Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 20, 2013 10:24 Re: Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

:?:

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro mar 20, 2013 16:18 Re: Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

przypuszczamy ze u malego wszystko ok inaczej bysmy na pewno cos uslyszeli....
7-letni, wyrzucony...znalazl DOMEK!!!!
http://www.dogomania.pl/threads/206472- ... ie-bez-nas

Poparzony kocius Bursztynek NADAL szuka domku:

viewtopic.php?f=1&t=131180

krakowianka.fr

 
Posty: 77
Od: Sob lut 16, 2008 0:04

Post » Śro mar 20, 2013 17:43 Re: Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

Boshhhh.... Nie widzialam tego watku wczesniej, jako ze jestem tu od niedawna... Ale biedna kicia :cry: Mam nadzieje, ze od pierwszego postu jest juz duuuuuuzo lepiej. Ale wtracilam sie, poniewaz nie zgadzam sie z tym, ze jesli kogos przez pol dnia nie ma w domu, to ten fakt powinien dyskwalifikowac taki dom jako potencjalny DS dla kota. Moj kotek nie raz siedzi sam po 6 godzin, kiedy domownicy rozmijaja sie w drodze do pracy lub innych zajec, a poprzedni siedzial nawet i po 8, ale zawsze z podniesionym ogonkiem biegl, kiedy tylko slyszal zgrzyt klucza w zamku. Bo wiedzial, ze jest kochany i ze pani zawsze do niego wroci. A i miseczke mial pelna i kuwetke czysta i cale lozko tylko dla siebie :) Lepsze to niz poniewierka na mrozie... Jestem jednak dobrej mysli, ze Pani Bozenka po prostu zakochala sie w Bursztynku i chce dla niego jak najlepiej :)
Fifi [*] 14.07.2011

meg80

 
Posty: 309
Od: Śro lut 06, 2013 21:08
Lokalizacja: Wielka Brytania

Post » Śro mar 20, 2013 17:58 Re: Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

Są ludzie co po prostu nie potrafią oddać kota i nie nadają się na DT :) Ja bym umiała z tydzień przetrzymać nie dłuzej :)
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt mar 22, 2013 17:32 Re: Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

Ech, myślę, że sprawę Bursztynka można uznać za zakończoną. Dom który go chciał był naprawdę cudny. Wiem, bo pojechał tam kić ode mnie i jesteśmy w kontakcie. nie ma wprawdzie towarzystwa ale króluje sobie sam rozpieszczany na wszelkie możliwe sposoby.
Myślę, że po takim czasie nauczyli się jakoś żyć z rezydentem a Pani Bożenka nie będzie w stanie się z nim rozstać.To jest super kobietka, więc kić ma tam dobrze...
Obrazek 
:: Pomóż nam informować o 1% - zamieść w swojej stopce banerek - wklej do podpisu poniższy kod ::
Kod: Zaznacz cały
[url=http://kotkowo.pl/jedenprocent][img]http://kotkowo.pl/jedenprocent/kotkowo_jedenprocent.gif[/img][/url]

aga&2

 
Posty: 2840
Od: Sob gru 09, 2006 22:17
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt mar 22, 2013 17:36 Re: Bursztynek- oblany kwasem DT/DS na CITO!!!:([Białystok]

aga&2 pisze:Ech, myślę, że sprawę Bursztynka można uznać za zakończoną. Dom który go chciał był naprawdę cudny. Wiem, bo pojechał tam kić ode mnie i jesteśmy w kontakcie. nie ma wprawdzie towarzystwa ale króluje sobie sam rozpieszczany na wszelkie możliwe sposoby.
Myślę, że po takim czasie nauczyli się jakoś żyć z rezydentem a Pani Bożenka nie będzie w stanie się z nim rozstać.To jest super kobietka, więc kić ma tam dobrze...

Jeśli to potwierdzone to chyba wątek można zamknąć bo raczej Pani Bożenka nie będzie nic tu pisać o kotku :) Dobrze że inny kić znalazł dom bo każdy kot jest ważny :ok:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KotSib, misiulka, Wasylisa i 220 gości