MiauKot 3 - najświeższe informacje na naszym FB-zapraszamy:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 16, 2012 17:54 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Dzięki Haniu :D
Mój chłop postawił warunek : musi być maniak ( nie może zapamietać nazwy main coon :twisted: ) lub maniakopodobny ( czytaj norweg lub sybirak ) oczywiście chodzi o wygląd a nie czystość rasową , bo ma byc duży. To znaczy nie natychmiast, bo mile widziany taki do odchowania , ale z założenia jako rasa.
Próbuję się zakocić wspomnianą powyżej parką , ktorą chce oddać ta chora osoba. Ale widzę niezdecydowanie u niej, więc kombinujemy z Adrią i tymi z pseudohodowli.
Byłam juz na przeszpiegach 8)
Zakochałam się w Dolores , ktora mnie namiętnie molestowała w oparach rujki, a za zainteresowanie Awaterem, ktorego wyczochrałam z wielką obopólną przyjemnością, ugryzła mnie w łokieć. :twisted:
Zaczynam się łamac w swojej obietnicy nie brania sobie na łeb kociej kobiety, która złozyłam sobie po 7 latach życia z histeryczką pod jednym dachem. :twisted:
Nie należąc do osób najzdrowszych i będąc często pacjentem szpitalnym, wolałbym, żeby kot był w miarę zdrowy i nie chodzi tu o mnie, bo sama zajmowałam sie już różnymi bidami. Większość moich stworów trafiało do mnie w stanach agonalnych. Ale chodzi mi o osoby które podczas moich ewentualnych niemocy będą mi pomagać w opiece nad futrzakiem.
Jednak strasznie chciałbym kociego facecika :1luvu: , a najlepiej parkę.
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob cze 16, 2012 17:56 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Spójrz tutaj ,piekna parka ,traci dom z powodu alergi właściciela :arrow: viewtopic.php?f=13&t=143076
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie cze 17, 2012 20:55 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Ja już naprawdę nie mam siły słuchać tych pretekstów do pozbycia się zwierząt w stylu ciąża, alergia :( :evil:
Czy ludzi wogole da się wyedukować w tych tematach :evil:

Po dzisiejszych rozmowach z karmicielami, na szczescie tylko z niektórymi, wlos mi sie na głowie zjerzył i naprawde nie dziwie sie ludziom, że postrzegają nas-kociarzy-karmicieli jako...brakło mi słowa :oops: "nawiedzonych". Najgorsze jest to, że to szkodzi kotom a tym ludziom ciężko coś wytłumaczyć. Ja to nazywam rozmową na chińczyka: ja tłumacze, oni przytakują a robią dalej po swojemu :evil:
Ja już chyba jestem za stara i pora przejść na emeryture 8)

Jak już Hipcia pisała byłyśmy u p.Asia pogadać i zobaczyć sybiraki. Ona chyba jeszcze nie dojrzała do decyzji oddania tych kotów. Rozum podpowiada jedno ale serce cierpi strasznie :cry: Ja nie ukrywam, że sama namawiałam ją żeby się jeszcze zastanowiła, wstrzymała. Nie umiem sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji..serce chyba by mi pękło.
Jest to bardzo trudna i delikatna sytuacja.

Hipcia poznała część naszych kotów i napewno ma w czym wybierać ale jak wiadomo serce musi zapikać mocniej :)
Fajnie, że dzisiaj byłaś :piwa:

Jusia, narazie jestem tylko w niedziele.
Panowie od usterek obiecali, ze pod koniec tygodnia wreszcie usuną nam awarie wody wiec wtedy napewno ruszymy z dalszym remontem i meblowaniem wiec bedziemy bywaly czesciej. Chociaz jak tak pomyśle, to tydzien musiał by mieć chyba 1o dni :twisted:
Obrazek Obrazek

Adria

 
Posty: 1874
Od: Pt paź 28, 2005 10:59
Lokalizacja: Piekary

Post » Nie cze 17, 2012 21:44 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

ada, to ja się wstępnie zapowiadam z wizytacją w cc na przyszłą niedzielę. chłop w pracy siedzi to się rozerwiemy z dziewuchą trochę :)

Jusia_P

 
Posty: 799
Od: Czw sty 04, 2007 21:46
Lokalizacja: bytom

Post » Nie cze 17, 2012 21:56 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

A co dobrego przyniesiesz to tez przyjdę :P
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon cze 18, 2012 10:14 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Hipcia pisze:A co dobrego przyniesiesz to tez przyjdę :P


siebie i dziecko przyprowadzę, powinno starczyć :P
przyjdziesz..?

Jusia_P

 
Posty: 799
Od: Czw sty 04, 2007 21:46
Lokalizacja: bytom

Post » Pon cze 18, 2012 10:34 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Czy ja wyglądam na kanibala ????
Dałabyś jakąś próbkę swoich talentów kulinarnych, to rozważyłabym ewentualność przyjścia. :P
Dla mnie to pora niedzielnego obiadu, ale gdybym miała alternatywę .... :roll:
Myślę, że Adria tez się pod tym postulatem podpisze, bo z tego co zauwazyłam to chyba ostatnio bazuje głównie na zapachach obiadowych płynących od sąsiadów. :twisted:
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon cze 18, 2012 10:49 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

ja na szczęście nie mam stałej pory obiadowej... poza tym próbki moich talentów kulinarnych są raczej deserowo-podwieczorkowe a nie obiadowe...

Jusia_P

 
Posty: 799
Od: Czw sty 04, 2007 21:46
Lokalizacja: bytom

Post » Pon cze 18, 2012 10:57 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

no dooooobraaaa....zaliczy Ci się i ten asortyment, choć ja ze słodyczy najbardziej lubię ....śledzie, ale możesz się wykazać deserowo :mrgreen:
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto cze 19, 2012 21:04 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

eh ja niestety zaniomogłam w niedzielę..... chyba do operacji będę miała takie jazdy:((((
może w następną niedzielę uda się odwiedzić CC
a tak z życia kociastych.....dziś miałam masakrę, rano poszłam do roboty
moj mąż wrocil z nocki i dzwoni mi o 8 spanikowany że Zoltarek ma złamaną łapkę..... szok:(
o 7 wychodziłam i nic mu nie było!
nie wiemy co sie stało, ale maluszek (ma 4 miesiace) strasznie cierpial, od razu interwencja u weta i na szczescie zlamania nie bylo, ale silne stluczenie prawej łapki.zastrzyki, okłady z altacetu.. sama niewiem kto przeżył większy szok, ja czy kot
jutro kontrola i ew. przeswietlenie ...kciuki proszę!!
ObrazekObrazek
Obrazek

CzArNaM

 
Posty: 119
Od: Wto kwi 12, 2011 18:36
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto cze 19, 2012 21:08 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro cze 20, 2012 20:44 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Dziewczyny, co wy z tym jedzeniem :twisted:
Zapraszam na pogaduchy bez zadnych łapówek 8)

Ogólnie dzień do bani miałam. Pomijam już w tym wszystkim pogode, która mnie dobija i zakłoca zdolność trzeźwego myślenia. Do tego telefony, które potrafią mnie wkurzyć na maxa, bo jak się nie wkurzyć jak dzwoni ktoś i mówi mi, że 3 dni temu podrzucono mu kociaka do piwnicy ale on już chyba nie żyje...a co chłopie robiłeś przez te 3 dni??patrzyłeś jak kona? :evil: i co ja mam niby teraz zrobić? i o psie, który szuka domu, bo opiekunka zachorowała :( i jutro jade zabrać sybiraczki Bonę i Jaspera, bo opiekunka idzie do szpitala i obiecałam, że jej pomogę znaleść im nowy dom. i mam nadzieje, że znajdzie się dla nich wspaniały dom. Nie chce słyszeć co na to powie mój TŻ, któremu obiecałam, że skupie sięna adopcjach a nie odwrotnie. Zresztą sobie też to obiecałam :oops:
Obrazek Obrazek

Adria

 
Posty: 1874
Od: Pt paź 28, 2005 10:59
Lokalizacja: Piekary

Post » Śro cze 20, 2012 20:58 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

No co ja lubię jeść. :mrgreen:


Adria, bardzo Cię przepraszam, ale chyba jednak to przerosło moje możliwości psychiczne. :(
Nadal jednak aktualna jest oferta "niedźwiedziowa" , ale bez gratisów. :twisted:
Już prawie zaadoptowałam jednego włóczęgę spod Poznania tyle, że to póki co zwierzyna łowna, ale nawet już go ochrzciłam (a właściwie moja córka.) 8)
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw cze 21, 2012 20:43 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Wróciłam i czytam z co tu się dzieje z przerażeniem. Ada ma nowe koty, Hipcia ściąga koty z Polski, a u nas tyle tego i do tego jeszcze Halina mi mówi, że Pestka (czarna kotka z podwórka) nie chce być z innymi kotami i albo jej trza na szybko dom znaleźć, albo na to zapyziałe podwórko, gdzie mam jeszcze mase kotów do wyłapania i kastracji. Na szczęście pozostałe to dziki :wink:
Fred ma cały czas srakę, a moje choć dopieszczone przez moją córkę pod moją nieobecność, znowu maja kaprawe oczy :evil:
Hipciu, ja byłam w Turcji i niestety tam zwierzaki są w okropnym stanie. Nikt im krzywdy nie robi, ale muszą sobie radzić same, a że kraj biedny i mało mięsny to i koty mają nędzę. Psy zresztą nie lepiej, ale pies prędzej zje warzywo. Nawet wróble tam jakieś chude :roll:
Moje też będą za moment chude, bo jakoś nie umie wpaść w codzienny wir obowiązków i jeszcze kolacji nie dostały :wink: Spadam karmić towarzystwo.

Barbara Horz

 
Posty: 6763
Od: Wto sty 02, 2007 12:39
Lokalizacja: MiauKot

Post » Pt cze 22, 2012 8:14 Re: MiauKot 3 - nowy wątek, nowe koty -zapraszamy :)

Mam nadziej, że chociaż odpoczęłaś trochę.
Ja sprowadzam kota z Polski przez wymagania mojego chłopa, który chce maniaka ( w wolnym tłumaczeniu to znaczy duży kot długowłosy), a ja chcę faceta a u Was same maniaczki.
To raz.
A dwa - zakochałam się :1luvu: :1luvu: :1luvu:
No sama spójrz :
viewtopic.php?f=1&t=142963
Ale czy do mnie trafi to jest jeszcze znak zapytania. Najpierw trzeba go w ogóle złapać, a potem sprawdzic czipa, bo już się zgłosiła dziewczyna co rozpoznała w nim swojego zaginionego kota.
Jeżeli o mnie by chodziło to zabrałabym Ci Fąfla i byłabym szczęśliwa, ale to i tak cud, że mój mąż sie zdecydował, więc staram się spelnić jego marzenie i kuć żelazo póki gorące.
Od Ady wzięłabym jeszcze Dolores, ale Ada mówi, że tylko w dwupaku, więc choć zakochałam się w kudłatej zaraz po tym jak mnie ugryzła w łokieć, zaczęłam szukac pojedyńczej maniaczki na forum.

Co do tureckich wróbli to chude bo chude, ale są a u nas widział kto wróbla ?
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 288 gości