Proszę

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Czy zagłosujesz na tą stronkę??

Ankieta wygasła Śro lip 31, 2002 13:23

Tak
5
19%
Nie
21
81%
 
Liczba głosów : 26

Post » Wto sie 06, 2002 20:12

temat sam sie zmienil, to zdarza sie na wszystkich forach i we wszystkich postach uwarzam ze jest to sprawa moderatora jesli nie bedzie tego akceptowal to poprostu cos z tym zrobi...

nikt nie zabrania ci glosowac na stronke, jaka chcesz
"natali... o, natali..."
:wink:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Wto sie 06, 2002 20:15

Estraven pisze:W zasadzie masz rację Natalio, ale ponieważ czas trwania ankiety już wygasł, myślę że rozmowy na temat logowania nie są w tym przypadku wielkim wykroczeniem. Niemniej zgadzam się, że w razie potrzeby obszernych wyjaśnień na tematy techniczne wskazanym byłoby założyć nowy wątek.

rzucmy na pozarcie kotom tego kto zmienil temat i bedzie po klutni :wink:
mam nadzieje ze to nie bylem ja.... brrrrr zezarty przez kota... :evil:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Wto sie 06, 2002 20:18

vagabundo pisze:brrrrr zezarty przez kota... :evil:


Żałujesz zwierzątku? 8O :lol: :wink:

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 06, 2002 20:27

Estraven pisze:
vagabundo pisze:brrrrr zezarty przez kota... :evil:


Żałujesz zwierzątku? 8O :lol: :wink:

wolalbym byc spalony... no ale jak nie bedzie innego wyjscia... niech zre!
tylko nie mniejcie pretensji jak zdechnie! :twisted:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Wto sie 06, 2002 20:32

Wysoko sie chlopie cenisz... :lol:

Agi

 
Posty: 15539
Od: Pt maja 17, 2002 19:19
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Wto sie 06, 2002 20:53

bede za jakas godzine - dwie... musze puscic psy zeby troche pobiegaly, zlapaly jakiegos kota... :twisted:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Wto sie 06, 2002 21:18

vagabundo pisze:bede za jakas godzine - dwie... musze puscic psy zeby troche pobiegaly, zlapaly jakiegos kota...


8O 8O :strach:
blastar+durin
Look, if you had one shot, one opportunity
To seize everything you ever wanted
In one moment, would you capture it or just let it slip?

blastar

 
Posty: 2645
Od: Pt maja 31, 2002 9:50
Lokalizacja: Chorzów

Post » Wto sie 06, 2002 22:05

Oj nie radziłabym, Vagabundo, twoim pieskom zadzierać z kotkami. Kotki maja pazurki :kotek:

beva

 
Posty: 739
Od: Nie maja 12, 2002 21:41
Lokalizacja: Otwock k/Warszawy

Post » Wto sie 06, 2002 23:16

vagabundo pisze:
Estraven pisze:W zasadzie masz rację Natalio, ale ponieważ czas trwania ankiety już wygasł, myślę że rozmowy na temat logowania nie są w tym przypadku wielkim wykroczeniem. Niemniej zgadzam się, że w razie potrzeby obszernych wyjaśnień na tematy techniczne wskazanym byłoby założyć nowy wątek.

rzucmy na pozarcie kotom tego kto zmienil temat i bedzie po klutni :wink:
mam nadzieje ze to nie bylem ja.... brrrrr zezarty przez kota... :evil:

Niestety vagabundo, to Ty...
Jako kontynuator zmian mogę być następna... :wink:

kinga i dzidzia

 
Posty: 1681
Od: Wto lip 16, 2002 18:59
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 07, 2002 16:48

vagabundo pisze:bede za jakas godzine - dwie... musze puscic psy zeby troche pobiegaly, zlapaly jakiegos kota... :twisted:

??????????????????? To był żart ?????????? Sorry , ale bardzo głupi ........
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw sie 08, 2002 4:02

Bomba pisze:
vagabundo pisze:bede za jakas godzine - dwie... musze puscic psy zeby troche pobiegaly, zlapaly jakiegos kota... :twisted:

??????????????????? To był żart ?????????? Sorry , ale bardzo głupi ........

glupcy tez potrzebni sa na swiecie bo jakze by on bez nich wygladal? :wink:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 4:12

kinga i dzidzia pisze:
vagabundo pisze:
Estraven pisze:W zasadzie masz rację Natalio, ale ponieważ czas trwania ankiety już wygasł, myślę że rozmowy na temat logowania nie są w tym przypadku wielkim wykroczeniem. Niemniej zgadzam się, że w razie potrzeby obszernych wyjaśnień na tematy techniczne wskazanym byłoby założyć nowy wątek.

rzucmy na pozarcie kotom tego kto zmienil temat i bedzie po klutni :wink:
mam nadzieje ze to nie bylem ja.... brrrrr zezarty przez kota... :evil:

Niestety vagabundo, to Ty...
Jako kontynuator zmian mogę być następna... :wink:

upieralbym sie kingo ze to nie ja, i trzymalbym sie nadal tego co powiedzialem wczesniej ze temat sam sie zmienil, kazda odpowiedz jest kontynuacja dyskusji... poczytaj od pierwszego postu (mojego to prawda)
ale gdybyscie zdecydowali mimo wszystko zucic mnie na pozarcie bo w sprawiedliwosc nie wierze... dajcie chociarz sie upic zeby mniej bolalo... :cry:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 4:24

:lol: :lol: :lol:

To forum nie ma ścisłego regulaminu. Właśnie dlatego... Rozmowy ludzi, którzy lubią rozmawiać zawsze rozwijają się, meandrują, czasem wracają potem do starego łożyska, czasem wybierają własną drogę. Większość wątków tutaj jest właśnie taka, chociaż niektóre, szczególnie konkretne i potrzebne, muszą oczywiście pozostać "na temat".

Hm... Upić się? W pojedynkę? Co zwykłeś pijać, Vagabundo?

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 08, 2002 4:39

Estraven pisze::lol: :lol: :lol:

Hm... Upić się? W pojedynkę? Co zwykłeś pijać, Vagabundo?


od kiedy zakochalem sie w hiszpanii czyli od 91 pije bardzo duzo hiszpanskiego wina jest doskonale i powiedzialbym ze duzo lepsze od francuskiego, w polsce tez pilem wino ale rozne, mieszkajac w londynowie bylismy jednymi z najlepszych klientow w pobliskich sklepach - oczywiscie sprzedajacych hiszpanskie wino, popijajac je wspominalismy dawne czasy jak to mieszkalismy w hiszpanii... no i stalo sie jestesmy tu z powrotem. a jak przyjechalem tu po raz pierwszy w 91 nasmiewalem sie z polskich emigrantow ktorzy zaczynali wlasnie z tad swoja tulaczke, emigrujac do kanady i stanow, wracali po kilku latach. mowilem wowczas ludzie jak to mozliwe?
a jednak jak to sie mowi" nie smiej sie dziadku z czyjegos wypadku" my tez wrocilismy tu z miejsca w ktorym zyje sie nienajgorzej a napewno latwiej niz tu...
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 12:42

Estraven pisze::lol: :lol: :lol:

To forum nie ma ścisłego regulaminu. Właśnie dlatego... Rozmowy ludzi, którzy lubią rozmawiać zawsze rozwijają się, meandrują, czasem wracają potem do starego łożyska, czasem wybierają własną drogę. Większość wątków tutaj jest właśnie taka


I całe szcęście , ze jest tak , jaki jest , koty nie lubią , żeby Im na siłę coś narzucać , jakieś regulaminy .... To jest kocie Forum i takie jest bardzo dobre !!!!!! I kotka B / pewnie nie tylko / bardzo ceni sobie właśnie tą swobodę wypowiedzi !!!!
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 96 gości