Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 21, 2012 20:22 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:
Gibutkowa pisze:Bo Kasia ma same fajne koty a w szczególności ma Kropka ;)


Edytka, Ty jesteś zorientowana chyba we wszystkich wątkach na tym forum ... :mrgreen: Mam do oddania krople do oczu: HYLO CARE, prawie nie używane i dosyć drogie, ważne jeszcze 4 miesiące. Stokrotka już ich nie zużyje, bo ma oczko zaszyte, a szkoda, żeby się zmarnowały ...

Poszukam :)
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 21, 2012 20:29 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:A Kropek o ile pamiętam ... pokazał Ci język ... :mrgreen:


No właśnie. Czyli nie chciał się zaprzyjaźniać. Teraz moja kolej pokazać mu język :twisted:

A Malutka będzie szukała domu czy nie?

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 21, 2012 21:26 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

maueczarne pisze: A Malutka będzie szukała domu czy nie?


Będzie ... TEORETYCZNIE ... :mrgreen: bo nie wiem, czy znajdzie się ktoś wystarczająco dobry ... :roll: i czy mnie serce nie pęknie .... :cry: .... Nooooo .... Tobie bym oddała ... :wink:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 21, 2012 22:13 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:
maueczarne pisze: A Malutka będzie szukała domu czy nie?


Będzie ... TEORETYCZNIE ... :mrgreen: bo nie wiem, czy znajdzie się ktoś wystarczająco dobry ... :roll: i czy mnie serce nie pęknie .... :cry: .... Nooooo .... Tobie bym oddała ... :wink:


Nie kuś :twisted:

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 01, 2012 20:52 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

Co słychać u Ziabolcia? Wymioty poszły precz?
Obrazek Obrazek

Moha

 
Posty: 1675
Od: Czw sty 06, 2011 0:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 01, 2012 20:58 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

Co u Ziabolka i małej Stokrotki? Jak się boisz, pisz szyfrem, ale napisz kilka słów...Proszę Obrazek
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lut 01, 2012 21:00 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

Wymiotował raz od tamtej pory - ale nie był to już krwawy pawik ... Tylko nadal sam nie je, karmię strzykawką .... :cry: mam już relanium ... ale się boję .... I Ziabol zaczął znaczyć .... :strach: :strach: :strach: :crying: Fuuuuj ...

Zeżarło mi banerek z Ziabolkiem ... 8O
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 01, 2012 21:01 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

Stokrotka już lepiej - nie wymiotuje, wraca apetyt, tylko tyłeczek dalej obsr ... :?
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 01, 2012 21:04 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:Wymiotował raz od tamtej pory - ale nie był to już krwawy pawik ... Tylko nadal sam nie je, karmię strzykawką .... :cry: mam już relanium ... ale się boję .... I Ziabol zaczął znaczyć .... :strach: :strach: :strach: :crying: Fuuuuj ...

Zeżarło mi banerek z Ziabolkiem ... 8O

Kasia banerek na szybko i z przyjemnością zrobi Ci Karolek(ona) :) tylko foty te stare by musiała mieć.Relanium w tabletkach?Jak podawać według wagi,ale ile mg.Relanium apetyt wzmaga,byle nie za dużo i długo.Co do znaczenia to zmówiły się wszystkie koty aaaa!!! Rujska niesamowite itd.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro lut 01, 2012 21:06 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:Stokrotka już lepiej - nie wymiotuje, wraca apetyt, tylko tyłeczek dalej obsr ... :?

Ona jeszcze mała i taki wcześniak 8O 8O to cud że wogóle żyje.Musiałaś się sporo namęczyć by ją ratować :kotek: :ok: :ok: :ok:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro lut 01, 2012 21:12 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

vailet pisze:
Zeżarło mi banerek z Ziabolkiem ... 8O

Kasia banerek na szybko i z przyjemnością zrobi Ci Karolek(ona) :) tylko foty te stare by musiała mieć.Relanium w tabletkach?Jak podawać według wagi,ale ile mg.Relanium apetyt wzmaga,byle nie za dużo i długo.Co do znaczenia to zmówiły się wszystkie koty aaaa!!! Rujska niesamowite itd.[/quote]

Może banerek "sam się wróci"? poczekam .... A co do "zmówienia" się kotów - to przecież wiosna idzie ... Oby :twisted: Relanium wetka kazała dawać po1/4 tabletki 2 razy dziennie ... Ale miałam już kiedyś jazdę z kotem po relanium (wtedy było jeszcze w zawiesinie) - podałam dawkę zgodnie z zaleceniem weta ... i kot mi odjechał ... :roll: Pół nocy pilnowałam, bo wydawało mu się, że potrafi latać i koniecznie chciał na sufit wskakiwać ... zwalał się ze wszystkiego, tyłem mu zarzucało, miotał się jak naćpany i omal nie utopił w misce z wodą ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 01, 2012 21:18 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

vailet pisze: Ona jeszcze mała i taki wcześniak 8O 8O to cud że wogóle żyje.Musiałaś się sporo namęczyć by ją ratować :kotek: :ok: :ok: :ok:

Fakt, to cud że żyje ... A ja trzy tygodnie miałam całkowicie wyjęte z życiorysu ... prawie nie spałam ... Ale Stokrocia była warta tej walki. Nawet moja koleżanka, która początkowo była za jej uśpieniem stwierdziła, że przy tak wielkiej woli walki o życie, jaka miała malutka, byłoby nieuczciwe nie pomóc jej w tym ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 01, 2012 21:19 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:
vailet pisze:
Zeżarło mi banerek z Ziabolkiem ... 8O

Kasia banerek na szybko i z przyjemnością zrobi Ci Karolek(ona) :) tylko foty te stare by musiała mieć.Relanium w tabletkach?Jak podawać według wagi,ale ile mg.Relanium apetyt wzmaga,byle nie za dużo i długo.Co do znaczenia to zmówiły się wszystkie koty aaaa!!! Rujska niesamowite itd.


Może banerek "sam się wróci"? poczekam .... A co do "zmówienia" się kotów - to przecież wiosna idzie ... Oby :twisted: Relanium wetka kazała dawać po1/4 tabletki 2 razy dziennie ... Ale miałam już kiedyś jazdę z kotem po relanium (wtedy było jeszcze w zawiesinie) - podałam dawkę zgodnie z zaleceniem weta ... i kot mi odjechał ... :roll: Pół nocy pilnowałam, bo wydawało mu się, że potrafi latać i koniecznie chciał na sufit wskakiwać ... zwalał się ze wszystkiego, tyłem mu zarzucało, miotał się jak naćpany i omal nie utopił w misce z wodą ...[/quote]
Aisha dostała w zastrzyku i było wszystko ok. dlatego pytam jak tabletki :roll: Te tabletki to 0,2 mg :?: Może daj mniej na próbę :roll: Moja kotka też jak nawalona się czuła i myślała że wszystko da radę.Przestało działać i wszystko wróciło :( tzn.było źle jak przed relanium.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro lut 01, 2012 21:21 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

katarzyna1207 pisze:
vailet pisze: Ona jeszcze mała i taki wcześniak 8O 8O to cud że wogóle żyje.Musiałaś się sporo namęczyć by ją ratować :kotek: :ok: :ok: :ok:

Fakt, to cud że żyje ... A ja trzy tygodnie miałam całkowicie wyjęte z życiorysu ... prawie nie spałam ... Ale Stokrocia była warta tej walki. Nawet moja koleżanka, która początkowo była za jej uśpieniem stwierdziła, że przy tak wielkiej woli walki o życie, jaka miała malutka, byłoby nieuczciwe nie pomóc jej w tym ...

Słodzinka z niej :P :kotek: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw lut 02, 2012 10:24 Re: Poker walczy o życie-krwotoczne zapalenie dwunastnicy! 2

A jak Pokerowski?
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości