Mam Ds dla kocura, lat ok.10 na Urinary ! str.94

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 17, 2013 19:43 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

Natknęłam się na fajnego bloga ze starymi zdjęciami http://vintageroseretro.blogspot.com/
autorka chyba też jest kociarą :wink:
Obrazek

Bumiś

 
Posty: 583
Od: Sob maja 12, 2012 8:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 17, 2013 21:21 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

I jak? Poznali się? Wg wszelkich wyliczeń niekoniecznie ale to nie znaczy ze się mają nie lubić :wink: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24


Post » Wto mar 19, 2013 12:33 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

wiem, może tutaj znajdzie się jakaś fota Moriska lada dzień :D

a co do Mrau to mnie już od ok. miesiąca nie ma w Mrau.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto mar 19, 2013 14:01 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

Bumiś-świetne te zdjęcia na tym blogu :D
i jakie piękne koty, długowłose też-niby takie same jak teraz a zupełnie inne jednak ..

Lemona i Boguś juz wylegują się na tapczanie razem-odległości może metra od siebie :D

a na początku klasycznie-Boguś zwiedzał dom normalnie - tak jak się zwiedza SWÓJ NOWY DOM :kotek: a Lemonka podobno fuczała na przybysza tak jak należy fuczyć na nieoczekiwanego gościa :mrgreen: :ryk:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Sob mar 30, 2013 12:45 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

ObrazekWszystkim kociastym ale przede wszystkim ich niestrudzonej "Obsłudze" :D
życzę Spokojnych i Miłych Świąt, wesołych jajeczek ( a bezjajecznym kocurkom wesołych wspomnień po niepotrzebnych jajeczkach :kotek: :ryk: )
oraz śnieżnego Dyngusa :mrgreen: :lol:
Obrazek
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie mar 31, 2013 13:08 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

Smarti, Ty filutko :mrgreen:
Jeszcze raz Wesołych Świąt ode mnie i MPików :D

Obrazek



Czy miałaś jakieś wieści od Dużych Promyka?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon kwi 01, 2013 13:43 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

jak zawsze wysłałam Im życzenia świąteczne ale póki co nie ma odpowiedzi .

ale mam za to odpowiedzi i świąteczne foty :D m.in. od Blusi, Trusi i Fionki, Psotki i Rudzika, Mrusi i Arniaczka.
Jak sie uporam ze Świetami to je wrzucę :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy


Post » Pt kwi 05, 2013 14:52 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

u nas nuuuda a sytuacja kocia bez zmian .
wciąż na Domki czekają najpilniej dwie słodkie parki- nierozłączni Cyganek-w DT od marca 2012 i Maciuś- w DT od pażdziernika 2011 :strach:
obaj, mimo że osobno, przyjechali do mnie jako zalęknione, dzikawe i wręcz miesiącami niedotykalskie kotusie - w DT poznali się i pokochali i teraz sa już nierozłączni a i człowiek im się bardzo przydaje :D

ObrazekObrazek.Obrazek

oraz Armani - w DT od maja 2012 , z Misiem - w dt od kwietnie 2012 :D najfajniej gdyby poszli razem-wtedy od pierwszego dnia bedą radością dla adoptujących..
w przypadku pójścia oddzielnie początkowy okres nie bedzie łatwy.., dlatego chyba powinnam wydac ich tylko razem :ok:


Obrazek..Obrazek

Miluś/Milek

Obrazek...Obrazek

poza tym przedwiosenny marazm - nic się nie chce, na nic nie ma siły...

aby do wiosny :ok:
Ostatnio edytowano Sob cze 29, 2013 15:29 przez smarti, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt kwi 05, 2013 15:01 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

Na pierwszej jest, że Misio to z Milkiem :mrgreen: o Armanim, że jest jedynakiem - pozmieniało się coś? ;)
Btw. wrzuciłam ostatnio Olafa na FB, był szał :mrgreen:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt kwi 05, 2013 15:17 Re: DT im.Smartinka9 ..Bogdanek pojechał do .... Lemonki :)

no właśnie -zmieniło się o tyle że:

Milek mieszka w klatce celem oswajania :mrgreen:
w związku z tym Armani i Misio są razem w pokoju i zaprzyjażnili się na tyle że są nierozłączni i dodatkowo bardzo dobrze się dopasowali-Armani rządzi-Misio się poddaje i wyglądają na szczęśliwych.
Po Armaniego samego były już 4 różne osoby które Armani co najwyżej próbował zaszczycić odwróceniem sie doopskiem-obawiam się że jako samotnik nie byłby zbyt miły dla człowieka-potrzebuje kociego towarzystwa nad którym by w dodatku dominował -szczęśliwie Misio jest mu podległy i dobrze mu z tym a więc myślę że najszczęśliwsi byliby we dwoje :love:

Milek jest wciąż w trakcie rozmiziwania i na tym jeszcze mu się zejdzie bo wystarczy że wysadzi nos poza klatkę a natychmiast wstępuje w niego dawny dzikus :evil:

właśnie myślałam aby Cię Kocie poprosić o jakieś wydarzenia na fb dla tych dwóch parek-a nuż ktoś postanowi dać im wreszcie szczęście ?

Maciuś to niedługo tu u mnie wrośnie-siedzi od ponad półtora roku 8O
Na początku, obaj z Cygą byli zalęknieni, bali się miziania-Cyga trzymał się bardzo długo z dala od ludzia-teraz jak się wchodzi z michą to najpierw musi być wywalka ( wielkich :ryk: ) brzusiów i porcja miziania, a dopiero potem łaskawie jedzenie :lol:
wystarczy trochę czasu na codzień z ludżmi a będą z nich zupełnie niekłopotliwe, bo bardzo grzeczne, ale co najważniejsze - megamiziaki :ok:


widziałam Puszka :1luvu:
on jest przepiekny, chociaż gryzaczek.
w dodatku na pewno nawet jest u nas szczęsliwy-ma przecież specjalne prawa-mieszka w gabinecie z moim TŻ-tem -a więc nie jest tak pilny.
No i na razie jest całkiem cool z Milką :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt kwi 05, 2013 15:48 Re: DT im.Smartinka9 ..dwie czaderskie parki do wydania :))

Wydarzenia już nie mają takiej mocy :roll: ludzie za dużo spamu dostawali i źle to wygląda.

Ale ogłoszenia mogę chłopakom zrobić - tylko potrzebuję dobrych fotek (zwłaszcza Misia, bo mam tylko malutkie i takie sobie). Reszta ma fotki całkiem spoko :mrgreen:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt kwi 05, 2013 18:59 Re: DT im.Smartinka9 ..dwie czaderskie parki do wydania :))

no tak..wszystko się dewaluuje..

a ogłoszenie-to baaardzo chętnie Maciusiowi i Cygasiowi razem-jakieś takie wzruszające o niespodziewanej miłości, splecionych życiorysach i ogonkach i że już tu wrastają w swoją tymczasowość..

bo Armani to wciąż ma jeszcze chyba z Kocem, Jacko, Misiem i Milkiem -jako "koty do wyboru, do koloru pod warunkiem że krówki " :ryk: -po weekendzie mam z Anią ustalić to wtedy Ci napiszę :D

a w weekend sesję zdjęciową Cygi i Maciunia zrobimy-zbyt dużo się nie spodziewam-bo oni na ręce to "co to to nie :evil: ", więc trzeba ich łapać "w locie" :mrgreen: ale może na 200 wyjdzie z jedno fajne ujęcie :ryk:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jowitha, Silverblue i 533 gości