Mam Ds dla kocura, lat ok.10 na Urinary ! str.94

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto sie 13, 2013 10:06 Re: DT im.Smartinka9 : Świetna psio/kocia buda do oddania :)

Z jakich materiałów została wykonana ta buda?

Sgor98

 
Posty: 1
Od: Wto sie 13, 2013 10:04

Post » Sob sie 31, 2013 17:13 Re: DT im.Smartinka9 : Świetna psio/kocia buda do oddania :)

Ale jak ją zabrać????? jejku, tak by sie przydała :(
moj nr tel: 789 084 913
gg: 7163414


Obrazek
jankowska.irena@wp.pl

pinokio_

 
Posty: 1375
Od: Wto mar 09, 2010 20:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob sie 31, 2013 20:58 Re: DT im.Smartinka9 : Świetna psio/kocia buda do oddania :)

Smarti, jak będziesz, to daj znać, czy budę da się jakoś zręcznie rozłożyć. Może jakoś Randa lub ktoś od niej da radę podrzucić bliżej do pinokio?
U pinokio 30 kotów i 30 psów, a nawet więcej, bardzo się przyda :oops:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto wrz 03, 2013 16:44 Re: DT im.Smartinka9 : Świetna psio/kocia buda do oddania :)

Cioteczko Smarti, Twoja Buri pyta gdzie się podziałaś???
Przesyła Ci kwiatuszki z własnego ogródka :D


Obrazek
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 09, 2013 12:21 Re: DT im.Smartinka9 : Świetna psio/kocia buda do oddania :)

och, dziękuję kochanej Buri, mojej przepięknej kotusi :1luvu: :1luvu: :1luvu:

jestem "wyjechana" od jakiegoś czasu, wracam na dobre w początkach pażdziernika.

Co do budy:


jest ciężka, niosło ją 6-ciu panów, (ale chuchra byli więc myślę że i 4 silnych dałoby rade), dzieli się na dwie połowy-"budynek" i dach z poddaszem.
Jest taka ciężka bo jest na prawdę megaporządna- nie z zadnej sklejki tylko z grubych dech, pomiędzy deskami pełna bo ocieplona, ma sufit z desek ocieplany dzięki któremu ciepło nie ucieka do góry i ma dach z blachy-buda prawie wieczna :lol:

Wymiary ma następujace:

podstawa to 128 x 204 o wysokości 90,

dach to 165 x 204 o wysokości 62

czyli najlepiej mieć przyczepkę o wymiarach większych niż 128 x 204.
jest ciężka więc się nie zsunie nawet gdyby przyczepka nie miała burt, no a burty nie moga być wyższe niż 60 cm aby dach o nie nie zawadzał-ale chyba nigdy nie są wyższe, o ile kojarzę przyczepki.

trzeba by ją brać praktycznie w tym tygodniu bo w przyszłym nie będzie już nikogo kto może ją wskazać.

zapraszam serdecznie :D

a tu wątek budy : viewtopic.php?f=1&t=155496&p=10020399#p10020399

chętnych prosze o konkretne umawianie się na pw-kto pierwszy ten lepszy-bierzcie ją bo szkoda żeby poszła na śmietnik
:roll: :oops:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro wrz 18, 2013 9:59 Re: DT im.Smartinka9 : urlopik :))

Smarti zadziałała szybciej niż błyskawica i zamknęła wątek budy. :lol:

Więc w tym wątku oficjalnie i jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ.
Smarti oddała kocią willę, a Kasia, Marcin i Janusz poświęcili swój czas i duuuuużo sił fizycznych, żebyśmy razem z Małgosią miały spokojniejsze głowy o zimowanie naszych osiedlowych bezdomniaków.

Koty Śródborowa dziękują kotom Józefowa. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Śro wrz 18, 2013 19:18 Re: DT im.Smartinka9 : urlopik :))

Agneska pisze:Smarti zadziałała szybciej niż błyskawica i zamknęła wątek budy. :lol:

Więc w tym wątku oficjalnie i jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ.
Smarti oddała kocią willę, a Kasia, Marcin i Janusz poświęcili swój czas i duuuuużo sił fizycznych, żebyśmy razem z Małgosią miały spokojniejsze głowy o zimowanie naszych osiedlowych bezdomniaków.

Koty Śródborowa dziękują kotom Józefowa. :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Smarti zamknęła watek budy co by nie drażnić niektórych dzikich zwierząt że buda już poza ich zasięgiem :lol:

Koty Józefowa mają nadzieję że koty Śródborowa będą miały miłe i ciepłe schronienie na długie długie lata :D



a teraz wiadomość dnia :

nasz najukochańszy,najpiękniejszy, najmilszy, najmadrzejszy,najczulszy, najbardziej uważny, zapatrzony w człowieka Armani, pojechał wczoraj do Swojego Domku !!!
Jego Duży jest człowiekiem spokojnym, uważnym, wrażliwym, pracującym w domu i zafascynowanym kocią naturą - czyli dokładnie takim jakiego Armaniemu wymarzyłam :D
Kotuś ma już zaplanowane ulepszenia w mieszkaniu, czyli ciągi półek pod sufitem , dokładnie tak jak słodziak lubi !

Od wczoraj przyjmuje codziennie wizyty kogoś nowego z najbliższej rodziny-tak aby kotusia zbytnio nie zmęczyć :lol:

była już wizyta w kuwecie, wypicie sosiku z mokrego :mrgreen: i skubnięcie suchego, były mizianki z Dużym, a więc kotuś powoli, po dwóch latach zaczyna układac sobie swoje nowe życie i to zdecydowanie na swoich warunkach :D :lol:
teraz Duży poszedł po indyka do sklepu bo może kotus zechce :kotek:

Bądż szczęśliwy ukochany Armandziku-zawsze będziemy Cię kochać i pamiętać Twoje wyjątkowe spojrzenie :love:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy


Post » Czw wrz 19, 2013 8:49 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

trzymam mocno :ok: :ok:
tanie książki, ubrania damskie, męskie, dziecięce, małe butki, drobiazgi: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=144206
a tu buty damskie: viewtopic.php?f=27&t=127481 - tanio tanio!

turkusowa

 
Posty: 3484
Od: Wto lip 13, 2010 19:34


Post » Sob lis 02, 2013 20:28 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

nas czas goni,
tyle pracy wciąż, że nie ma czasu się podrapać...

Wiem że Armani zaaklimatyzował się wprost wspaniale, a fantastyczny Duży kocha go i jest nim zachwycony ! Ma teraz na imię Leon !
Maciunia/Gucio i Cyganek/Cyzio też świetnie sobie radzą w domu Shili .

Wciąż dostaję fotki moich byłych tymczasków z ich Domków np. " w rok/dwa/trzy od adopcji" -to wspaniałe uczucie wiedzieć jak dobrze sobie radzą i ile szczęścia dają Ich Ludziom.

Rezydenci szczęśliwi, tymczaski czyli Puszek Milek i Misio nie mniej, a Skórki wypasione już na zimę .

od czasu do czasu nawinie się jakiś potrzebujący footrzak i nie odejdzie bez pomocy..

Bardzo powoli zaczynam "czuć się odpoczęta" i zbieram siły do nowej "fali zakocenia" :lol:


Wraz z TŻ-tem pamiętamy o wszystkich bardzo bardzo wielu , zbyt wielu, którzy są za TM..


Żaba,
Wicherek z dzieciństwa,
Murzynek,
Piko,
Pika,
Wicherek,
Ralfiś,
Dino,
Czarny Kot,
Lawcia,
Kłapi,
Czarunia,
Pusia,
Likierek,
Carlito,
Edisia,
Shrekuś,
Majeczka,
Mocca-czarne kociątko Coffie,
Ciumcia,
Trisia,
Roman,
Lalunia,
Maksio,
Tymoteusz,
Margolcia,
Pasztecik,
Dziadzia,
Diego,
Smartuś,
Burania i Czarnuszka-siostrzyczki Misia i Milusia,
Mała Punia,
Bebe,
Tekisia,
Mr.Big,
Milka,
Rudy Kot,
Bengalek,

...śpijcie spokojnie, na zawsze jesteście w naszych sercach..

Obrazek
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy


Post » Wto sty 14, 2014 22:39 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

Obrazek



dziś mijają trzy latka odkąd mam to Szczęście dzięki Tobie
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 04, 2014 14:27 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

Hej Burisiu kochana :1luvu:
cieszę się ogromnie że jesteś wsród tej ponad setki którym się udało i prowadzą teraz szczęśliwe życie w swoich cudownych Domkach :ok:

z okazji Świąt rozmawiałam z wieloma Domkami i m.in. wiem że :
bardzo wyrośli Zozi i Pysia/Zuzka i sa bardzo szczęśliwi w domu w Aninie :D ,
Simba i Zuza przeprowadzili się bez większych stresów i są wielką radością swoich Dużych :D ,
Psotka i Rudzik spoważnieli, są uwielbiani, a ich mniejsza Duża leczona jest na alergię przez tatę lekarza i póki co leczenie przynosi oczekiwane efekty :D ,
Gimli bardzo wypiękniał, ma ukochanego kolegę z Palucha :kotek: , młodszego biało-burego kocurka i ma wspaniały kochający dom :D - a o to jak poradzi sobie Duża bojąca się kotów byłam najbardziej niespokojna..
Shila, Maciuś/Gucio i Cyganek/Cyzio szaleją w swoim domu z piękną Lili-podobno rozkwitło uczucie pomiędzy Lili i Guciem :love: :love: , bo między Shilą i Cyziem miłość kwitnie już od dawna :love: :love:
Kocu u Jacko sa podzieleni-jeden jest pupilkiem i wielbicielem młodszego Dużego a drugi starszego Dużego-dokładnie tak jak miało być :ok: Jacko bardzo wyrósł i stał się kocim męzczyzną, a Kocu nie zmienił się zbytnio i jak zwykle (oczywiście od czasu wydobrzenia ) powala urodą i wdziękiem :1luvu:
a poza tym :
Mućka/Buba szczęśliwa z Kubą,
Myszka szczęśliwa z Finką,
Rudi i Pindzia/Fela bardzo się ośmielili-Fela-ten megacykor wychodzi już nawet śmiało do obcych 8O ,
Isia piekna i duuża,
Blusia wygląda wspaniale ja playmate,
Syjamka szczęśliwa,
Ferdek jak najlepiej,
Pinia również szczęśliwa,
Grzybiarz/Czarek bardzo wydoroślał i zmężniał :D ,
Pusia stała się śmielsza i bardzo przytulaśna :D
Nesia/Fela i Tosia są bardzo grzeczne i kochane i "Duża dziękuje mi że nie zgodziłam się na ich rozdzielenie"
Rysia 3-cia waza jest "oczkiem w głowie" swoich Dużych,
po Kizi ewent po Mizi czyli po Lunie lub Lotcie (zawsze je myliłam odkąd zmieniły imiona :oops: ) w ogóle nie widac że jest FelV+ Duża wspaniale o nie dba :D
Kulka/Mruczusia , Trusia i Fionka, Figa i Krówka, a także przepieknooka Lunka żyją sobie jak w puchu :D
Z Tosia i Filonem jestem w stałym kontakcie i jestem pewna że są motorem do życia swojej Dużej-może o nich opowiadać godzinami a nierzadko płacze ze wzruszenia jak o nich mówi...,
Z Boniuniem/Nuszkiem również mam stały kontakt-jest bardzo kochany a jego Duży i Duża są świetnymi i bardzo o niego dbającymi ludżmi :D ,
Armani/Leon dostał na gwiazdkę ciąg półek pod sufitem włącznie z dziurą z pokoju do pokoju :lol: i bardzo mu ten prezent przypadł do gustu :D Cała rodzina Dużego ma podobno fioła na punkcie Leona ale że to kot kosmita o absolunie wyjątkowym uroku to ja zawsze wiedziałam :love:
Na Sylwestrowy tydzień rezydowali u mnie Śnieżek/Piesunia/Pafnucy z Uulunią czyli moi najukochańsi "ślepy z kulawą" - cóż to za cudowne i szczęśliwe koty :love: :love:
Wiem też że jesienią Sznycelek walczył o życie z chorą wątróbką ale dzięki naprawdę niesamowitemu poświęceniu Dużych jakoś z tego wyszedł chociaz lekarze dawali niewielką nadzieję :ok:
Kałbojsik/Mozarcik również chorował, uciekł sprzed tęczowego mostu, teraz, po Nowym Roku miał wycinanie polipa w uszku u Prof.Galantego i czuje się nareszcie swietnie :D

Niestety przed Świętami dowiedziałam się że ze starości zasnął nasz ukochany, 150-letni, najdzielniejszy z dzielnych Dziadu/Mordek. Odszedł otoczony wielką miłością ['].
Również w DS-ie zmarł Funio-miał guza mózgu i trzeba było pozwolić mu odejść['] Pozostawił po sobie kochające go Duże i Zoziego (który podobno odżył po jego odejściu :oops:

Śpijcie spokojnie dzielne Kotusie :cry:



U nas
Skórki na zimę spasły się i spuchaciały tak bardzo że ledwo mieszcza się przez otwór w furtce :lol: mają z swej budce zooplusowe posłanko 45'C z którego schodzą zaspane głównie na posiłki - mają piękne lśniace śnieżne futerka i błyszczące oczyska - niewątpliwie wśród wolnożyjących w mojej okolicy sa najpiękniejsze i najbardziej wypasione :mrgreen:
Kumpli do ich miski przychodzi bez liku, coraz to nowe nówki nieśmigane ostatnio najczęściej Wielokropek i Jednokropek.
Pewnego dnia przywlókł się wolnozyjący piękny niegdyś Bengal przez kogoś nadgryziony... oczywiście wdrożyłam leczenie i badania po których niestety okazało się że kotuś ma FiV - kotuś odszedł w spokoju i został pochowany wśród przyjaciół ...[']
w ogóle co najmniej dwóch kotusiów które wyglądały na starutkie już nie widuję a więc podejrzewam ze odeszły..

A do "naszego" Puszka na parapet przychodzi nie wiem czyj, przepiękny wielki Rudy i walczą z Puszkiem przez szybę... nie wiem kto wygrywa :D
Puszek znowu był na strzyżeniu, był też na wyrywaniu ząbków :mrgreen: a także się zatkał a więc zamiast jak wcześniej na renalu teraz dla odmiany jest na ...urinary...
Również Durian i Bella pozbyli się ze swych śmierdzących paszczęk całej klawiaturki za wyjątkiem kłów - zapalenie dziąsełek jak ręką odjął i nareszcie można beztrosko balowac całe dnie :piwa:
Filemon II-gie voto Zryś przecierpiał wiele, przewalczył swe traumy i wiele wewnętrznych demonów i obecnie stał się najsłodszym z kotusiów :love: leży teraz przytulony do mojej dłoni łagodny jak baranek, buczący na każde najmniejsze dotknięcie fanatyczny wielbiciel swojego Pancia, mleczka i ...producent twarożku :ryk:
z Misia i Milusia zrobiły się takie miziaki że chyba już mogę/powinnam zacząć szukać im domu...

wszyscy jesteśmy bardzo zmęczeni tą zimą i spragnieni rycia w ogródku-ja w celach relaksacyjno-ornych :mrgreen: a kociaste - bo świat na zewnątrz jest przecież dla nich jedną wielką kuwetą :mrgreen: :ryk:


W Nowym Roku wszystkim życzę aby był jak najlepszy i zmykam do dalszej pracy u podstaw :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Google [Bot] i 238 gości