Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 30, 2011 14:59 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Charli ma dom, jest ukochanym kotem. Piękny i szczęśliwy. Właściciele zakochani i zazdrośni o kota... Rozpieszczają gadżetami, jedzonkiem...

Alebo, dziękuję za pomoc. Masz szczęśliwą rękę...

Charli nazywa się Lolek :)
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 04, 2012 21:55 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocu

Charli teraz Lolek ma fontannę do picia i wielopoziomowy dom / drapak. Jest rozkoszniaczkiem, ktorego wszyscy chcą nosić i całować. A nic tego nie zapowiadało na parkingu -20 C !
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 13, 2014 14:43 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocu

Lolek jest kotem cudownym, mruczącym, gadającym...Jest jedynakiem i strasznie tęskni do kotów...Wychodzi na klatkę a czasem zwieje na podwórko, gdzie mieszka ze 20 czarnych kotów...Lolek obserwuje je cały boży dzień z osiatkowanego okna. Tak się składa, że nie może mieć kociego koleżeństwa. Ma przyjść do mnie na wakacje...ciekawe czy moja mafia go uszanuje? Fajny, kontaktowy kocur :1luvu:
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 05, 2015 17:49 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocu

Wojna z czarnym !

Obrazek

Pogryzł ogony z suką włącznie ! Dla mnie przesłodki. Państwo na nartach w Alpach, niech już wrócą !!!

Nigdy nie wiadomo, co w kim śpi...
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 06, 2017 1:02 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocu

Chodzę do kocurka, bo właściciele na nartach w Alpach.
Jest popisowy, bystry i przytulasty.
Nie toleruje innych zwierząt !
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, indianeczka, magnificent tree, RichardSpoon, ryniek, Silverblue i 512 gości