Strona 1 z 2

Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Pt wrz 02, 2011 13:32
przez theblackcat
Spotkaliscie się z dziwnymi zabawkami dla kotów? Ja przeglądając rózne zdjęcia i oferty sklepów spotkalam się czasem z niezłymi dziwolągami, już widzę jak mój kot się tym jara i bawi :D Number one póki co to chyba zabawka o wdzięcznej nazwie "mysz na sprężynie" :D Zacne, prawda? Trzy futrzane myszy są przymocowane do płyty w trzech różnych wysokościach.
Obrazek
źródło: krakvet

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Pt wrz 02, 2011 15:51
przez aglo
Obawiam się, że jakbym w nocy niechcący miała do czynienia z takową zabawką, to byłoby dużo pisku ;)

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Pt wrz 02, 2011 16:08
przez dzidzia
Mam takie myszy :D moje duże koty wcale nimi się nie interesują. Małe tymczasy się tym bawią ale nudzi im się szybko.

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Pt wrz 02, 2011 19:22
przez evalla
A mojemu kotu wystarczy pasek takich plastikowych pasków jakimi są zamykane kartony, albo zatyczka do wody z takim sportowym korkiem ;)

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Sob wrz 03, 2011 20:47
przez luty-1
Moja kota ostatnio bawiła się jednogroszówką.Ubaw miała niespotykany.
(Myszki ciągle gdzieś znikają,a malutka moneta była w użyciu chyba ze trzy dni)

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Sob wrz 03, 2011 21:42
przez aglo
Bruno przechodził etap wytaczania własnego kupala z kuwety i grania nim w piłkę... :oops:

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Sob wrz 03, 2011 23:23
przez Koszmaria
Bąbel wyciągał z kosza w łazience moje podpaski :x :x
potem było mycie wszystkiego łącznie z kotami,fuj!

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Nie wrz 04, 2011 9:47
przez kinga w.
Kapsle od piwa... Zawsze ciekawe i kazdego futrzaka kreca. Nie wiem czemu wlasnie od piwa, ale inne nie sa ciekawe.

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Pon wrz 05, 2011 12:58
przez Aleba
Przenoszę na Koty.

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Pon wrz 05, 2011 14:20
przez rebel9191
Butelka do zraszania kwiatow....moje psoty sa bardzo zainteresowane dzialaniem jej ,podgladaja jak sie ja obsluguje po czym same kombinuja jak to bylo......jedna zagladala ciekawie skad leci woda (obwachiwala dysze) a druga w tym czasie pacnela lapa w "cyngiel" w efekcie czego wywiazala sie krotka wojna z niewidzialnym przeciwnikiem.Potem postanowily wciagnac do zabawy starego kocura -jedna go wywabila naprzeciw butelki a druga walila w cyngiel -sebcio nie zrozumial zabawy i poustawial mlodziez do pionu :D

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Nie sty 29, 2012 11:46
przez evalla
czyżby katalog najdziwniejszych zabawek został wyczerapny ? ;)

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Nie sty 29, 2012 19:41
przez LaRosaNegra87
Moje dzieci nieublaganie bawia sie nakretkami po napojach, najbardziej po wodzie mineralnej bo niebieskie :D

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Nie sty 29, 2012 19:46
przez najszczesliwsza
Koszmaria :ok: :ryk:

U mnie hitem są żelki. Żelki takie np. misie dla dzieci i nie tylko. Jak się do pazurka przyczepi...
O, albo cukier co dają w maku, zawsze biorę więcej, i ZAWSZE Asta podwędzi sztukę... chowa pod dywan, szaleństwo.

A Fuga bawi się tylko myszką z IKEI w kolorze grafitu, żadnej innej zabawki, myszki nie chciała, myszę aportuje.

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Nie sty 29, 2012 19:51
przez jaaana
evalla pisze:A mojemu kotu wystarczy pasek takich plastikowych pasków jakimi są zamykane kartony, albo zatyczka do wody z takim sportowym korkiem ;)

Tak, tak, tak!
Te paski są rewelacyjne!
I jeszcze centymetr krawiecki :lol:
I gruby sznur, taki, jakie kiedyś były do wieszania prania. Z supłem na końcu.

Re: Najdziwniejsza zabawka dla kota

PostNapisane: Nie sty 29, 2012 20:01
przez sisay
Mój Guliwer uwielbia te kawałki folii srebrnej, którymi jest zaklejany otwór w kartonie mleka.
Na długo mu nie wystarcza, ale radochy ma dużo :D