siatka ochronna na balkon

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 19, 2021 17:44 Re: siatka ochronna na balkon

Do Sieci-Korsze podajesz wymiar napiętej siatki. Tyle, ile dokładnie potrzebujesz.
Może dosłownie 1 cm boki, góra i dół, żeby zakręcić ją jeszcze na haku wbitym w podłoże.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Sob cze 19, 2021 17:50 Re: siatka ochronna na balkon

fili pisze:Kochani miauowicze, doradzcie mi proszę. Muszę wymienić siatkę na balkonie.
Chcę kupić siatkę z Sieci-Korsze, taką miałam do tej pory. Czy wymierzajac szerokość i wysokość mam dodać jakiś zapas?
Siatka jest rozpieta na halach wkreconych w drewniane listwy przykrecone do scian i sufitu balkonu.
Pan z tej firmy napisał mi, że siatka ma być napięta, mi się jednak wydaje, że u mnie na początku byla trochę luźniejsza. Potem listwy były trochę inaczej przymocowane bo był remont balkonów i potem po ponownym założeniu była naprężona i jakoś wydaje mi się, ze może ją to osłabiać.

Takie dobre te siatki? Też przymierzam się do wymiany bo moja już 6 rok wisi. Nie wiem jaka bo firma montowała swoją. Nie widzę uszkodzeń ale ... licho nie śpi. Drogie?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 19, 2021 17:58 Re: siatka ochronna na balkon

Nie jest tam drogo. Skontaktuj się http://www.sieci-korsze.pl i powiedz, że siatka na balkon dla kota, będą wiedzieć o jaką chodzi.
Siatka wystarcza na około 5 -6 lat i jest świetna. To sieć rybacka, bardzo mocna, tylko trzeba dobrze wymierzyć.
Naokoło są wzmocnienia. Pierwszą montował mi ileś lat temu nasz forumowy Bubor, teraz wymieniałam 1,5 roku temu, bo miałam
włamanie przez balkon i siatkę złodziej pociął.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Sob cze 19, 2021 18:18 Re: siatka ochronna na balkon

Dzięki. Stronę znalazłam.
Współczuję włamania :( . Ja na czwartym piętrze to mi chyba włamywacz nie potnie.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 21, 2021 9:54 Re: siatka ochronna na balkon

Ja mam metalową.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59709
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Rafaelblich i 230 gości