ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ Zabrze

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 21, 2012 22:24 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Chcesz to przyśle Ci Andzię - ona zeżre wszystko :lol:
Dziś upolowała jakiegoś owada, co nie za bardzo jej smakował, bo kilka razy wypluwała. Ale w końcu szkoda jej się zrobiło i zeżarła :twisted: OlaLola była naocznym świadkiem :ryk:

W ogóle to odzyskałam internet :piwa:

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro maja 23, 2012 16:06 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Dopiero teraz trafiłam :) I od razu zapytam - jak tam Armani?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 28, 2012 22:00 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Właśnie, jak tam jak tam?
". . . t o, c o r o b i m y d l a i n n y c h j e s t t y m, c o n a p r a w d ę w a r t o r o b i ć . . ."

kwiatpaczuli

 
Posty: 64
Od: Wto lis 01, 2011 11:58
Lokalizacja: Lublin/Rzeszów

Post » Czw maja 31, 2012 16:46 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Halbina? Zgubiłaś drogę do nowego wątku? :pisanie:
ObrazekObrazek

coztego

 
Posty: 642
Od: Czw cze 29, 2006 19:22

Post » Wto cze 12, 2012 0:58 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Armanii się szarogęsi na całego... ok. 10 dni temu zaczął się interesować moimi nogami, teraz okupuje kolana, a nawet od wczoraj sypia ze mną w łóżku... biega przy nodze, zagaduje, marudzi, kiedy pańcia się ruszy... koty przegania i pogania... nosi więc ślady starć, bo np. Pomponia mu nie odpuszcza... ogólnie tyran! ale robi się miziak niesamowity!
A od wczoraj, urodzinowo podrzucono mi "prezenciki":

Obrazek

Pingwinek to Tytoń, dziewczynki czekają na imiona...

Znikotek bez zmian, jego kumpel już nieodwołalnie chyba wraca z adopcji...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto cze 12, 2012 1:13 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek

Niestety Szarik przegrał walkę z trapiącymi go infekcjami...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro cze 13, 2012 9:38 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

halbina pisze:Pingwinek to Tytoń, dziewczynki czekają na imiona...

Bramka i Piłka, albo Murawa :mrgreen:
ObrazekObrazek

coztego

 
Posty: 642
Od: Czw cze 29, 2006 19:22

Post » Śro cze 13, 2012 16:59 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie cze 17, 2012 21:30 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

sisay pisze:Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do genów Armaniego... :wink: dzisiejsze zdjęcia z akcji adopcyjnej fundacji:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:1luvu:

PS. Gdyby jakiś moderator przypadkiem to czytał - chciałabym prosić o przeniesienie wątku na kociarnię.
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie cze 17, 2012 21:39 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto lip 17, 2012 18:14 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Armani jest niesamowity 8O ,czytam ...i czekam na nowe wieści z życia arystokraty
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Śro lip 18, 2012 20:19 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Serdecznie zapraszamy na NASZE FORUM FUNDACYJNE
ObrazekObrazek

coztego

 
Posty: 642
Od: Czw cze 29, 2006 19:22

Post » Śro lip 18, 2012 20:20 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro lip 18, 2012 20:24 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

a gdzie halbinka jest ? :roll:
ObrazekObrazekObrazek

MarKotek

 
Posty: 4247
Od: Pon lut 23, 2009 0:36
Lokalizacja: Będzin

Post » Wto lip 24, 2012 21:58 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Jestem, cierpię na niemożność wakacyjną... rzadko otwieram komputer w ogóle. Ale pora się zebrać w sobie.
U nas zmiany...
Obecnie w dt mamy:
Znikota, który zmuszony jest jednak obcować z nami, bo maly pokój został czasowo dla niego zamknięty. Niestety wielkich pozytywnych zmian nie zauważam. Nadal przemyka się i najwyżej obserwuje stadko i mnie. Na dodatek co najmniej dwa koty go płoszą:
Konsul - zwrócony z adopcji, bo podobnie jak Znikot nie trafia do kuwety. Pora podjąc co do nich obu decyzję, że szukają domu wychodzącego. Z powodu ich sikania i kupkania po kątach są w zasadzie nieadopcyjne do domu estetów, a u mnie dodatkowo nie tylko zajmują dwa miejsca, ale dodatkowo uczą inne koty, że kuweta nie jest konieczna. Co do Konsula, to jest miziakiem, ale jednak już dojrzał i chce rządzić więc potrafi wdawać się w bójki - niegroźne, ale jednak... Niestety ma też problemy z dziąsłami. Znów musi odwiedzić weta. Preferuje karmę mokrą, pewnie z powodu tych problemów.
Armani. Jest nakolankowcem permamentnym. Biega i skacze jak małpka, zagaduje... Ściga i nęka inne koty, nosi też ślady bójek, ciągle ktoś mu zostawia ślady pazurów na grzbiecie, choć naprawdę dbam o to, żeby stadko miało poobcinane pazurki. Jednak nie dziwi mnie, że koty mu oddają, jest chwilami bardzo upierdliwy - ot taki kogucik z niego... Kocha maluchy - wylizuje je i pozwala im się ssać jak mamka, jednocześnie dusi je i podgryza, traktuje maluchy jak zabawki czasem, ale one do niego lgną.
Z maluchami: Tytoniem, Tabaką i Fajką miałam poważniejszy problem, jakieś jelitówki je dopadły, były u weta, biała dostałą nawet kroplówkę i zastrzyki. Ona też już wróciła do formy i znów przerosła rodzeństwo. Martwi mnie Tytoń, jest wielkim przytulakiem, ale jest najdrobniejszy i ciągle by spał. Miał szanse na dom w Krakowie, na razie jednak dom ma problemy ze zdrowiem bliskiej osoby, a Tytoń jeszcze nie jest w stu procentach zdrowy. Maluchy zostały już zaszczepione.
Mamy dwie nowe koteczki: smukłą czarną panterę, około siedmiomiesięczną, taką kocią Nefretete, piękną, miłą niezwykłą... uratowaną z chorzowskiego zoo... Jest już zaszczepiona.
I kolejną pingwineczkę - trzymiesięczną, może czteromiesięczną kicię odebraną menelom. Ta panna ma brudne uszy i potrzebuje wizyty u weta.
Nade wszystko potrzebujemy zdjęć stadka (a aparat zepsuty... negocjujemy z Formicą, że pożyczy swój) i sterty ogłoszeń, będę błagała o pomoc w ich ogłaszaniu, bo w chwili obecnej mam osiem kotów do wydania... Ogłoszenia w pakiecie u CatAngel chcę wykupić... dla 9 zwierzaków, bo osiem kotów...
I jeszcze szczeniaczka trzymiesięcznego najwyżej - zółtą Frytkę (ze schroniska w Olkuszu), już odrobaczona i zaszczepiona, dziś dostała szeleczki 8)
Niełatwo wykarmić to stadko, zadbać o różnorodne potrzeby żywieniowe, żwirek, odrobaczenie, szczepienie itp., ale fundacja Szara Przystań oczywiście dba o nas, na ile tylko może. I nie tylko fundacja. Także Wy: moja koleżanka zorganizowała zbiórkę pieniędzy w szkole i nazbierała 170 zł. MariaD organizuje bazarki z przepięknymi włóczniaczkami na nasze potrzeby. I Kotx2 zaoferowała pomoc. Jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc! Dziękuję z całego serca!
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue i 308 gości