Mam Ds dla kocura, lat ok.10 na Urinary ! str.94

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pt kwi 11, 2014 9:48 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

Wczoraj do domku pojechał ....Puszek :love:
Pojechał do świetnego domku mojej ukochanej Śnieżki ( siostrzyczki niewidomego Śnieżka/Piesunia/Pafnucego.

"Mój dawny Domek" to była praktycznie dla niego jedyna opcja bo z ogłoszenia o niego dzwonili sami debile, niestety.. Klasyczny przypadek kiedy uroda staje się brzemieniem ..
Przy okazji adopcji zrobiłam mu pełny "przegląd gwarancyjny" i zajrzałam do jjego historii...
jego dawni właściciele oddali go po 6-ciu!latach na Paluch bo się popsuł-miał mocznik 173 i kreatyninę 4,1 !!
u mnie po dwóch tygodniach renala wyniki wróciły do normy i takie są do dziś :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt kwi 11, 2014 9:53 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

Wow 8O a myślałam, że zostanie na stałe :ryk:

To został tylko misio i Milek, dobrze kojarzę?

A ja robię, co mam robić :oops:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon sie 18, 2014 10:32 Re: DT im.Smartinka9 .. Pusia, Kocu i Jacko od wczoraj w DS

cyt z 30.sty 2013

smarti pisze:wczoraj zawiozłyśmy z Anią do DS-ów Pusię, oraz Kocyka razem z Jacko :ok: :kotek: :ok: :kotek: :kotek: :ok:

Kocyk natychmiast się na siebie wkurzył i sprychał się w lustrze :ryk: i wyszedł z transporterka dopiero jak zlikwidowałyśmy lustro :mrgreen: :ryk: :ryk: :ryk:
Teraz towarzyszy wszystkim we wszystkich czynnościach-nawet był z Dużą pod prysznicem, oblał się wodą po czym pięknie sie z tej wody otrzepał 8O :ryk:
To kot absolutnie bez obciachu i wprost MUSI towarzyszyć człowiekowi we wszelkich czynnościach :kotek:
Jacko troszkę się chował, troszkę popłakiwał, zwłaszcza że Kocu postanowił prychaniem 8O pokazać mu że w nowym Domku to będą nowe porządki :mrgreen:
ale troszkę też spał w łóżku z 5-letnim Antosiem, a teraz już bawi się z chłopakami i liże z Kocem :ok: Micha, picie, kuweta wporzo :ok: :ok:
.....
[/size]

Obrazek, na zdjęciu Jacko z dziecięcych czasów :)


Z wielkim bólem informuję że Jacko-( ten przesłodki czarnuszek z podrzuconych w maju 2012 mojemu wetowi pod nasze drzwi,) odchodzi na cholerny Fip :( :cry: . bezwysiękowy.
Jego wspaniała Pani Magda ratuje kotusia wszelkimi możliwymi dos sprowadzenia ze stanów lekami i swoją miłością od 3 miesięcy, do piątku kotuś był jeszcze całkiem całkiem-teraz już niestety nie ma siły na nic, ma ataki padaczkowe, przygryza sobie języczek, nie daje się nakarmić ani napoić, praktycznie nie wstaje i jest połową siebie ze szczęśliwych czasów...
Pani jest od dwóch tygodni na urlopie aby czuwać przy kocie którego pokochała strasznie, rodzina, w tym dwaj świetni chłopcy, wysłani na wakacje aby nie patrzeli na odchodzącego Jacko.
Kocyk nie odstępuje Jacko na krok, myje go ciągle i bardzo denerwuje się przy atakach padaczki nie mogąc mu pomóc.


Prawdopodobnie więc dziś Jacko odejdzie do krainy wiecznych łowów,
Póki jeszcze żyjesz kotusiu, wiedz że jesteś cudowny, bardzo kochany przez wielu ludzi i że dostałeś od losu przynajmniej te półtora roku świetnego życia w kochającym dt jak i potem we wspaniałym, kochającym domu u boku cudownego i dzielnego przyjaciela..
Zapewne zasługujesz na wiele więcej ale los bywa okrutny i wybiera niezrozumiale...
Ostatnio edytowano Pon sie 18, 2014 23:01 przez smarti, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon sie 18, 2014 11:50 Re: DT im.Smartinka9 : Puszek szczęśliwy ze Śnieżką :)

Bardzo współczuję, smarti :(
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon sie 18, 2014 12:02 Re: DT im.Smartinka9 : Puszek szczęśliwy ze Śnieżką :)

:cry: okropne to jest....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 18, 2014 12:20 Re: DT im.Smartinka9 : Puszek szczęśliwy ze Śnieżką :)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ech... Żeby tak jeszcze Jacko zawrócił z Tęczowego Mostu...
kicikicimiauhau
 

Post » Czw sie 21, 2014 16:03 Re: DT im.Smartinka9 : Puszek szczęśliwy ze Śnieżką :)

Niestety, Kotuś był już tak chory że nie można było dalej czekać.
Podobno wet stwierdził że to ostatni moment aby oszczędzić mu cierpień..
Tak więc w poniedziałek Jacko powędrował za Tęczowy Most a teraz jest pod opieką swojej dawno zmarłej siostrzyczki i mnóstwa innych zwierząt.
Jak powiedziała Pani Magda - jego cudowny DS - historia zatoczyła koło-kotus wrócił do miejscowości swego urodzenia i spoczywa wśród najbliższych..
Brykaj szczęśliwie za TM piękny Jacko [']
byłeś ukochanym kotem swej Dużej, dostałeś ponad dwa lata cudownego, dostatniego i bezpiecznego życia...Wiem że o wiele wiele za mało ...
płacze po tobie wielu ludzi i jeden kochający cię kot , bardzo dzielny i wspaniały, twój przyjaciel Kocyk :cry: :cry: :cry:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw sie 21, 2014 21:07 Re: DT im.Smartinka9 : Puszek szczęśliwy ze Śnieżką :)

Przykro mi z powodu śmierci Jacko :( i biedny Kocyk, który nic nie rozumie, nie wie, co się stało... :(


Te domow miały być już bezpieczne, a mimo to jest tak dużo kocich nieszczęść... ja podrzucę też kilka, cytując z mojego wątku :(
Szalony Kot pisze:Te koty za tydzień wylądują na ulicy - niektóre prawie rok korzystały z gościnie udostępnionego im miejsca, teraz wraca prawowita właścicielka, koty muszą zniknąć. Może kto pomoże, weźmie choć na tymczas..?

Kinnia pisze:co u nas?
najkrócej mówiąc - źle, a zapowiada się jeszcze gorzej
mam tydzień na rozlokowanie: Tygrysa, Sati, Syriusza, Prady (dla niej być może będzie miejsce - być może) Jasia i Kropka.
jeśli nie znajde miejsca - ulica bądź schron
w tej chwili - od wczoraj- remontuję przybudówkę, w której siedział bury gang, a ostatnio Prada i Kropek
na czwartek wszystko ma być na błysk - wraca do kraju właścicielka całości
od wczoraj całe towarzystwo jest w strasznym domu - mam czas do poniedziałku 23, no może do wtorku w porywach
i na tym kończy się sprawa lokalowa

starałam się o tymczas dla Tygrysa - u facetki odszedł kocur 17 letni - nie weźmie go
starałam się Sati i Syriusza wcisnąć na tymczas do laski, która ma dom wielkości pałacu i labradora w wielu pół roku - nie weźmie bo za dużo kłopotu (fakt, musiałaby wejść na piętro, którego nie używa od lat)

Jasio - przyszedł wynik mykologiczny - TO nie grzyb - nikt nie wie co to jest
brzuch Jasia w dalszym ciągu chory - pomysłów brak
nie wiem czy mozna chłopaka ciachać

Kropek - łapka w drzazgach jak był tak jest, rozmawiam z dziewczyną o możliwości operowania go z implantacją - nic więcej z tym nie można już zrobić
2 faktury z SGGW wciąż są nie zapłacone, nie wyjasniona jest sprawa ujawnienia specyfikacji do faktury zespolenia, faktura w mojej lecznicy również nie jest uregulowana, ja nie dostała zwrotu za ostatnie rtg (zamknięto mi konto w lecznicy i musiała zapłacić), paliwo pokrył kolega

Jasia mogę wepchnąć do kennel'a
Kropka do woliery
a reszta?


Kinnia pisze:obiecane fotki :mrgreen:
jadziem ludziska :smokin:

Kropisław Wspaniały - kocurek po skomplikowanym urazie łapy, niechętny pieszczotom, bywa dzikawy :( tak naprawdę przydałby mu się dom dla kota-znikota...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

teraz Tygrys w złote prążki, podrzucony pod blok, kastrowany wieeelki, miziasty okrutnie kocur (aktualnie w kennelu w piwnicy)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

i kociak podrzucony przez "sąsiadkę" (aktualnie w ptasiej wolierze w piwnicy) chociaż chetni "przeprowadza się do kumpla do kennel'a :mrgreen: , panna bardzo zabawowa jest :D
futra nieźle się dogadują :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kinnia pisze:i Syriusz - dymny kumpel kociczki Sati

Obrazek


jest jeszcze Jasio Wędrowniczek - tutaj jest chętna Joanna tylko wizytę pa "trza" wykonać (tak jedna już spuscił mnie na drzewo z wizytą sugerując, że jetem stuknięta bo chcę takiego kota wydać - w sensie dzikiego kota, wrażliwego kota, itd. - z tego miejsca dziękuję tej osobie za ocenę tego co robię z perspektywy majestatu jej wielkości, wszechwiedzy oraz mądrości absolutnej, również wiedzy o moich możliwościach fizycznych - a tak serio, osobo, którą prosiłam o wizytę pa dla Jasia, stuknij się mocno w czółko, może wtedy zechcesz najpierw zebrać informacje a dopiero wtedy oceniać i obrażać ludzi, (a swoją drogą, kto komu dał prawo oceniać innych) "syndrom Pana Boga" nie jest normą.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sie 31, 2014 18:21 Re: DT im.Smartinka9 : Puszek szczęśliwy ze Śnieżką :)

Obrazek
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon cze 14, 2021 14:32 Re: DT im.Smartinka9 : Armani pojechał do domku :)

smarti pisze:Wczoraj do domku pojechał ....Puszek :love:
Pojechał do świetnego domku mojej ukochanej Śnieżki ( siostrzyczki niewidomego Śnieżka/Piesunia/Pafnucego.

"Mój dawny Domek" to była praktycznie dla niego jedyna opcja bo z ogłoszenia o niego dzwonili sami debile, niestety.. Klasyczny przypadek kiedy uroda staje się brzemieniem ..
Przy okazji adopcji zrobiłam mu pełny "przegląd gwarancyjny" i zajrzałam do jjego historii...
jego dawni właściciele oddali go po 6-ciu!latach na Paluch bo się popsuł-miał mocznik 173 i kreatyninę 4,1 !!
u mnie po dwóch tygodniach renala wyniki wróciły do normy i takie są do dziś :D



Trochę mnie tu nie było , a pojawiam się w poszukiwaniu kota który czeka na swój idealny dom...

Ale do rzeczy ..

Puszek w domu stałym dostał na imię Bazyli :)
Jeszcze w listopadzie 2020 miał robiony przegląd jak co roku, bo to bardzo dbający DS, kotek był w świetnej formie..

Niestety pod koniec kwietnia okazało się że Bazylek ma raka, nie było dla niego ratunku, odeszdł 9-go czerwca ["]

Miał ok 18-tu lat i przeżył ze Śnieżką i z rodziną wspaniałej pani Beaty 7 szczęśliwych lat, otoczony miłością absolutnie bezwarunkową ...
Śnieżka ma się dobrze ( ma teraz trochę ponad 9 lat , jeśli dobrze liczę), jednak bardzo nawołuje Bazylego, zwłaszcza nocami...

Po długich rozmyślaniach Państwo postanowili przygarnąć kocura .

Poszukujemy więc kocurka na dokocenie do Śnieżki - uroczej delikatnej spokojnej koteczki.

Ważne jest aby kocur miał około 10-ciu lat, aby był na Urinary ( bo Śnieżka jest prawie od urodzenia ), aby poza tym był zdrowy .
Państwo szukają kotka z DT bo ważne, aby był łagodny przyjazny , kochał inne koty i ludzi.

Domek jest z gatunku idealnych:
Państwo są bardzo uważni na kocie potrzeby, badają swoje koty regularnie, dużo przebywają w domu, psów nie mają,małych dzieci też.
Dom jest praktycznie niewychodzący bo taras jest skutecznie zabezpieczony, a znajduje się na zamkniętym osiedlu w okolicach Dąbrówka/Józefosław.

Proszę o kandydatury na szczęśliwego partnera Śnieżki - wszystkie posty przekażę Pani Beacie.

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon cze 14, 2021 19:37 Re: DT Smarti9 /Szukamy kocura,lat ok.10/Urinary, na dokocen

up..

na prawdę NIKT nie ma kota na dokocenie na tym forum ? 8O
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon cze 14, 2021 20:06 Re: DT Smarti9 /Dam DS kotu, lat ok.10 na Urinary !

Na pewno mają-Zmień tytuł i na czarno zaznacz albo załóż nowy temat na głównej.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon cze 14, 2021 20:37 Re: DT Smarti9 /Dam DS kotu, lat ok.10 na Urinary !

Jola Dworcowa (Łódź) zawsze ma jakieś koty do wydania. Może zadzwoń? 664 90 70 75
Tu masz jej wątek, z tym, ze koty mogą nie być zupełnie aktualne, tam się ciągle coś zmienia.
viewtopic.php?f=1&t=191624

Widziałam też, że Ewa mrau (też Łódź) szuka na cito domu dla kota po zmarłej osobie -
viewtopic.php?f=1&t=188615
Tel. do Ewy 609 711 451

Jola ma też znajomą, młodą kociarę, która ma kilka bardzo miziastych kotów, jak zadzwonisz, to Jola może Was skontaktować, gdyby żaden z jej kotów się nie nadał.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 17, 2021 8:10 Re: Mam Ds dla kocura, lat ok.10 na Urinary ! str.94

dzięki Jolabuk,


szukamy dalej, może ktoś jeszcze ma poszukiwanego kocurka ??
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Silverblue, skaz, Zeeni i 245 gości