WRO kuźnickie koty - kastrujemy, tymczasujemy ...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 30, 2011 13:36 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

O rany teraz tylko się trzeba będzie jakoś nauczyć obsługi i próbować się czaić na koty :strach: :strach: :strach:

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto sie 30, 2011 13:42 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

KŻ ma wolne 4 sterylki u swojego weta. Wieczorem zadzwonię i wsio Ci podam :)
Ostatnio edytowano Wto sie 30, 2011 20:11 przez marcjannakape, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

marcjannakape

 
Posty: 6643
Od: Pon cze 18, 2007 9:26
Lokalizacja: i znów Wrocław

Post » Wto sie 30, 2011 14:39 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Super! Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda się trochę te koty ogarnąć.

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto sie 30, 2011 16:07 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

W teorii wszystko tak pięknie. Wykastrować i wypuścić.
Jak ja je wypuszczę :cry: Wiem, że muszę ale serce mi chyba pęknie.
Nie mają tam źle. Ogrodzone, opuszczony dom do schronienia, jedzenie. Byle się nie mnożyły to nie będzie źle.
Ale i tak mam gulę na myśl o tym wszystkim. Się nie nadaję do tego :-(

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)


Post » Wto sie 30, 2011 19:09 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

ja mam pare szmatek na bazarek moze jakos sie umowimu i przekaze Ci je? jak chcesz oczywiscie :lol: narazie tylko tak moge pomoc :?
Plamka [']ObrazekPepe ObrazekObrazek
"Koty lubią muchy, a muchy lubią koty"

playbunny71

 
Posty: 346
Od: Pon kwi 25, 2011 18:26
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 30, 2011 20:02 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Ewa, brawa za ten wątek i tę akcję! :ok: :ok: :ok:
ewung pisze:W teorii wszystko tak pięknie. Wykastrować i wypuścić.
Jak ja je wypuszczę :cry: Wiem, że muszę ale serce mi chyba pęknie.
Nie mają tam źle. Ogrodzone, opuszczony dom do schronienia, jedzenie. Byle się nie mnożyły to nie będzie źle.
Ale i tak mam gulę na myśl o tym wszystkim. Się nie nadaję do tego :-(

Tu to już trzeba po prostu realnie popatrzeć na całą sprawę - wszystkich nie przygarniesz, prawda? I tak robisz dla nich więcej, niż niejeden co je tam widział i ma to w nosie :roll: :ok: :ok: :ok:

Jak chcesz moją książkę na bazarek, to pisz. Mogę wysłać :)
Trzymam kciuki za całokształt :D :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto sie 30, 2011 20:09 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Chcę! Wszystko co się da na bazarek. Jesteście kochane!

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto sie 30, 2011 21:11 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

JoasiaS pisze:Tu to już trzeba po prostu realnie popatrzeć na całą sprawę - wszystkich nie przygarniesz, prawda?


Tak sobie cały czas tłumaczę. Nie ma wyjścia. Trzeba kastrować i wypuszczać.

Kociaki śpią przytulone w domku z pudełka. Dobrze że udało się dwa złapać - razem im raźniej.
Mają koci katar ale jeszcze nie mocno zaawansowany na szczęście.
Dostały antybiotyk i tabletki na odrobaczenie. Oby teraz wszystko się ładnie pogoiło.

A dziś rano zastaliśmy na miejscu taki widok
Obrazek

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Wto sie 30, 2011 21:40 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Proszę - wklejacie banerek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=132383][img]https://lh4.googleusercontent.com/-diDTN1dKX8s/TltZB29NXuI/AAAAAAAAEJw/VH1q5SW4GEI/2011%25252008%25252029_4215m%252520kopia.jpg[/img][/url]

Obrazek

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Śro sie 31, 2011 8:08 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

ewung pisze:Dobrze że udało się dwa złapać - razem im raźniej.
Mają koci katar ale jeszcze nie mocno zaawansowany na szczęście.
Dostały antybiotyk i tabletki na odrobaczenie. Oby teraz wszystko się ładnie pogoiło.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Do zimy wyleczycie je i odkarmicie. Dadzą sobie radę :ok:
Widziałaś blokersy u CatAngel?
Wypasione, piękne kociska, choć bezdomne :wink:

ewung pisze:A dziś rano zastaliśmy na miejscu taki widok
Obrazek

Na zimę trzeba pewnie będzie skombinować styropianowe budki :)

Książkę dziś wysyłam :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro sie 31, 2011 8:12 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Dziękuję Joasiu!

One pomieszkują w tym opuszczonym domu. Nie wiem jakie tam mają warunki niestety więc i tak myślę o budkach Tylko jak tam je wstawić przez ten płot :-(

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Śro sie 31, 2011 8:15 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

jaka śliczna trójeczka. przydał by się tymczas dla tych kociaków, tylko gdzie go znaleźć :-(
Ewung czy jeden kociak jest w typie rasy? jeśli tak to może ktoś przyjąłby go razem z rodzeństwem a chociaż z jednym kociakiem.
A jak tam te dwa kociaki co są na DT?

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 31, 2011 8:18 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Tam jest około 12 kociąt. Nie podejmuję się szukać im domów. Byłoby super jakby się znalazły domy tymczasowe. Ale wiem jak o nie trudno. Jeśli znasz kogoś kto wziąłby kociaki na DT to byłoby super. Ja po prostu nie mogę tego zrobić.
Te dwa złapane nie są w DT. Są u nas w klatce i zostaną wypuszczone. Bo musimy mieć miejsce na przetrzymywanie kolejnych.
Kociaki przed nami uciekają i chowają się w budce. Zjadły i piły. Jeszcze nie wiem jak z załatwianiem.
Są wystraszone i dzikawe. Nie chcę ich oswajać ze względu na to że mają być wypuszczone.
Musieliśmy przyśpieszyć demolkę szafek w korytarzyku (i tak była planowana) żeby wygodnie zmieścić klatkę.
Ostatnio edytowano Śro sie 31, 2011 8:27 przez ewung, łącznie edytowano 1 raz

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Śro sie 31, 2011 8:25 Re: WROCŁAW - koty do kastracji i domu - potrzebna pomoc!

Ewung zapytaj Edzinę , ona specjalizuje się w kociakach w typie rasy więc może wzięłaby na DT dwa w typie rasy a może w pakieciku jeden zwykły by się załapał. Tylko Edzina przychodzi mi do głowy, zapytać warto.

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, kasiek1510, misiulka, Szeska, Zeeni i 325 gości