ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ Zabrze

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 25, 2012 15:24 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

To i ja zapiszę wątek :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro kwi 25, 2012 15:34 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

sisay pisze:Chcesz banerek z aktualnym adresem?

Szybko nabijajmy posty żeby przeszło na drugą stronę, bo ta pierwsza jest tasiemcowa :roll: :lol:


dzięki, Sisay! faktycznie tasiemcowo wyszło... :oops:
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro kwi 25, 2012 16:37 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw kwi 26, 2012 20:11 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Potrzebny jest DT dla szylkretowej mamuśki z gromadką trzydniowych maluchów. Jutro mają trafić pod opiekę fundacji. Mamy kanał, wszędzie jakies nowe koty :roll:
Tymczasu szuka też czarna kotka z Zabrza, którą dobry człowiek zgarnął z parkingu, widząc że kotka jest w wysokiej ciąży. Faktycznie, trzeba było ją ciachać na cito. kicia jest na razie w lecznicy.
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw kwi 26, 2012 20:17 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

halbina pisze:Potrzebny jest DT dla szylkretowej mamuśki z gromadką trzydniowych maluchów. Jutro mają trafić pod opiekę fundacji. Mamy kanał, wszędzie jakies nowe koty :roll:
Tymczasu szuka też czarna kotka z Zabrza, którą dobry człowiek zgarnął z parkingu, widząc że kotka jest w wysokiej ciąży. Faktycznie, trzeba było ją ciachać na cito. kicia jest na razie w lecznicy.

w której lecznicy? na Lipowej? jeśli to ta czarna kotka (po wypadku i w ciąży) to ona nie żyje, dziś się dowiedziałam
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw kwi 26, 2012 20:31 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Nie, to inna kicia - jest w "naszej" lecznicy, fundacyjnej ;)

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw kwi 26, 2012 20:42 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

sisay pisze:Nie, to inna kicia - jest w "naszej" lecznicy, fundacyjnej ;)

no tak, mogłam się domyśleć że to nie ta lecznica, oby Wasza kotka miała więcej szczęścia
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto maja 01, 2012 1:59 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

sisay pisze:Wklejam aktualną listę zwierząt, dla których szukamy tymczasu:
- Biały 8-miesięczny szczeniak na krótkich łapach, przesympatyczny. PILNIE!
- miot pięciu kociąt, za jakieś 3 tygodnie do zabrania
- dwa 4-tygodniowe kociaki również za 3 tyg do zabrania
- Kotka szylkretowa z parodniowymi oseskami
- Szylkretowa kotka wiek ok 2 lat - wymaga oswojenia
- Kocurek "Nosek" wiek ok. 2 lat - wymaga oswojenia
- Czarna kotka znaleziona w Zabrzu po sterylizacji aborcyjnej, miła, śliczna
- Kotka Biała - DT bez innych zwierząt
- Czarny kocurek żyjący na ulicy, wielki pieszczoch
- Biała trikolorka, kotka z trójką 5-tygodniowych maluchów
- 8-letnia suczka która całe życie pilnowała parkingu, dostała eksmisję


A to feler... westchnął seler...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto maja 01, 2012 10:24 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

No to i ja się przyłączę.

kianit

 
Posty: 648
Od: Pon paź 12, 2009 17:14

Post » Wto maja 01, 2012 21:37 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt maja 04, 2012 0:13 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Zapraszam na bazarek na rzecz moich tymczasów:

viewtopic.php?f=20&t=141667
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob maja 05, 2012 21:05 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Wieści z długoweekendowego byczenia się majowego...
Odpoczywamy intensywnie i ładujemy baterie energetyczne...
wysypiamy się do oporu i spacerkujemy z psami... miziamy koty i spotykamy się z ludźmi...
matura na poziomie podtawowym już za nami... uuuuuuuuuuuffffffffffff... w poniedziałek jeszcze matura rozszerzona, którą zdaje kilku moich uczniów, a potem boje egzaminacyjne: odpytywanie na ustnych i sprawdzanie pisemnych... cały prawie maj z głowy... więc to ostatnie chwile oddechu...
Co do kotów:
Pomponia i Juruś zachwycone, że pańcia jest, mizia i dopieszcza... no i daje smakołyki...
Armanii okupuje swoje gniazdo w łazience, wieczorami zaś straszy syczeniem głównie Znikotka...
Apetyt mu dopisuje, ale mnie pokochać nie chce...
Znikotek się zaktywizował, dość śmiało spaceruje po pokoju, wskakuje na szafę i na okno zasiatkowane, podchodzi po smakołyki, ale głaskać się nie daje, przeszedł do fazy: mieszkam tu, ale chadzam swoimi drogami... i dobrze... był wczoraj telefon od pani, która chciała Znikotka. Poinformowałam ją, jaki to kot... pani chce kota dorosłego, może być nawet kaleki, ale chce, żeby był miziakiem i żeby korzystał z kuwety... niestety nie mogę jej tego zagwarantować na 100%, pani mieszka w Austrii i chciałaby kota zabrać tam... ma napisać email, może jakiegoś kota jej znajdziemy...
Co do Szarika - poznał swój pokój i odkrył, jak się w nim kamuflować... wybrał miejsce za tapczanem... wychodzi coś zjeść, a apetyt mu dopisuje, ale przede mną zwiewa... niestety nie korzysta systematycznie z kuwety, kupka i sika też poza nią... dużo pije... zdrówko na razie bez większych zmian, ale dbamy o to, by nabrał ciałka i sił. Je karmę podarowaną przez panią Kasię, jeszcze ma jej trochę. Pani Kasia chce go objąć adopcją wirtualną - super! adopcja wirtalna to wspomaganie kota finansowo, wzamian można oczekiwać informacji i zdjęć kota. Co do zdjęć, mój aparat niestety w tej chwili nadaje się do naprawy, a nie wiem, kiedy mnie będzie stać na naprawę obiektywu lub kupno nowego :-( Kot, moim zdaniem może być kotem domowym, ale dla świadomego cierpliwego właściciela, który kocha bezwarunkowo i jest gotowy kotu zapewnić opiekę, nie oczekując wzamian zbyt wiele... Kot jest starszy, schorowany... niekonsekwentnie korzysta z kuwety i jak na razie - choć lubi się miziać - to sam nie wychodzi po głaski...

http://www.szara-przystan.pl/wirtualne.html
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob maja 05, 2012 21:14 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

Ech... no to się obie wpakowałyśmy w bandę super-adopcyjnych kotów :twisted:

U mnie Biała która wszystkich leje i nienawidzi całego świata oprócz jedzenia, czarna-widmo która sobie żyje, ale ludzi ma gdzieś, nie da się jej dotknąć, Dziadzio na wykończeniu (zakładam że wieczny tymczas) i dwa niewiadomoco w klatce, które prawdopodobnie będą podobne do czarnej Cynii, bo te same geny. Jedno puchate, prześliczne, a dzikie jak najgorszy dzik.

Halina chodź wybudujemy szałas w lesie i wywieziemy tam to całe tałatajstwo, niech łapią pająki :twisted: :lol:

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob maja 05, 2012 21:17 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

sisay pisze:Ech... no to się obie wpakowałyśmy w bandę super-adopcyjnych kotów :twisted:

U mnie Biała która wszystkich leje i nienawidzi całego świata oprócz jedzenia, czarna-widmo która sobie żyje, ale ludzi ma gdzieś, nie da się jej dotknąć, Dziadzio na wykończeniu (zakładam że wieczny tymczas) i dwa niewiadomoco w klatce, które prawdopodobnie będą podobne do czarnej Cynii, bo te same geny. Jedno puchate, prześliczne, a dzikie jak najgorszy dzik.

Halina chodź wybudujemy szałas w lesie i wywieziemy tam to całe tałatajstwo, niech łapią pająki :twisted: :lol:


u mnie wczoraj okropny pająk się objawił... nocą... taki kosmaty... nie wolno zabijać pająków, ale go zrzuciłam ze ściany parasolką na podłogę i liczyłam na to, że koty go załatwią... nie okazały zainteresowania... :roll:
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro maja 16, 2012 18:33 Re: ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ - dt u halbiny. Szara Przystań. Zabrz

halbina pisze:u mnie wczoraj okropny pająk się objawił... nocą... taki kosmaty... nie wolno zabijać pająków, ale go zrzuciłam ze ściany parasolką na podłogę i liczyłam na to, że koty go załatwią... nie okazały zainteresowania... :roll:

Trzeba było ich nie karmić :twisted:
ObrazekObrazek

coztego

 
Posty: 642
Od: Czw cze 29, 2006 19:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 237 gości