Zaginione-znalezione koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 03, 2018 14:42 Re: Zaginione-znalezione koty

Poznań Strzeszyn Grecki

Zaginął mój adoptuś, Znikotek :(
Przez ponad 4 lata był kotem wolnożyjącym, od roku w domu. Teraz uciekł podczas przeprowadzki; teren kompletnie mu obcy, daleko od miejsca, gdzie mieszkał poprzednio, jeszcze dalej od miejsca, gdzie go dokarmiałam przez 4 lata :(
Charakterystyczne wywinięte ucho, wzrok zakapiora ;) cz esto jezyczek na wierzchu. Nie miauczy, ale wydaje dużo "skrzeków".
Oczywiście szukam, jeżdżę tam gdzie zaginął i wieszam ogłoszenia, ale chciałabym żeby wszyscy, CAŁY ŚWIAT wiedział i rozglądał się za nim. On musi do mnie wrócic !!!

Edit : znalazłam go 3 stycznia, czyli po 2 miesiącach. Już bezpieczny 8)

Obrazek
Obrazek

Avian

Od: Śro lip 05, 2006 13:15

Post » Pon sty 21, 2019 19:32 Re: Zaginione-znalezione koty

Radom!
Na początku roku znaleziono w Radomiu błąkającą się po Plantach czarno - biała kotkę.
Kotka jest dorosła, bez podszerstka, spokojna i łagodna.
Na szyi ma srebrną obróżkę w łapki ale bez identyfikatora.
Koteczka jest bardzo brudna, więc nie może być kotem wychodzącym tylko zaginionym. Wchodziła do budki przy ul. Jaracza, gdzie jest wystawiane jedzenie dla kotów. Ktokolwiek ją rozpoznaje niech dzwoni pod nr tel. 513 56 85 20 . Przepraszam za jakość zdjęć, ale lepszym sprzętem aktualna opiekunka nie dysponuje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-Magdarynka-

Od: Śro sty 06, 2016 22:31

[poprzednia]