KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto gru 24, 2013 11:00 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Obrazek
Obrazek

Gochulec

 
Posty: 833
Od: Pon maja 30, 2011 12:49
Lokalizacja: Radom

Post » Wto gru 24, 2013 14:58 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Wszystkiego Dobrego w Boże Narodzenie da Wszystkich- Dwu i Czworo nożnych wszelkiej maści :1luvu: :1luvu:
dom bez kota to nie domObrazek
ObrazekObrazekKarolObrazekZara
Wesemir[*]zawsze bede tesknic.

alma_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 1637
Od: Pt lut 18, 2011 19:03
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob lut 15, 2014 8:17 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

* :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
"Kot otwiera nam oczy na kocie rozumienie świata" - Eugene Skas-Weisss

Z okazji poniedziałkowego Światowego Dnia Kota najlepsze życzenia dla wszystkich Kociastych-Wolnożyjących,Tych cierpliwie,ale z wielką nadzieją czekających na swój WŁASNY,WYMARZONY DOMEK i oczywiście ukochanych,rozpieszczanych Domowych Pupili oraz Ich wspaniałych Opiekunów.
Szczególnie ciepło pozdrawiam Tych Wszystkich,którzy przygarnęli ode mnie Kociaki i stworzyli Im cudowne,pełne miłości i zrozumienia domy oraz tych z Państwa,którzy Kociastym te domki wyczarowali.
Dużo zdrowia,radości i samych pogodnych dni dla Kociastych i Ich Dużych.
Wdzięczna Barbara Głowacka
Życzenia są nieco przyśpieszone,gdyż od dziś do środy będę bez dostępu do komputera.
:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto kwi 15, 2014 23:51 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

:kotek: :kotek: :kotek: "Koty lubią,by drzwi były wciąż otwarte,to na wypadek,gdyby chciały zmienić zdanie"/Rosemary Nisbet/
Pogodnych,radosnych,rodzinnych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa wszystkim Kociarom i Kociarzom,a Ich Mruczusiom misek zawsze pełnych ulubionych przysmaków i beztroskiego,szczęśliwego,zdrowego i długiego życia u swoich Dużych życzy
Barbara Głowacka :catmilk: :catmilk: :catmilk:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Sob lip 19, 2014 10:33 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Chrumcia ma porobioną serię badań. Schudła strasznie - waży 2,45 kg :|
Co dziwne, morfologia w normie, wskaźniki nerkowe, wątrobowe, trzustkowe też. Cukier trochę niski ale to prawdopodobnie dlatego, że przed badaniem nie jadła 12 godz. Można powtórzyć. Przez prawie tydzień dodatkowo walczyliśmy z biegunką, na szczęście już jest ok. Wczoraj z duszą na ramieniu poszłyśmy na usg. Wszystko w normie. Z rozpędu prześwietlenie klatki piersiowej czy tam coś się nie rozwija (i oddech się wetom nie podobał, ale Chrumcia tak oddycha "od zawsze") - wszystko w normie i super. Wetka Ala stwierdziła, że takie wyniki u innych pacjentów by ją bardzo cieszyły. Tylko ten spadek wagi... Mamy jeszcze zrobić badania pod kontem tarczycy, bo jest prawdopodobne, że Chrumiś ma nadczynność.
Obrazek

Gochulec

 
Posty: 833
Od: Pon maja 30, 2011 12:49
Lokalizacja: Radom

Post » Sob lip 19, 2014 12:42 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Za Chrumcia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob lip 19, 2014 18:31 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Bardzo zmartwiłam się tym ,że ostatnio tak schudłaś Chrumisiu-piękna,wcześnie urodzona Kocia Damo. Trzymam mocno kciuki,żebyś szybciutko znów się zaokragliła i wróciła do dobrej formy.Tyle już w swoim niełatwym życiu przeszłaś i zawsze dałaś radę ,więc i teraz wszystko musi być dobrze.Jedz i nabieraj ciałka kochana Chrumisiu. Drapię Ciebie i pozostałe Kociaste pod bródką i za uszkami.P.Małgosiu i p.Magdo serdecznie pozdrawiam.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Sob lip 19, 2014 20:24 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Dlatego nie pisałam wcześniej, żeby nie martwiła się Pani jeszcze bardziej. Wykluczyliśmy kilka rzeczy. Zobaczymy co nam powie badanie dodatkowe. Królewna już inaczej od dwóch dni funkcjonuje. Dziś sama upomina się o jedzenie. Ale to chudnięcie pojawiło się już wcześniej. Stopniowa zaczęła tracić wagę. Najpierw odrobaczywiłyśmy całe stado. Apetyt był, więc nie zamartwiałyśmy się aż tak bardzo. Później upały, wiadomo, żaden Kot wtedy nie przesadza z jedzeniem. Ale później mogłam policzyć Chrumci kręgi w kręgosłupie, a kości miednicy były już dobrze wyczuwalne. Miesiąc temu zaczęłyśmy badania - wyniki super. Niejeden młody Kot takich nie ma (słowa weterynarza). Obserwowałyśmy, apetyt nadal był. W zeszły piątek zaczęła się po południu biegunka. Może coś w jedzeniu, trudno powiedzieć. Tylko ona miała problemy, reszta nie. Ale jeszcze jadła. Koło wtorku przestała jeść mimo podawanych leków i zaczęłyśmy karmić strzykawką, nawadniać. Dopiero w czwartek odpuściło. Oglądało ją łącznie trzech weterynarzy. Stale Martyna, a przy wczorajszym badaniu usg i prześwietleniu Ala z P. Pawłem. Wszyscy w razie czego są ze sobą w kontakcie i mogą się konsultować (co kilka głów, to nie jedna). Ala zasugerowała właśnie jeszcze to badanie na tarczyce. Chrumcia teraz czuje się lepiej, porusza się żwawo i już nie siedzi osowiała i słaba. Możliwe, że biegunka nie miała nic wspólnego z przyczynami ogólnego chudnięcia.
Obrazek

Gochulec

 
Posty: 833
Od: Pon maja 30, 2011 12:49
Lokalizacja: Radom

Post » Sob lip 19, 2014 20:45 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Tak trzymaj Chrumisiu.Jedz i rób się okrąglutka.Chrumisia ma 14lat-z czego 6 pierwszych była Kicią wolnożyjącą.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie lip 20, 2014 14:15 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Basiu pozdrawiam, co u Ciebie słychać? Napisz do mnie, pozdrawiam
Sabinka
Obrazek ObrazekObrazek

Bo kto nie był ni razu człowiekiem
Temu człowiek nie pomoże.

A.Mickiewicz

Sabinka

 
Posty: 1184
Od: Pt sie 08, 2008 16:36
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post » Sob lip 26, 2014 19:44 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Gochulec pisze:Chrumcia ma porobioną serię badań. Schudła strasznie - waży 2,45 kg :|
.

Co się dzieje z moją "Chrumcią"? :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie lip 27, 2014 19:55 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Apetyt póki co się poprawił. Chrumcia na razie nadrabia po biegunce, ożywiła się (na ile to możliwe przy tej pogodzie, masakra). Do badania będę musiała ją jakieś 12 godzin przegłodzić, a chcę, żeby trochę się odkarmiła :? Badanie zrobimy w tym tygodniu i jak tylko będzie coś konkretnego wiadomo, to napiszę. Jest podejrzenie o nadczynność tarczycy.
Obrazek

Gochulec

 
Posty: 833
Od: Pon maja 30, 2011 12:49
Lokalizacja: Radom

Post » Nie lip 27, 2014 22:11 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Gosiu,
może ją convem dokarmiać? To wysokokaloryczne. Za tydzień wracam do Wawy po urlopie, gdyby była potrzebna jakaś szczególna diagnostyka, to może tutaj, na miejscu? Zapraszamy, służymy noclegiem i transportem.
Pisz jakbyś czegoś potrzebowała.

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 28, 2014 16:50 Re: KOTY PANA STANISŁAWA - WSZYSTKIE ZWIERZAKI U SIEBIE:)

Rzuciłam temat z tą karmą. Może nawet jutro będę mieć od ręki. Spróbujemy ;)
Obrazek

Gochulec

 
Posty: 833
Od: Pon maja 30, 2011 12:49
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, misiulka, skaz i 206 gości