Pomoc w związku z bezdomnymi zwierzakami - Ryków, Radom

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 10, 2012 20:07 Pomoc w związku z bezdomnymi zwierzakami - Ryków, Radom

Piszę, gdyż właśnie koleżanka, która nie ma dostępu do Internetu, co więcej, nie jest nawet na stałe z Polski, jest na wakacjach w Polsce i przebywając we wsi Ryków (okolice Radomia) znalazła ciężarne kotki i pieska (prawdopodobni jakiś terrierek, wygląda "rasowo", ale zaniedbany) i nie wie, co ma zrobić, gdzie zgłosić, boi się, żeby źle zwierzakom nie było w schonisku/nie uśpili ich, może jedynie rodzinę namówić na dokarmianie, ale wiadomo - 2 ciężarne kotki - grozi w ciągu najbliższych lat zakoceniem do potęgi entej bez żadnej kastracji i zajęcia się zwierzakami.
Czy wiecie, czy byłaby możliwość znalezienia jakiegoś domu tymczasowego w Radomiu czy okolicach lub czy ktoś chociaż mógłby poinstruować znajomą, co w tej sytuacji zrobić? Ja niestety nie mam pojęcia, totalnie nie znam tych okolic, jestem z drugiego końca Polski.
Na wiadomości prywatnej mogę podać numer telefonu koleżanki, albo kazać jej skontaktować się z kimś zainteresowanym pomocą.

vill_

 
Posty: 194
Od: Czw maja 01, 2008 5:27
Lokalizacja: Wrocław



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, Google [Bot], kasiek1510 i 276 gości