Milusia wreszcie w swoim domku na Śląsku:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 14, 2012 21:11 Milusia wreszcie w swoim domku na Śląsku:)

Witam,

Miałam dać sobie trochę odpoczynku od problemów kociaków, ale nie da się.

Na swojej drodze (nie wiem może powinnam zmienić trasę do pracy) spotkałam nową kotkę. Śliczna burasia. Pierwszy dzień , gdy widziałam ją siedzącą przy schodach pewnej firmy, myślałam że jest tam przy okazji, spacerując. Ale już następnego dnia siedziała na parapecie sklepu po drugiej stronie ulicy. I tak było już codziennie. Oczywiście dołączyła do mojej stołówki, ale nie tylko ja ja dokarmiałam. Zauważyłam postawione miseczki, tylko że raniutko sklepy jeszcze nieczynne i karmicielek nie było.
Zauważyłam że robi się coraz grubsza. Myślałam że jak ją jeszcze ktoś karmi to również zapewni sterylizację a może i adopcję. Ale tak się nie stało. Pewna Pani stwierdziła tylko, że chyba mam rację, że ona jest ciężarna, a śpi prawdopodobnie w piwnicy tej firmy. Ja zawsze widziałam ją na tym parapecie.

No to rano wzięłam kontenerek postawiłam przed nią na parapecie, kotka popatrzyła na niego i spokojnie weszła. Całą drogę nawet raz nie zamiauczała. U weterynarza również nie okazała strachu.
W tej chwili dochodzi do siebie po sterylce w kociarni, gdzie dziewczyny przygarnęły ją grzecznościowo. Same mają tam sporo kotów i to przeważnie chorych. Nie może tam zostać, nie jest też przyzwyczajona do ulicznego życia.

Przychodzi na zawołanie, ociera się się cichutko miaucząc, ciągle domaga się głaskania. Jest takim kotem tylko do przytulania.
Nie wiem jak zachowuje się przy innych kotach. Ale chyba nie przepada za kocurami i to niewykastrowanymi. Bo w tym pomieszczeniu był taki młody kocurek i koteczka pomimo jeszcze osłabienia po zabiegu warczała i groźnie mruczała.

Mam wrażenie że te kotki wyrastają z podziemi, jak już znajde dom dla jednej to zaraz w to miejsce jest następna bida.

Może ktoś zakocha się w tej ślicznotce?

Obrazek
Ostatnio edytowano Wto lip 23, 2013 18:39 przez lula11, łącznie edytowano 10 razy
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 15, 2012 10:13 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

podnoszę .... kociuniu znajdziesz domek. Lula11 ma dobrą rękę do szukania domku :1luvu:
PLUTO - pies :) rasy bratnia dusza - już w DS !!!!
Obrazek

animalon

 
Posty: 1642
Od: Sob lis 27, 2010 8:48
Lokalizacja: zachodniopomorskie ... i reszta świata

Post » Nie kwi 15, 2012 10:15 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Cudna kicia :)
Za domek :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie kwi 15, 2012 10:45 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Domowa , przytulasta kotka , ech....
Za domek :ok: :1luvu:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Nie kwi 15, 2012 18:44 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

dzięki że podnosicie małą, dziewczyny zrobiły jej jeszcze kilka zdjęć.
Kotka na pewno była rozpieszczana, nie zacznie jeść dopóki nie zostanie wygłaskana. Ze względu na inne koty jest na razie w klatce, nawet sprzątanie kuwety i otwarta klatka ją nie interesują. Nie ma ochoty na spacery, odsypia stres. Myślimy że gdy znalazła się na ulicy musiała walczyć o jedzenie, a może też nie dojadała. Nie widziałam jej nigdy z innymi kotami, zawsze sama z dala od nich , ale blisko ludzi.

Obrazek
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 15, 2012 18:51 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Obrazek

dużo odpoczywa :)

Obrazek

apetyt dopisuje, choć trzeba zachęcić :)
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 15, 2012 23:04 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Kicia jest bardzo grzeczna i dobrze ulozona. Dzisiaj zrobilysmy jej mala sesje zdjeciowa i wyciagnelysmy z klatki. Pierwsze to zaczela mruczec tak glosno jak parowoz, troszke popozowala i myk sama do klatki. Nie chce z niej wychodzic tak jakby sie bala, ze zabieramy ja z jej domku i chcemy wywalic ? W klatce odrazu wywala brzuszysko do miziania. Jest naprawde kochana. Zycze jej najlepszego domku na swiecie :ok: :ok:
KOCHANA BASIENKO NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W MOIM SERCU [*]



ObrazekObrazekObrazek

toz-police

 
Posty: 1154
Od: Sob sie 27, 2011 13:50

Post » Pon kwi 16, 2012 7:53 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A oto zdjęcia z tej sesji, pieknie pozuje i widać ten jej spokój. Tak chciałabym aby jak najszybciej znalazła się w domu :1luvu:

Dziewczyny dziękuję za sesję damesy :))
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon kwi 16, 2012 19:58 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Lucyko, Dama to Ona jest napewno. Mieszka sobie w klateczce, ma tam kuwetke, poslanko i jedzonko. Codziennie klateczka jest czysciutka, zwirek nie porozsypywany, poslanko tez na swoim miejscu. Jest naprawde spokojna i ulozona kocia Dama. Domek powinien sie o taka kiciule bic !!!! Bo i charakter wiadomy i przyzwyczjenia ma super. Nic tylko brac i KOCHAC :1luvu: :1luvu: :1luvu:
KOCHANA BASIENKO NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W MOIM SERCU [*]



ObrazekObrazekObrazek

toz-police

 
Posty: 1154
Od: Sob sie 27, 2011 13:50

Post » Pon kwi 16, 2012 20:28 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Och dziękuję Ci Izuniu, że się nią opiekujecie, choć wiem że nie może tam długo być, bo macie ciągle jakieś nowe kociaki pod opieką.

Ale to co piszesz to po prostu miód na moje serce :1luvu: Nie wiem czemu, ale czuję z nią jakąś więź i odpowiedzialność za nią. Musi szybciutko znaleźć domek, ten naprawdę dobry i kochający.
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto kwi 17, 2012 17:46 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Hopsaj po domek, ślicznotko :1luvu: :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto kwi 17, 2012 18:16 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Śmigaj mała wyżej może ktoś cię wypatrzy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: tylko tyle mogę :(

rudy kociak

 
Posty: 2665
Od: Śro paź 19, 2011 18:21

Post » Wto kwi 17, 2012 18:27 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

To i tak dużo robicie, im wyżej tym lepiej dla niej :)

Zrobiłam kilka ogłoszeń, rozesłałam wici i czekam pełna optymizmu, że gwiazdeczka znajdzie swój domek :1luvu:
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto kwi 17, 2012 20:15 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

Napewno domek sie znajdzie i to najlepszy na swiecie :1luvu:
KOCHANA BASIENKO NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W MOIM SERCU [*]



ObrazekObrazekObrazek

toz-police

 
Posty: 1154
Od: Sob sie 27, 2011 13:50

Post » Wto kwi 17, 2012 20:17 Re: Milusia - cudna, w ciąży wyrzucona z domu!

wiem , że trzymacie kciuki za Milusię , dzięki :)
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 95 gości