Zaginione-znalezione koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 17, 2011 23:02 Re: Zaginione-znalezione koty

kto szukał :?: niebieskooki point tutaj fotki viewtopic.php?f=13&t=137111&start=0
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie gru 18, 2011 1:47 Re: Zaginione-znalezione koty

nurmi pisze:
Szalony Kot pisze:Nietypowe umaszczenie: niebieski z rudym. Ok 3-4letnia, duża gabarytowo, czipowana.


A po czipie nie można odnaleźć właściciela?

Ależ można. Teoretycznie jestem nim ja, co jest zaskakujące dla mnie, kota i potencjalnego właściciela.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie gru 18, 2011 12:41 Re: Zaginione-znalezione koty

Szalony Kot pisze:
nurmi pisze:
Szalony Kot pisze:Nietypowe umaszczenie: niebieski z rudym. Ok 3-4letnia, duża gabarytowo, czipowana.


A po czipie nie można odnaleźć właściciela?

Ależ można. Teoretycznie jestem nim ja, co jest zaskakujące dla mnie, kota i potencjalnego właściciela.


Jak to?? Są twoje dane?

sky_fifi

 
Posty: 440
Od: Czw gru 09, 2010 10:19

Post » Nie gru 18, 2011 16:25 Re: Zaginione-znalezione koty

Szalony Kot pisze:
nurmi pisze:
Szalony Kot pisze:Nietypowe umaszczenie: niebieski z rudym. Ok 3-4letnia, duża gabarytowo, czipowana.


A po czipie nie można odnaleźć właściciela?

Ależ można. Teoretycznie jestem nim ja, co jest zaskakujące dla mnie, kota i potencjalnego właściciela.



ale jak to? ojej :) no cóż, będę miała oczy i uszy otwarte!
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Nie gru 18, 2011 20:44 Re: Zaginione-znalezione koty

To jakiś błąd w czipowaniu musiał być i wprowadzaniu danych niestety.

Kotka podobna nieco do tej:
Obrazek

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie gru 18, 2011 20:51 Re: Zaginione-znalezione koty

może była czipowana w lecznicy ,w której są Twoje dane może po tym da się odnaleźć
przecież wszędzie nie ma Twoich danych? prawda?
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Nie gru 18, 2011 21:09 Re: Zaginione-znalezione koty

Wiem, gdzie była czipowana. Niestety, tą drogą nie da się odnaleźć właściciela - i wolałabym zostawić ten temat.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie gru 18, 2011 21:34 Re: Zaginione-znalezione koty

Szalony Kot pisze:Wiem, gdzie była czipowana. Niestety, tą drogą nie da się odnaleźć właściciela - i wolałabym zostawić ten temat.

ok powodzenia
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota


Post » Wto gru 20, 2011 21:28 Re: Zaginione-znalezione koty

Witam :) Dzisiaj zalogowałam się na forum i pomyślałam, że dam tutaj ogłoszenie o zaginionym kotku. Szukam biało - czarnego kocurka. Nazywa się Miciek i zaginął na końcu lipca. Wieszałam w okolicy zamieszkania i dzięki nim trafiłam na panią, która kotka oddawała do Schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu. Najpierw powiedziano mi, że kot był wydany po 3 dniach. Poprosiłam urząd o interwencję. Niestety pod wskazanym adresem jest inny kot! Później schronisko podało mi wersję, że kot wzięty z Podzamcza 21 lipca (jestem z tej dzielnicy) nadal jest w schronisku! A to przeciez nie mój kot! PRACOWNICY SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W WAŁBRZYCHU NIE WIEDZĄ CO SIĘ Z NIM STAŁO I GDZIE JEST! a ja wiem, że kotek tam trafił ! Kotek może być wszędzie, dlatego wieszałam ogłoszenia w kilku dzielnicach. Mógł być wydany bez oświadczenia, mógł uciec... Nie wiem co z nim jest i gdzie jest Bardzo proszę o pomoc...

http://tablica.pl/oferta/zaginal-kot-IDl9EZ.html

Nie wiem jak tu zamieścić zdjęcia... Czy ktoś może mi pomóć? Dziekuję.
Podam w razie czego numer telefonu 886 268 330
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Wto gru 20, 2011 21:43 Re: Zaginione-znalezione koty

jak po 3 dniach a kwarantanna?
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Wto gru 20, 2011 22:12 Re: Zaginione-znalezione koty

No właśnie dlatego zgłosiłam to do urzędu miasta, do Biura Gospodarki Przestrzennej i Środowiska. Pracownicy sprawdzili wszystkie adresy gdzie były wydane koty w czasie lipca i sierpnia. Panie z biura jeździły same od adresu do adresu, i nawet po pracy i nic. A kot trafił do schroniska na 100%! Ja już nie mam siły nawet o tym schronisku pisać... jak mogą tak kłamać, że nigdy kota nie przyjęli... nie wiem... :( przecież mam świadka... :( Kot po prostu przepadł... Nie chcę nawet myśleć o schronisku. pozdrawiam i dobranoc
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Wto gru 20, 2011 22:34 Re: Zaginione-znalezione koty

marzena81 pisze:Nie wiem jak tu zamieścić zdjęcia... Czy ktoś może mi pomóć? Dziekuję.
Podam w razie czego numer telefonu 886 268 330


Zdjęcia możesz wrzucić tu:
http://imageshack.us/
kliknij "browse", potem wybierz zdjęcie. Po chwili, jak się załadują, pojawią Ci się kody u boku strony. Wybierz "miniatura forum", skopiuj kod i wklej do wątku.
[/url]Obrazek
Kupując w naszym sklepie pomagasz zwierzakom. Sklep SzopFilantrop. Karmy dla kota, żwirek, karmy dla psa, akcesoria dla zwierząt
Fundacja Stawiamy na Łapy

mikela

 
Posty: 1224
Od: Czw sty 13, 2011 20:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 21, 2011 10:24 Re: Zaginione-znalezione koty

marzena81 pisze:No właśnie dlatego zgłosiłam to do urzędu miasta, do Biura Gospodarki Przestrzennej i Środowiska. Pracownicy sprawdzili wszystkie adresy gdzie były wydane koty w czasie lipca i sierpnia. Panie z biura jeździły same od adresu do adresu, i nawet po pracy i nic. A kot trafił do schroniska na 100%! Ja już nie mam siły nawet o tym schronisku pisać... jak mogą tak kłamać, że nigdy kota nie przyjęli... nie wiem... :( przecież mam świadka... :( Kot po prostu przepadł... Nie chcę nawet myśleć o schronisku. pozdrawiam i dobranoc


proponuję założyć osobny wątek może odezwie się ktoś z Wałbrzycha ,kto może pomóc
To trudniejsza sprawa ,może są na forum wolontariusze z tego schroniska,trzeba szperać wszędzie i szukać
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Śro gru 21, 2011 12:10 Re: Zaginione-znalezione koty

Obrazek Wałbrzych-poszukiwany

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, gjakubowska i 259 gości