Karma Butcher's Classic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 01, 2014 9:22 Re: Karma Butcher's Classic

Karme Butchers kupowałam od poczatku jak tylko wzięłam Milke.
Wprowadzałam ją po RC.
Poczatkowo puszki były uwielbiane. Choć dziś uważam że to kwestia tego iż moja kotka była poprostu niekarmiona wcześniej i rzucała się na wszystko. Nie raz po zjedzeniu porcji jeździła michą po kuchni i musiałam dokładać. Obawiałam się że nie jest wydajna. Okazało się że wydajna jest tylko kot musiał się przyzwyczaić do tego że jedzenia nie zabraknie i nie musi się najadac na zapas :)
Powiem tak: w pewnym momencie po puchach Butchers'a moja kicia wymiotowała. Nie wiem czy napewno przyczyną było jedzenie no ale... lepiej dmuchać na zimne.
Z braku kasy zakupiliśmy puszki Winstona z Rossmana. Uwielbia je ! zjada każdy smak. Miseczka jest wylizana do czysta. Cena bardzo przystępna. Nie raz kupuje po 20 puszek bo jest promocja i 1,79 za puszkę. Wiem że są rózne zdania na temat tej karmy ale nie o tym wątek :)
Przeczytałam cały ten wątek i jestem mocno zdziwiona. Puszki odstawiliśmy ale suche zostało. Milka je uwielbia. Początkowo kupiliśmy kurczakowe. Smakują jej bardziej ale ma troszke miększą kupkę i dziwnego koloru po nim. Kupujemy wołowinkę. Kupa zwarta, odpowiedniego koloru. Już się przyzwyczaiła i wcina ją bez grymaszenia.
Na tacki nigdy nie trafiłam. Jak mi się uda to kupie na próbę.

Karme kupuję w Realu i Auchan. TYlko tam ją widziałam. Zdarza się że np. przez miesiąc-dwa nie mają jej w ogóle. Dzwonie i pytam pana z obsługi czy jest :) Ostatnio totalny brak karmy suchej. Wczoraj kupiliśmy ostatnią paczkę wołowiny.
Cena: 12 zł. za 1,5 kg suchego.

Ah... dodam jeszcze, że po RC miała tak śmierdzące kupy , że musiałam wietrzyć całe mieszkanie a kuwete sprzątać na wdechu :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=157693

Obrazek Tęsknimy... Cały czas i bez końca.

Agnes181jaw

 
Posty: 751
Od: Czw maja 16, 2013 18:19

Post » Sob mar 01, 2014 10:18 Re: Karma Butcher's Classic

O widzisz, a u mnie po niektórych RC kilka lat temu kociaste dostały mega łupieżu.
Od tamtej pory kupuję tylko hairballa, a i to raz na kilka miesięcy.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob mar 01, 2014 11:25 Re: Karma Butcher's Classic

Ikerka pisze:butcher's nie jest zła, odchody w kuwetce po niej moje miały normalne, więc nawet dla domowych , gdy nie mają specjalnie wrażliwych żołądków, przy ograniczonym budżecie okay.
na pewno kto umie liczyć i ma własny rozum kupi to niż whiskas lub kitiket (nie mówiąc o przereklamowanych felixach itd.).
co do winstonów, ja domowe karmie niektórymi pasztetami i saszetkami, puszki są tańsze i mają zdecydowanie gorszy skład, ale czytałem, że i zapach puszek i odchody po nich okay, cena atrakcyjna, więc też na pewno lepsze są niż różne kitekety/whiskasy szczególnie cenowo.

U mnie w dalszej rodzinie (bardzo zamożnej, więc mogliby karmić najdroższymi karmami bez uszczerbku w budżecie) karmią whiskasami i kitiketami ,chrupki +mokre, bo taka moda z Tv i dla nich to extra super karmy , ja nawet nie próbuje przekonywać, że to szajs, KAŻDY KARMI JAK CHCE.

Kupuję Winston dla dziczków, domowe też czasem się załapią. Cena, w porównaniu do fioletowej karmy, nawet do 50% niższa, a do tego - dla mnie to bardzo istotne, Winston jest marką Rossmann, który nie testuje swoich produktów (kosmetyków, chemii domowej, karmy) na zwierzętach. Mars natomiast jest jednym z największych koncernów - testujących.
A przekonać możesz spróbować przy okazji, ludzie po prostu nie wiedzą, że to, co reklamowane, nie jest wcale najlepsze. A skoro ich stać na lepszą karmę? Spróbuj - dla zwierzaków.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob mar 01, 2014 14:52 Re: Karma Butcher's Classic

A czy ktoś próbował tego winstona jak smakuje? Skoro Butchers jest mdly. Ale skoro kociakom smakuje to może warto. Czy ktoś wie może w którym sklepie najlepiej internetowym można dostać Winstona i Butchersa jak się kupuje powiedzmy 100-120 puszek za dobra cenę. Prosimy jeszcze o radę jakie smaki Winstona są najchętniej zjadane?
Z góry dziękujemy . :D Mamy ograniczony dostęp do internetu żeby szukać samemu niestety.

kasiar1234

 
Posty: 338
Od: Sob lip 03, 2010 7:38

Post » Sob mar 01, 2014 15:04 Re: Karma Butcher's Classic

persiak1

 
Posty: 1469
Od: Sob paź 17, 2009 17:04

Post » Sob mar 01, 2014 15:05 Re: Karma Butcher's Classic

Ja winstona kupuje tylko w Rosmanie.
Co do smaków. Moja je wszystkie. Raz tylko odmówiła spożycia jednej porcji ale nie wiem czy nie przez to że M. zapomniał schować do lodówki i mogła się troche nieświeża wydawać. Nałożyłam jej inny smak i zjadła.
Ostatnio moja lubuje się w WInstonie rybnym :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=157693

Obrazek Tęsknimy... Cały czas i bez końca.

Agnes181jaw

 
Posty: 751
Od: Czw maja 16, 2013 18:19

Post » Sob mar 01, 2014 15:18 Re: Karma Butcher's Classic

Ostatnio znalazłam okazyjnie winstona w rossmanie i co tak zapakowałam mały koszyk ,że ledwo do kasy doniosłam. Wpadam do rossmana co jakiś czas i trafiam na promocje tak co dwa miesiące takowa jest. Czasami Butchersa natrafiam w tesco za 1,99 pln.

persiak1

 
Posty: 1469
Od: Sob paź 17, 2009 17:04

Post » Nie mar 02, 2014 2:28 Re: Karma Butcher's Classic

moje dziczki po winstonie mają biegunkę, po butchersie nic takiego nie występuje.
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Nie mar 02, 2014 2:50 Re: Karma Butcher's Classic

ewar pisze:Pisałam już o tym, ale powtórzę.Znajoma, która próbuje każdą karmę , czyli zjada jej odrobinę ( naprawdę!) twierdzi, że Butcher`s jest potwornie słony.Chyba warto na to zwrócić uwagę.

Nie jest :mrgreen:
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 02, 2014 7:33 Re: Karma Butcher's Classic

Wiem, już ktoś pisał, że ją próbował.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 18, 2014 20:13 Re: Karma Butcher's Classic

Cześć, jako że to mój pierwszy post na tym forum, witam Użytkowników.
Nasz kociak to Fiona - ok 6-7 miesięczna radosna ruda kotka już po sterylizacji, adoptowana przez nas w styczniu br.
Słyszałem dobre opinie o karmie Butcher's Classic, chciałem nawet zamówić cały pack 48 puszek na allegro, jednak w obawie, że głównej zainteresowanej karma nie podejdzie do gustu i trzeba będzie się jej pozbyć (karmy!), dziś zakupiłem w Realu po 2 puszki z każdego smaku, każda po 400g i 2zł. Po otwarciu puchy z dziczyzną już na sam zapach Fiona się podekscytowała. Po dobraniu się do miski od razu wcinała z apetytem :). Jednak jak dla małego kotka obawiam się, że te 400g to troszkę za dużo, miska pełna a z puszki ubyło może z 1/5 ilości. Na oko jedna puszka to ok 6 posiłków dla kociaka, zatem nie wiem czy pomimo szczelnego zamknięcia i trzymania puszki w lodówce, po 3 dniach karma będzie jadalna :) Jak pisałem dziś pierwszy dzień Rzeźnika w naszym domu, więc zobaczymy. Nawet jakby z 1 puszki za 2 zł wyszły 4 posiłki to i tak chyba jest korzystnie ;)
Mam nadzieję, że pozostałe smaki Fionka będzie pałaszować z podobnym zapałem i radością :) Pozdrawiam forumowiczów i ich :kotek: :)

b4rtiga

 
Posty: 1
Od: Wto mar 18, 2014 19:59

Post » Pt mar 28, 2014 6:52 Re: Karma Butcher's Classic

Kilka dni temu kupilam puszki w PSS Spolem, po 2,29zl za jedna.
Do wyboru 5 smakow. Kociaste chetnie jedza, a oszczednosc na kasie spora.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt mar 28, 2014 7:19 Re: Karma Butcher's Classic

b4rtiga chyba przydałby się drugi kotek. :mrgreen:

lenka*

Avatar użytkownika
 
Posty: 1038
Od: Wto lip 31, 2012 17:58

Post » Pt mar 28, 2014 9:46 Re: Karma Butcher's Classic

b4rtiga u nas puszki 400g nie zdały egzaminu, myślę że ta wielkość jest dobra jak ktoś ma więcej kotów i puszkę od razu opróżnia. Mój kot jadł chętnie zaraz po otwarciu, po kilku godzinach mimo szczelnego zamknięcia kręcił nosem, a na drugi dzień jadł jakby za karę. Świeżo po otwarciu karma ładnie pachnie i lepiej smakuje. Teraz kupujemy mu albo saszetki albo max 200g karmy
Jeśli w bagażu podręcznym będę miała wiarę, nadzieję, miłość i kota- dotrę wszędzie.
Rambo, Tilli i Puszek już w Londynie :)

Koffinka

Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Od: Nie gru 15, 2013 0:30
Lokalizacja: Londyn

Post » Pt mar 28, 2014 16:51 Re: Karma Butcher's Classic

Koffinka pisze:b4rtiga u nas puszki 400g nie zdały egzaminu, myślę że ta wielkość jest dobra jak ktoś ma więcej kotów i puszkę od razu opróżnia. Mój kot jadł chętnie zaraz po otwarciu, po kilku godzinach mimo szczelnego zamknięcia kręcił nosem, a na drugi dzień jadł jakby za karę. Świeżo po otwarciu karma ładnie pachnie i lepiej smakuje. Teraz kupujemy mu albo saszetki albo max 200g karmy


U mnie było to samo, kupiłam Noli jedną tackę 150g, tak dla urozmaicenia, pierwszą porcję zjadła nawet chętnie, ale drugiej nie ruszyła.

po_prostu_ania

 
Posty: 156
Od: Śro lut 19, 2014 18:49
Lokalizacja: Opole

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 272 gości