Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 01, 2002 14:28 Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

Napiszę ten temat, chociaż podejżewam, że Estrawen lub ten drugi (sorki nie pamiętam) go usunie.
Przeczytałem cały wątek Do Estrawena napisany przez Natalię. Wiecie co szlak mnie trafił jak się czyta takie coś. Natalia jest jak i wiele osób na tym forum które już odeszły od Was lub jeszcze się wachają aby odejść 100% miłośnikiem zwierząt. Co do niektórych z was bym miał mieszane uczucia. Przychodzicie tuatj i pieprzycie trele morele, na temat jak kotkom jest źle, że kotkowi nie wyszła kupka, ze nie zrobił siusiu i robicie z tego wielką tragedię. Niektórzy z Was maja podobno dobrą rękę do adopcji (napewno wiecie o kim mówię), to pytam się dlaczego apel o kotkach z Radomia, nie znalazł choć troszke Waszej pomocy. Co zrobiliscie w jakiejkolwiek sprawie pomocy kotkom. :twisted:
Apropo demokracji tutaj panującej. Wiecie co to jest demokracja, bo mi się coś wydaje że nie. W demokracji nie zamyka się komuś ust, bo myśli inaczej niż Wy. Chyba, że jest to demokracja jak za czasów Czałszesku w Rumunii.
Estrawen masz rację takich forum jest dużo. A podobno jesteś psychologiem z zawodu, nigdy bym nie chciał być Twoim pacjentem, bo jak tak traktujesz pacjentów to podejzewam, że ich stan się pogarsza.
Życzę Wam powodzenia i dużo sukcesów w rozmowach na temat np. odchodów Waszych podopiecznych.
Organizacja Obrony Praw Zwierząt
adres www: http://gesio74.republika.pl
Zapraszam

Grzesio

 
Posty: 516
Od: Sob maja 04, 2002 22:41
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lip 01, 2002 14:30

Grzesiu , nie masz racji ......Kotka Bomba Cie prosi , abys przestal .......
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon lip 01, 2002 14:33

:?
Ostatnio edytowano Pon lip 01, 2002 14:39 przez WiMaRa, łącznie edytowano 1 raz
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Pon lip 01, 2002 14:35

Wimaro, proszę, zignoruj ten watek. Nie warto się wdawać w kolejne "pyskówki".
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon lip 01, 2002 14:36

Ignoruje
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 01, 2002 14:39

Racja!
Naniosłam zmiany po co ktos ma miec satysfakcję
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Pon lip 01, 2002 14:44

Przepraszam, ja nie zignoruję......
To bardzo przykre, co napisałeś, ale nie zamierzam być niczyim adwokatem, bo nikt mnie do tego nie upoważnił.
Do tej pory mocno broniłam i Ciebie i Twoje stanowisko, ale tego nie poprę.
Wystarczy wziąć do ręki mapę Polski: Warszawa - Radom - Kraków - Poznań - Gdańsk - Wrocła - ......
Do ciężkiej cholery - to są odległości!!!!!!!!!!!!!
My pomagamy tam gdzie możemy, a cierpiących zwierzaków jest DO ZATRZĘSIENIA w każdym z wymienionych miast. Że o tym nie trąbimy na forum - to nasza sprawa. Widać powinniśmy, bo tak to wygląda, że nic nie robimy.............
Na litość Boską! Jesteś prezesem Organizacji, czy nie??????????
Masz ludzi w Radomiu, czy nie?????????????
Ps. Oddałabym bardzo wiele, żeby taki facet, jak Estraven był moim przyjacielem, lub chociaż psychologiem, czy terapeutą!
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pon lip 01, 2002 14:46

Liv, daj spokój...
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon lip 01, 2002 14:48

Ale ja to pierwszy raz z siebie wyrzuciłam.......... i ostatni! Musiałam.
Ostatnio edytowano Pon lip 01, 2002 14:49 przez Liv, łącznie edytowano 1 raz
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pon lip 01, 2002 14:49

Po pierwsze - nie jestem psychologiem z zawodu i chociaż zajmuję się psychologią, nie próbuję zawodowo działań terapeutycznych. Trza znać granice swoich kompetencji. Zanim zatem zaczniesz próby dołowania innych (a lubisz, to lubisz) sprawdź posiadane informacje.

Jak widzę Twoją nieopanowaną pasją jest zmuszanie ludzi do tego, aby Ciebie lubili - zapamiętaj zatem może, że "pszczoły wabi się na cukier, nie na ocet" - a tego ostatniego wylewasz tu sporo ze złości, że nie jesteś podziwiany tak, jakbyś tego chciał. I za takie właśnie posty jak ten zaczynający niniejszy wątek u wielu osób nie budzisz cieplejszych uczuć.

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 01, 2002 14:55

Eh... Estravenie dobrze, to ująłeś :!:
Bo ten Grzesio jakiś dziwny, najpierw zachęca do głosowania na jego stronkę a potem obrzuca błotem...
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Pon lip 01, 2002 14:55

Nie chodzi tu o trąbienie. Tylko jak traktujecie ludzi, którzy chcą pomagać zwierzętom i po to tu przyszli wyzywacie ich od "Matek Teresek" chociaz to nie powinno być wyzwisko i od męczennic i męczenników. Napisaliście, że to forum, nie jest opmocy dla zwierząt, więc o czym?? Niewidzicie co się dzieje w Polsce, ile jest zwierząt potrzebujących pomocy. Napisałem ten wątek tylko dlatego aby Wam otworzyć oczy, i dlatego ze jestem założycielem i prowadzącym organizację i na codzień widzę co się dzieje. A jak przeczytałem słowa do Natalii i między innymi do nowych osób czyli i do mnie, to mnie szlak jasny trafił. Ludzie popatrzcie wokół siebie. I nie pieprzcie o demokracji, jakim samochodem będzie jechał kotek, czy drogę ma daleką czy bliską. Ja wychodzę z założenia, że jak mam pomagać zwierzętom to i nakońcu świata. A nie siedzieć i pieprzyć o dupie marynie. Przepraszam, za te sformułowania, ale jak czytam niektóre wasze wypowiedzi to mnie szlak trafia. A stosy to morzecie sobie stawiać sami dla siebie. Nie mówię tu o wszystkich, bo niektóre osoby szanuję i to bardzo. Ale kilka osób tutaj się znajdujących, prowadzi do odejścia naprawdę wartościowych osób jak Virge, czy Natalia. A może i dobrze, bo na innych forum będą pomagać zwierzętom i w to mocno wierzę.
Organizacja Obrony Praw Zwierząt
adres www: http://gesio74.republika.pl
Zapraszam

Grzesio

 
Posty: 516
Od: Sob maja 04, 2002 22:41
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lip 01, 2002 14:57

:?:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon lip 01, 2002 15:00

Ja piszę Estrawenie prawdę. Nie mam zamiaru podlizywać sie komuś. A co do głosowania na moją stronkę to nie lubię się podlizywać, szczególnie jak czytam jak sie traktuje osoby dla których pomagać zwierzętom to sprawa najważniejsza.
Organizacja Obrony Praw Zwierząt
adres www: http://gesio74.republika.pl
Zapraszam

Grzesio

 
Posty: 516
Od: Sob maja 04, 2002 22:41
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lip 01, 2002 15:01

Padme pisze::?:


Nic specjalnego. Kolejny grzbiet sinusoidy...

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot], qumka i 534 gości