KotyP.Franciszkiw Cudownych Domach-Pożegnania i Przemiany

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 25, 2011 22:12 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Wzruszyłam się...

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Wto paź 25, 2011 22:18 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Tatianko, napisz jak można pomóc, ja teraz też nie mam pomysłu co można zrobić, poza ogłoszeniami i allegro cegiełkowym na przegląd, sczepienie i odrobaczenie :(

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 25, 2011 22:22 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Ile czasu mają te koty?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto paź 25, 2011 22:39 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

2 tygodnie :(
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2011 5:13 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Biedactwa :( :( :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro paź 26, 2011 7:16 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Elżbieta pisze:Mam pytanie:
jak to wgląda tu na forum miau i wogóle..Czy tu się praktykuje tak jak np.na dogo tzw.płatne domy tymczasowe np.u prywatnych osób?Tzw.na zasadzie dogadania?Tzw.dt na przeczekanie czy nie ma tu takich praktyk?
No nie wiem,bo może takie coś jest lepsze niż schronisko?Nie wiem tak tylko głośno się zastanawiam..Taki kotek mógłby zyskać na czasie,ale z innej stron potem znowu przerzucać?Sam już nie wiem..
Dla tej kotki w zaawansowanym wieku schronisko to może być marnie z nią..Szkoda mi jej-jasna Anielka co robić?co?
Waldek


bywają płatne DT , na przykład kot w DT ma opiekuna wirtualnego. To kwestia dogadania sie.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro paź 26, 2011 8:10 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

a czy to mieszkanie po tej Pani to od razu zajmuje ktoś? Urząd Miasta czy coś takiego?
Czy na przykład istnieje opcja, że koty przez jakiś czas mogą zostać w tym mieszkaniu, można im dalej szukać domu, a koty dokarmiać?
Ja bym się takiego karmienia 1 x dziennie podjęła, bo to niedaleko mnie.
ruru i napisz jak Ci pomóc, mam niedaleko, więc mogę z Tobą tam podejść itd
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2011 10:06 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Jak rozważycie taką opcję-że tak powiem-,,poczekalni,,to ja będę rozmawiał..Jeśli wyjdzie tzn.Wy się zdecydujecie to wtedy będę gadał..Do tej chwili nie działałem,bo nie mam uprawnień od Was czy pytać czy nie..
Chciałbym jak najlepiej dla tej staruszki,bo sam jestem stary-przepraszam jakoś tak się wzruszyłem jak o niej czytam..
Zastanówcie się proszę-będę póżnym wieczorem.
A w takich domach seniora nie ma możliwości,żeby chociaż ona z tą panią poszła?Wiem,że w USA są takie domy,a w Polsce tej naszej kochanej nie ma takiej możliwości?Rodziny nie ma?Dzieci?Wnuki?Kurde!Nie daj Boże żebym kiedyś ja stanął przed pójściem do domu seniora albo razem z małżonką..Wolałbym Gucia uśpić-matko jakie to wszystko jest trudne..
No - lecę
Waldek
Ostatnio edytowano Śro paź 26, 2011 10:13 przez Elżbieta, łącznie edytowano 1 raz
Elżbieta
 

Post » Śro paź 26, 2011 10:09 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Elżbieta pisze:Jak rozważycie taką opcję-że tak powiem-,,poczekalni,,to ja będę rozmawiał..Jeśli wyjdzie tzn.Wy się zdecydujecie to wtedy będę gadał..Do tej chwili nie działałem,bo nie mam uprawnień od Was czy pytać czy nie..
Chciałbym jak najlepiej dla tej staruszki,bo sam jestem stary-przepraszam jakoś tak się wzruszyłem jak o niej czytam..
Zastanówcie się proszę-będę póżnym wieczorem.
Waldek


zawsze warto wiedzieć i mieć to na uwadze.
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2011 11:45 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Dalszy ciąg przedstawiania kotów

odważne i kontaktowe:
Czarny, piekny, dorodny Leonek kot ideał,
od razu zaczął mi strzelać baranki i towarzyszył w czynnościach, nienachalnie,
wpatrując się w oczy..ma ok. 10 lat
ObrazekObrazek


Najmłodszy, Mruczek, 1,5 roczny najbardziej rozbrykany, chciałby się bawić
uwielbia dzieci właściwie wszystko lubi....
Obrazek
ObrazekObrazek



Strachulce, chowają się przed nieznajomymi:

Pikuś, 11 lat, piękny czarny z jednym oczkiem do połowy brązowym braciszek Malutkiego
Obrazek
Obrazek

I Pingwin Mały tylko jedno jego zdjęcie bo się chował, musi zaufać, ma 5 lat, jest śliczny
Obrazek

Najodważniejsze, i kontaktowe Mruczek, Leon i Maciuś:
Obrazek

tutaj widać jaki chudziutki jest Malutki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2011 11:47 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Mruczek jaki śliczny :1luvu:
jak mój Ryś :D
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2011 11:49 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

boli, jak się to czyta........

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią

Post » Śro paź 26, 2011 12:12 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

jestem, zaraz wrzucę na stronę
bezradność boli...

trzeba też koniecznie zrobić wydarzenie na FB
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź


Post » Śro paź 26, 2011 12:50 Re: bezSzans,ale spróbuję 7kotów Pani idzie do DomuSenioraŁódź

Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue, włóczka, Wojtek i 201 gości