Koty z Kielc - kolorowa rodzinka i porzucony kocurek :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 25, 2011 22:46 Re: Koty z Kielc

Czy Wasze wydarzenia na FB są aktualne? Czy są może jakieś nowe do udostępniania?
Willow ukradkiem odwiedziłam na blogu :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 25, 2011 22:50 Re: Koty z Kielc

kussad pisze:Czy Wasze wydarzenia na FB są aktualne? Czy są może jakieś nowe do udostępniania?
Willow ukradkiem odwiedziłam na blogu :ok:


Mogłabym poprosić o link :oops:
Zerknę i w razie czego dam znać co nieaktualne :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Nie wrz 25, 2011 23:10 Re: Koty z Kielc

Właśnie szukam - jedyne Wasze wydarzenie, które znam to Kuki.. .. Zaraz poszukam link. http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 6105069439 Zresztą już nie jest aktywne - skończyło się pod koniec sierpnia. Trzeba by przedłużyc termin. Kto u Was tworzy wydarzenia?
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 25, 2011 23:20 Re: Koty z Kielc

W zasadzie tam prawie wszystko jest już nie aktualne. A kto robił to wydarzenie to szczerze mówiąc nie wiem :oops:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Nie wrz 25, 2011 23:26 Re: Koty z Kielc

Administratorem jest też Grzegorz.

Czy masz może aktualną treść do jakichś nowych wydarzeń dla Waszych kotków, zdjęcia też gdybyś miała można by utworzyć wydarzenia :wink: w allegro się nie angażuję ale tworzenia wydarzeń się nauczyłam... więc gdybyś chciała to zajmę się tym :ok: Czy też jesteś na FB?
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 26, 2011 7:28 Re: Koty z Kielc

kussad pisze:Administratorem jest też Grzegorz.

Czy masz może aktualną treść do jakichś nowych wydarzeń dla Waszych kotków, zdjęcia też gdybyś miała można by utworzyć wydarzenia :wink: w allegro się nie angażuję ale tworzenia wydarzeń się nauczyłam... więc gdybyś chciała to zajmę się tym :ok: Czy też jesteś na FB?

Nie przepadam za FB :roll: Ewa, jeśli mogłabyś się zająć tam tworzeniem wydarzeń dla kieleckich kotów, to byłaby to naprawdę duża pomoc ;) Przydałyby się wydarzenia dla Mruczka (zbieranie pieniedzy na hotelik, szukanie domu), kotki z worka (szuka domu) i tego malucha z zapaleniem płuc (wsparcie na leczenie).
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon wrz 26, 2011 8:20 Re: Koty z Kielc

Jestem na FB głównie z powodu zwierząt - moje klikania to te z pomocą dla schronisk - dlatego polubiłam FB :wink:
Będzie mi potrzebna treść do tych ogłoszeń i zdjęcia - pomyślę nad tym wieczorem tzn. w domu ale może wcześniej coś gdzieś znajdziecie :ok:
Gdzie są najbardziej aktualne informacje - tutaj na wątku czy na stronie adopcje.org?
Co robimy z wydarzeniem Kuki - zaktualizujesz czy będziemy tworzyć nowe?
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 26, 2011 9:06 Re: Koty z Kielc

Najnowsze informacja są na tym wątku.
Zdjęcia w pierwszym poście.
Jeśli coś jeszcze potrzebne to podeślę tylko nie wiem co :oops:
Tak jak pisał Gem. Najważniejsze teraz to Mruczek, ten kociak z zapaleniem płuc i kotka z worka (Ama)
Dla Kukiego również przydałoby się coś stworzyć, żeby na ten interferon jakoś dozbierać.
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pon wrz 26, 2011 9:12 Re: Koty z Kielc

Zgłosiłam Amę do Czarnuszkowa :ok: Wezmę się też jak tylko będę mogła za nową serię ogłoszeń wszystkich potrzebujących futerek :ok:

Przepraszam że trochę nieregularnie ogłaszam ostatnio ale muszę wszystko poukładać - pracę, szkołę synka no i kościół - pół roku chyba w nim spędzę - Michał idzie do I Komunii
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Niteczka 1

 
Posty: 1615
Od: Nie lut 01, 2009 19:36
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post » Pon wrz 26, 2011 9:18 Re: Koty z Kielc

Niteczka 1 pisze:Zgłosiłam Amę do Czarnuszkowa :ok: Wezmę się też jak tylko będę mogła za nową serię ogłoszeń wszystkich potrzebujących futerek :ok:

Przepraszam że trochę nieregularnie ogłaszam ostatnio ale muszę wszystko poukładać - pracę, szkołę synka no i kościół - pół roku chyba w nim spędzę - Michał idzie do I Komunii


Niteczko nic się nie martw. Ja wczoraj na bezsenność cierpiałam i ogłosiłam pierwsza trójcę. Amę, Kukiego i Pingu. Mają po 25 portali bez allegro.
Na pierwszej stronie zrobię rozpiskę, które koty mają ogłoszenia z datami. Będzie wiadomo co i jak i ewentualnie które ogłaszać.
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pon wrz 26, 2011 9:46 Re: Koty z Kielc

Czy mogłybyście podawać też link do ich ogłoszeń :oops:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon wrz 26, 2011 9:53 Re: Koty z Kielc

Dziękuje - kliknęłam tak "na szybko" w trzy linki - znalazłam tylko Amę na koty.org w Warszawie :wink:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 26, 2011 9:57 Re: Koty z Kielc

Robiłam różne województwa, szczerze mówiąc już teraz nie pamiętam które gdzie :oops:

Na niektórych stronach ogłoszenia jeszcze oczekują na akceptacje.
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pon wrz 26, 2011 10:13 Re: Koty z Kielc

Na wzór do utworzenia wydarzenia wystarczy, że sobie znajdę jakieś jedno ogłoszenie - nie przejmuj się tym są ważniejsze sprawy :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 259 gości