Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 30, 2011 20:04 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Witajcie. Znowu tu jestem. Mój Leosiek je i pije zachowuje się dość dobrze. Wyniki z moczu ma dobre a po niedzieli robimy kontrolne z krwi. Mamy tylko jeden problem. Leosiek załatwia się przed kuwetką a siku to potrafi zrobić na jakąś gazetkę albo gdzie na cokolwiek innego. Nie zawsze, ale to mu się zdarza albo na pościel na przykład . Nie wiem czy to jest objaw choroby czy może tego, że Leosiek jeszcze nie był kastrowany a ma już rok. Sama nie wiem o co mu chodzi a tak wogóle to jest kochany:)

leosiek88

 
Posty: 40
Od: Sob lis 05, 2011 19:41

Post » Pt gru 30, 2011 20:07 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Jak ma roczek i mocz ok to może być znaczenie... Ale to bardziej doświadczeni w opiece nad kocurkami niekastrowanymi się wypowiedzą :wink: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt gru 30, 2011 20:17 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Alienor pisze:Jak ma roczek i mocz ok to może być znaczenie... Ale to bardziej doświadczeni w opiece nad kocurkami niekastrowanymi się wypowiedzą :wink: .

No tak znaczenie to jest posikiwanie a on po prostu sika a resztę toalety robi przed kuwetą

leosiek88

 
Posty: 40
Od: Sob lis 05, 2011 19:41

Post » Pt gru 30, 2011 21:27 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Może być początek znaczenia, jeszcze nie wie, że to trzeba na wszystkie pionowe i na razie nabiera wprawy :)
Jak badania krwi będą ok, to nie czekaj z kastracją.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 30, 2011 23:33 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Kazia pisze:Może być początek znaczenia, jeszcze nie wie, że to trzeba na wszystkie pionowe i na razie nabiera wprawy :)
Jak badania krwi będą ok, to nie czekaj z kastracją.

Dokladnie tak może być. Mój średni rezydent zacząl posikiwanie po domu od nalania na moją świeżą pościel - w wigilijny wieczór :evil:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 02, 2012 12:16 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Tella85 pisze:
ninakiler dziękujemy ślicznie :* Na pewno damy znać jak dalej potoczą się te kocie wariacje ;) Z chęcią założyłabym wątek na temat naszej rodzinki, ale to chyba dopiero po Świętach. Grafik napięty, a mała też mnie bardzo absorbuje ... i uparcie uwala się na laptopa, jak tylko zaczynam coś pisać :smiech3: Poza tym, przyznam szczerze, że jeszcze pomału wdrażam się w tutejsze forum ;)


Z czasem idzie sie wszystkiego nauczyc...:) Jak bedzie nowy wateczek to ladnie prosimy o linka do niego bysmy mogli sie przywitac :D a i foteczki tez chcemy :D

leosiek88 pisze:Witajcie. Znowu tu jestem. Mój Leosiek je i pije zachowuje się dość dobrze. Wyniki z moczu ma dobre a po niedzieli robimy kontrolne z krwi. Mamy tylko jeden problem. Leosiek załatwia się przed kuwetką a siku to potrafi zrobić na jakąś gazetkę albo gdzie na cokolwiek innego. Nie zawsze, ale to mu się zdarza albo na pościel na przykład . Nie wiem czy to jest objaw choroby czy może tego, że Leosiek jeszcze nie był kastrowany a ma już rok. Sama nie wiem o co mu chodzi a tak wogóle to jest kochany:)

Witamy... dobrze że Leosiek je i pije... co do zachowan z kuwetką to nie doradze...bo nie mam pojecia. :oops:
Ale mam nadzieje ze inni bardziej doswiadczeni z kocurkami pomogą :D
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Czw sty 05, 2012 12:19 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

leosiek88 pisze:Witajcie. Znowu tu jestem. Mój Leosiek je i pije zachowuje się dość dobrze. Wyniki z moczu ma dobre a po niedzieli robimy kontrolne z krwi. Mamy tylko jeden problem. Leosiek załatwia się przed kuwetką a siku to potrafi zrobić na jakąś gazetkę albo gdzie na cokolwiek innego. Nie zawsze, ale to mu się zdarza albo na pościel na przykład . Nie wiem czy to jest objaw choroby czy może tego, że Leosiek jeszcze nie był kastrowany a ma już rok. Sama nie wiem o co mu chodzi a tak wogóle to jest kochany:)


Jeżeli zdarza mu się na pościel na przykład a tak wogóle to jest kochany:) to ja wymiękam :ok:
Obrazek

Quqam

 
Posty: 171
Od: Wto gru 13, 2011 10:35

Post » Czw sty 05, 2012 15:51 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Quqam pisze:
leosiek88 pisze:Witajcie. Znowu tu jestem. Mój Leosiek je i pije zachowuje się dość dobrze. Wyniki z moczu ma dobre a po niedzieli robimy kontrolne z krwi. Mamy tylko jeden problem. Leosiek załatwia się przed kuwetką a siku to potrafi zrobić na jakąś gazetkę albo gdzie na cokolwiek innego. Nie zawsze, ale to mu się zdarza albo na pościel na przykład . Nie wiem czy to jest objaw choroby czy może tego, że Leosiek jeszcze nie był kastrowany a ma już rok. Sama nie wiem o co mu chodzi a tak wogóle to jest kochany:)


Jeżeli zdarza mu się na pościel na przykład a tak wogóle to jest kochany:) to ja wymiękam :ok:

hehe... :D
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Czw sty 05, 2012 16:36 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Kotu może nie odpowiadać rodzaj żwirku, albo żwirku jest dla niego za mało w kuwecie. Moze też być to kwestia zbyt małej kuwety. Czy to kuweta kryta?
Część kotów uznaje załatwianie się tylko do kuwety , w której jest tylko czysty żwirek, czyli trzeba sprzątac kuwetę na bieżąco
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw sty 05, 2012 16:41 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

taizu pisze:Kotu może nie odpowiadać rodzaj żwirku, albo żwirku jest dla niego za mało w kuwecie. Moze też być to kwestia zbyt małej kuwety. Czy to kuweta kryta?
Część kotów uznaje załatwianie się tylko do kuwety , w której jest tylko czysty żwirek, czyli trzeba sprzątac kuwetę na bieżąco

bardzo mozliwe ze to wina zwirku... u mnie np kotki nie toleruja innego niz naturalny, jak byl silikonowy to Kaja robila siusiu na posciel :roll:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Czw sty 05, 2012 20:08 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Przepraszam...
Mam taka małą prośbę... :oops: :oops: :oops:
Dotyczy facebookowych forumowiczów... Nasza Kocia Arka Noego potrzebuje troszkę rozgłosu, czy możecie wejść i udostępnić jakiś album z kociakami do adopcji :?: Bardzo byłabym wdzięczna... :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Tutaj link do Kociej Arki Noego (zarejestrowany jako użytkownik, nie jako strona, więc można dołączyć do znajomych :oops: )
http://www.facebook.com/kociaarkanoego# ... ?sk=photos
Gdyby cos nie działało to proszę o info... Po kliknięciu na link trzeba się zalogować na swoje konto i powinno od razu przekierować na naszą stronkę... :oops:
Jeszcze raz bardzo proszę o jakiekolwiek wsparcie... :roll:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Czw sty 05, 2012 23:34 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

ninakiler pisze:
taizu pisze:Kotu może nie odpowiadać rodzaj żwirku, albo żwirku jest dla niego za mało w kuwecie. Moze też być to kwestia zbyt małej kuwety. Czy to kuweta kryta?
Część kotów uznaje załatwianie się tylko do kuwety , w której jest tylko czysty żwirek, czyli trzeba sprzątac kuwetę na bieżąco

bardzo mozliwe ze to wina zwirku... u mnie np kotki nie toleruja innego niz naturalny, jak byl silikonowy to Kaja robila siusiu na posciel :roll:

U mnie się nie sprawdzil Cat's Best - nastąpila totalna odmowa wspólpracy :evil:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 06, 2012 0:11 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

a ja wlasnie tylko tego uzywam... :roll:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Pt sty 06, 2012 0:18 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

Kot też mają różne gusta :)

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 06, 2012 10:47 Re: Ratunku mój kotek nie je i nie pije !!!

felin pisze:Kot też mają różne gusta :)

a no wlasnie :D o gustach sie nie dyskutuje hehe :ryk:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DonaldBob, jolabuk5 i 305 gości