Karma Butcher's Classic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 28, 2014 17:52 Re: Karma Butcher's Classic

Ale piszecie o karmie Butcher's czy jakiejs innej?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt mar 28, 2014 18:00 Re: Karma Butcher's Classic

Erin pisze:Ale piszecie o karmie Butcher's czy jakiejs innej?


Ja miałam na myśli Butcher's z wołowiną :wink:

edit: Dodam, że taką sytuację (karma po otwarciu ok, ale już po kilku godzinach w lodówce jest be) mieliśmy tylko z Butcher's, inne stoją w lodówce nawet całe 2 dni i są zjadane do końca :D

po_prostu_ania

 
Posty: 156
Od: Śro lut 19, 2014 18:49
Lokalizacja: Opole

Post » Sob wrz 08, 2018 0:15 Re: Karma Butcher's Classic

Cześć, jestem tu nowa ;)
Mam pyt. - gdzie kupujecie tę karmę? Net czy stacjonarne? Kupowałam tę karmę 3 razy na allegro, od 3 różnych sprzedających. 2 razy było ok, wiedziałam już jakie smaki koty preferują i za 3 razem kupiłam zestaw 36 puszek - wyszło po jakieś 2,20 za sztukę. Niestety koty nie za bardzo chcą ją jeść :/ I nie wiem czy to ten sprzedający ma jakiś przestarzały towar, czy zwyczajnie się futrzakom znudziło? Wcześniej zjadły w sumie 15 puszek i było ok - czy tyle wystarczy, żeby już się karmą znudzić? Dodam, że dla urozmaicenia kilka razy w tyg. dostawały też lepszą karmę, typu power of nature no ale głównie chciałam żeby "jechały" na Butchersie, bo to najbardziej odpowiednia karma względem moich możliwości finansowych - renta 800zł
A może ktoś z Was robił zakupy na all od sprzedającego "pikutteam" ?

UsagiMiau

 
Posty: 3
Od: Pt lip 20, 2018 13:39

Post » Sob wrz 08, 2018 21:14 Re: Karma Butcher's Classic

Ja buchersa często kupuje na zooart - https://zooart.com.pl/product-pol-16120 ... -kota.html
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Sob wrz 08, 2018 22:06 Re: Karma Butcher's Classic

Jest też w krakvet, dawno już nie kupowałam, ale jak przestawiałam koty na barf to mieszałam mięso z butchers'em smakował chyba bardzo, bo wcinały aż im się uszy trzęsły. Tylko faktycznie po odstaniu w lodówce kompletnie był olewany....problem rozwiązał się gdy zaczęłam przekładać do plastikowych pojemników, nie obsychał i nie przechodził metalem. Troche mało w nim mięsa, ale do mieszania idealny i nie ma zbóż.
Nie zdażyło mi się, żeby nie chciały to chyba coś z partią ewentualnie ze sprzedającym. Spróbuj jeszcze kupić np, jedną puszkę w Carrefour i sprawdź, ale raczej w takim tempie nie powinien się znudzić. Przy liczeniu się z kasą, będzie dość dobrą opcją żywienia, a jakbyś jeszcze dorzucała mięso (tłuste, poprzerastane, takie nie atrakcyjne dla ludzia) wychodzi naprawdę tanio, a takim sposobem uzyskasz naprawdę dobrą karmę, koty bedą jadły jej mniej bo szybciej się najedzą i dłużej bedą pojedzone, im treściwsza karma tym lepiej no i wychodzi taniej niż jakby jadły tylko puszki w której coś koło 40% to woda, bez przerwy są na promocjach jakieś mięsa, na początek można mielone jak koty nie nauczone gryźć kawałki. Podziel na porcje dzienne, na oko ile zamierzasz domieszać i trzeba zamrozić na minimum 3 dni, podaje się wyłącznie surowe, gotowane jest pozbawione tych mikroelementów, które kotom najbardziej są potrzebne :lol:
Ostatnio edytowano Sob wrz 08, 2018 22:21 przez kociołkowo, łącznie edytowano 1 raz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob wrz 08, 2018 22:10 Re: Karma Butcher's Classic

Bywa w Makro po 2.30
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Pon wrz 10, 2018 0:27 Re: Karma Butcher's Classic

Dzięki za odp ;) A macie jakieś doświadczenia z drożdżami browarniczymi? Słyszałam, że poprawiają smak karmy, może to byłoby jakieś rozwiązanie.

UsagiMiau

 
Posty: 3
Od: Pt lip 20, 2018 13:39

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 247 gości