WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 15, 2011 9:19 Re: WROCŁAW-koty do kastracji-DT potrzebny-trzy maluszki :-(

super że kolejna kotka wysterylizowana.
a budki dla kotów zrobiliście świetne i fajnie że już koty też to zauważyły i z nich korzystają.

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 15, 2011 17:13 Re: WROCŁAW-koty do kastracji-DT potrzebny-trzy maluszki :-(

Masz foto tego błękitnego? Ostatnio mnie w pracy pytali o takiego:)

lamaliarda

 
Posty: 29
Od: Pt wrz 02, 2011 20:48

Post » Wto lis 15, 2011 17:23 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Blusia jest już w domu a ta kotka która się złapała to dzicz totalna raczej już nie do oswojenia.

Zmienialiśmy kociakom posłanie. A tam wielka chyba zwymiotowana kupa resztek wędzonej ryby. Skóra prawie w całości, kompletnie niestrawiona. Ktoś chciał dobrze i nakarmił koteczki :evil: . Przypuszczam, że zwymiotował kocurek bo jest w gorszej kondycji niż koteczka. Ale nie dziwię się - po takim syfie. Na szczęście zjadł trochę. Kotki mają nowe posłanie bo my też się uczymy jak postępować z takimi kociakami. Teraz będzie do nich łatwy dostęp, będą widzieć co się dzieje. Mają włożony termofor.
Kociaki dają się głaskać, są jeszcze wystraszone ale nie dzikują. Szukamy dla nich imion. Na razie wyszło nam że kocurek będzie Diego, dla koteczki jeszcze szukamy. Jutro zrobię im zdjęcia.
Duża kota nieszczęśliwa. Ma butlę z ciepłą wodą włożoną. Słabo u niej z jedzeniem. Niestety siedzi w dość małej klatce co pewnie też nie poprawia jej nastroju.

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto lis 15, 2011 18:52 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Jak bedziesz miec fote blekitnego to podeslij:) moze sie ktos trafi kto oswoi, w pracy popytam:) ja poluje na szaraka z dlugim futerkiem:) sliczny jest i podchodzi juz bardzo bliko.
:kotek: domki extra

lamaliarda

 
Posty: 29
Od: Pt wrz 02, 2011 20:48

Post » Wto lis 15, 2011 22:25 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Niebieska kota to dzicz okropna. Syczy i wali łapą.
Wychodzi na to, że będzie Diego i Zojka. Zoja właśnie bryka i poluje na wiszącą w klatce myszkę. Diego jeszcze trochę markotny. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Pokażę Wam też jutro jak wyglądają. Zoja ma cudny biały wąsik :-) Dużo je dziś głaskałam. Oby łatwo się oswoiły.

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Śro lis 16, 2011 9:40 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Dziś rano okazało się, że niebieskooka wreszcie zjadła porządnie i napiła się. Mam nadzieję, że w kuwecie będzie porządny urobek. Dała trochę ogarnąć klatkę bo ogólnie ma tam niezły bajzel. Ale wkurza się przy próbach gmerania w klatce.
Maluchy jedzą, produkują urobek, brykają. Są dużo bardziej oswojone niż wcześniejsze tymczasy. Dziś brałam je na kolana i głaskałam. Daję im trochę jedzenia z ręki. Jeszcze kulą się trochę ale nie uciekają w panice. Zresztą my też się sporo nauczyliśmy i już nie popełnimy błędów takich jak przy wcześniejszych maluchach.
Domek jest taki że muszą z nami mieć kontakt. Drzwi do korytarzyka cały dzień otwarte - ze względu na temperaturę najpierw ale to był strzał w dziesiątkę bo koty mają z nami kontakt. Będzie dużo brania na ręce. Mam nadzieję, że te maluchy będą naprawdę proludzkie.

Ta dam... przedstawiam Państwu:

ZOJA I DIEGO
Zoja jest bardziej biała i ma ekstra wąsik, Diego ma więcej czarnego
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i sama Zojka na koniec
Obrazek

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Śro lis 16, 2011 14:29 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Miałam okazję podziwiać osobiście :D Są piękne :love:
Dziewczynka wygląda, jakby właśnie piła mleko i jej pod noskiem biała smuga została :catmilk:
Obrazek

fiśka

 
Posty: 673
Od: Śro sty 28, 2009 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 19, 2011 19:56 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Hurrra:) Szara Kika od karmicielki już w nowym domu:) Będzie mieć własne 85mkw do biegania i to jako jedyny kot:)
Wszystko dla kota:) kuwetka, jedzonko i zakochani po uszy właściciele:) :kotek:

lamaliarda

 
Posty: 29
Od: Pt wrz 02, 2011 20:48

Post » Śro lis 23, 2011 13:11 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Witam,
zapraszam na bazarek na allegro:) zbieramy na hotelik dla psa ze świeradowa
nick na allegro; lamaliarda

lamaliarda

 
Posty: 29
Od: Pt wrz 02, 2011 20:48

Post » Wto lis 29, 2011 7:57 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Domki dla czarno białych pingwinków z białymi skarpetkami i żabocikami oraz białego Kostka bez nóżki nadal są poszukiwane !
Komu ślicznego, rozpieszczonego i rozmruczanego kociaka :kotek: :kotek: :cat3:
Obrazek

fiśka

 
Posty: 673
Od: Śro sty 28, 2009 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 29, 2011 10:44 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Maluszki podczas wieczornych głaskanek
Obrazek

Obrazek

To kochane zwierzaczki. Zabawowe, miziaste, mruczące. Do tego piękne.
Będą wielką radością dla kogoś kto je adoptuje.
Zostały odrobaczone, skończyliśmy też leczenie świerzba.
Teraz trzeba je zaszczepić co planujemy jak tylko będzie można po odrobaczaniu.

Mam nadzieję, że dziś uda się zrobić im porządne zdjęcia.

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto lis 29, 2011 17:10 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Tymczasy jedzą obiadek

Obrazek

Obrazek

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto lis 29, 2011 17:38 Re: WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

jakie one śliczne! :1luvu: :1luvu:

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11916
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], luty-1, magnificent tree, ryniek i 528 gości