ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ Zabrze

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 09, 2012 18:52 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Trzy :)

kianit

 
Posty: 648
Od: Pon paź 12, 2009 17:14

Post » Pt sie 10, 2012 15:28 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

CatAngel już działa i na mój email przychodzą linki aktywacyjne... masa linków... Konsula, Znikotka i Fajki... Armani też się reklamuje, dzięki Zofii&Saszy:

http://tablica.pl/oferta/armani-mix-dev ... 1pDCw.html
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob sie 11, 2012 17:44 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sie 27, 2012 0:05 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Prosimy Was o pomoc w zaopatrzeniu się w klatki.
W tej chwili fundacja ma na stanie tylko pięć klatek-kenelówek, takich w których możemy przetrzymywać kotki po sterylizacji, koty na rekonwalescencji lub małe kocięta.
Jest to zdecydowanie za mało, biorąc pod uwagę że nasze domy tymczasowe są rozsiane w kilku miastach.

Przeciętna klatka większego rozmiaru kosztuje około 200 - 250 zł.
W pierwszej kolejności chcemy zaopatrzyć dom tymczasowy w Tarnowskich Górach, gdzie działa tylko jedna wolontariuszka a kotów do sterylizacji jest mnóstwo...

A może ktoś ma klatkę, której już nie potrzebuje i chciałby ją sprezentować naszej fundacji?

Może macie jakieś fajne opcje na zdobycie funduszy, sponsorów, zorganizowanie zbiórki na przykład w pracy lub szkole?
Wszelkie propozycje są mile widziane, za wszystkie z góry dziękujemy.

Wpłaty na ten cel można przekazywać jak zawsze na konto fundacji:
Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"
41-800 Zabrze
Ul. Czogały 9
27 1020 2401 0000 0202 0240 5868
w tytule podając cel wpłaty: "na klatki"

Liczymy na Was!
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 01, 2012 23:41 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

po długiej nieobecności przywitam się :)
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie wrz 02, 2012 17:57 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Jeśli chodzi o zwierzaki.
Nasza koleżanka fundacyjna ma rodzinę, która prowadzi gospodarstwo agroturystyczne i zgodziła się przyjąć jednego kota. Pojedzie Konsul. Będzie mieszkał w naprawdę fajnym i bezpiecznym miejscu, a co najważniejsze wśród ludzi, którzy kochają zwierzęta i dbają o nie.

Ale mam też bardzo smutną wiadomość. Mój ulubieniec, Tytoń, przegrał z chorobą i mimo walki odszedł za TM. :cry:
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon wrz 03, 2012 6:55 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Strasznie mi Tytonia szkoda, ja go też uwielbiałam, jak maluchy były jeszcze z dziką mamą, dokarmiałam go i jego rodzeństwo. Kociaki są małe, słodkie, ale Tytoń miał to COŚ, coś co go wyróżniało, był na prawdę kochany.
Dodam, bo nie wiem czy pisałam na tym wątku, że mama Tytonia ( swoją drogą cudowna dzika kotka ) jest już po sterylizacji, obiecałam jej że nie urodzi więcej kociaków i dotrzymałam słowa.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro wrz 05, 2012 13:34 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

:piwa: :piwa: :piwa:

Zapraszamy na akcję w Gliwicach. My tam będziemy :ok: :ok: :ok:

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt wrz 14, 2012 22:45 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Świętujemy! Tabaka zamieszkała dziś u pani Agnieszki i jej tż w Zabrzu, państwo bardzo fajni i przejęci.
A Frytka w domku jednorodzinnym z ogromnym terenem w Gliwicach. Ma mnóstwo fajnych ludzi od dziadków aż do małego pańcia. Dobry dzień! Pokłosie akcji fundacyjnej.

PS: Konsul się zadomowił już w nowym domu.

Stan tymczasów: Znikotek, Fajka i Armani. I królik Marcel http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-marcel-zabrze
Niestety są zgłoszenia o kolejnych kociakach w potrzebie...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 15, 2012 14:09 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

halbina a gdzieś Ty takie cudo ustrzeliła swoim aparatem? :1luvu:[/
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 15, 2012 14:36 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Zdjęcie nie jest moje. Kot pochodzi z Gliwic, dokarmiany przez panią, którą zwróciła sie do naszej fundacji o pomoc dla niego. Został złapany i wykastrowany, niestety zwiał i do tej się nie odnalazł... A miał być u mnie na tymczasie...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 15, 2012 14:39 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

halbina pisze:Zdjęcie nie jest moje. Kot pochodzi z Gliwic, dokarmiany przez panią, którą zwróciła sie do naszej fundacji o pomoc dla niego. Został złapany i wykastrowany, niestety zwiał i do tej się nie odnalazł... A miał być u mnie na tymczasie...


wielka szkoda, to łajdus jeden no - taki w typie nebelunga, ech szkoda
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 15, 2012 14:46 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

ubolewam też... http://www.szara-przystan.pl/zagin.html

znowu maluszki w potrzebie, podrzucajcie, wrzucajcie na Facebooka: viewtopic.php?f=1&t=146122
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw paź 04, 2012 16:59 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Przeżyliśmy chwilę grozy...
Nasza fundacyjna koleżanka - Renata - przywiozła mi trzy dzikawe kociaki, takie podrostki trzy - czteromiesięczne. Niestety jeden wyczaił miejsce w siatce, które wydawało mu dobre do odzyskania wolności i po prostu staranował siatkę, Armani - jak to ciekawski devon - poszedł za nim. Mały cały wieczór aż do północy kręcił się po okolicy, podchodził nawet do mnie, ale nie dalej jak na trzy metry... Próbowałam go zwabić jedzeniem i złapać, ale to jednak dzikusek... A Armani przerażony pobiegł najpierw za dom, potem pod samochody, wreszcie zniknął w ciemnościach. Postanowiłam wykładać im jedzenie i jedno z miejsc, które wybrałam, to piwnica bez okienka naprzeciw moich okien. Pierwszej nocy mały kręcił się przy niej i wskakiwał do niej, jednak w okolicy są działki i tereny zielone, mały oddalił się i do tej pory nie odnalazł.
Następnego wieczoru z Anulką obeszłyśmy okolicę i nawoływałyśmy Armaniego, który w domu reaguje na przywołanie. Wyłożyłam znów jedzenie. Jednak Armani nie przyszedł.
Mój pies potrafi kota namierzyć i uparcie wracał do okienek tej piwnicy, zarówno w dzień, jak nocą.
Szukałam Armaniego dwie noce, ostatecznie znalazłam w środku dnia, po powrocie od lekarza (wylądowałam na L4, ale dzięki temu Armani jest w domu). Armani spędził ten czas w piwnicy naprzeciw moich okien, trzeba się było do niej dostać i kota z niej wyciągać. Udało się dzięki pomocy Piotra, który wezwany przeze mnie przyjechał natychmiast uzbrojony w latarkę i siatkę - podbierak do ryb. Kot nie chciał wyjść, schował się pod jakąś stertą gratów.
Do domu wrócił brudny,ciut wystraszony, ale w zasadzie w doskonałej kondycji. Po jednym dniu już zachowywał się jakby nic się nie stało. Ja doleczam się do dziś. Dzikuska nadal wyglądam, wieczorami wystawiam jedzenie, ale odnalezienie tutaj takiego kociaka nie jest takie łatwe. Kot był wolnożyjący i kochał wolność, a człowieka się bał...
Kocurek jest śliczny: wiskasowy pręgusek, jasnoszary, jak z reklamy... niestety zdjęć nie mam... może jeszcze się odnajdzie...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt paź 05, 2012 16:42 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Silver :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cholonek 8)
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Natalka49 i 232 gości