DT Smarti5-...no i kolejna setka?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 27, 2011 14:13 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Szalony Kot pisze:Ponieważ być może osoby nie mające facebooka nie wiedzą, jak to działa, to jeszcze dokładniej:
Wybierając opis fanpage'a (czyli tej jakby strony na Facebooku) musisz poruszać się według ściśle określonych kategorii. Są kategorie biznesowe, firmy, przedsiębiorstwa, są osoby prywatne, są postacie fikcyjne - musisz jakoś się skatalogować. Te założone na FB strony nie są własnością założyciela, tylko facebooka - a ten zabiera prawo do administrowania stroną, jeśli przekroczy się 10.000 fanów w przypadku większości rodzajów fanpage'ów. Organizacje non profit i firmy są jednymi z niewielu, które tych praw nie tracą niezależnie od ilości fanów.
Te kategorie są dość ogólne i tak naprawdę bardzo wielu z nich brakuje - nie ma czegoś takiego jak domy tymczasowe, trzeba się pod coś podpiąć. Ale wpisanie się w kategorii organizacji non profit do niczego nie uprawnia, to tylko kategoria, w dodatku według mnie słabo widoczna.

Sugeruje coś osobom oglądającym. Ja absolutnie Ciebie o nic nie obwiniam, bo i o co, ale to jest mylące po prostu. Co do 10.000 fanów... Bądźmy poważni :wink: Koteria ma coś ponad 2000...
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 14:28 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Moja praca uczy mnie planować zadania jak najbardziej długofalowo (planujemy kampanie reklamowe w social media na całe lata ;)). To już taki odruch, zakładając FP od razu wybieram te, do których praw administracyjnych nigdy nie utracę.
Mam możliwości wynegocjowania za rok czy dwa np. gier, które przyciągają większą ilość fanów, mam pomysły na rozkręcanie większych kampanii.
Moja praca już taka jest, ja działam na fanpage'ach o skali rzędu 60-100 tysięcy fanów i na takiej jestem przyzwyczajona działać ;) chociaż faktem jest, że fanpage prywatne (dwa hobbystyczne, transportowy i DT Smarti) nieco zaniedbuję kosztem pracy :oops:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 15:30 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Ja natomiast nie wierzę w "niewychodzenie" tymczasów, a tylko rezydentów. Bo jak to niby miałoby być zorganizowane?
Wszystkie tymczasy są zamykane, by nie wychodziły? Chyba nawet w bardzo dużym domu nie ma aż tylu pomieszczeń. No, chyba że smarti nie izoluje swoich tymczasów :roll:
no bo w wiedzę kotów o tym, kto może wychodzić a kto nie, kto jest rezydentem a kto tymczasem to chyba żadne z nas nie uwierzy ;)
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 27, 2011 15:39 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

magdaradek pisze:Ja natomiast nie wierzę w "niewychodzenie" tymczasów, a tylko rezydentów. Bo jak to niby miałoby być zorganizowane?
Wszystkie tymczasy są zamykane, by nie wychodziły? Chyba nawet w bardzo dużym domu nie ma aż tylu pomieszczeń. No, chyba że smarti nie izoluje swoich tymczasów :roll:
no bo w wiedzę kotów o tym, kto może wychodzić a kto nie, kto jest rezydentem a kto tymczasem to chyba żadne z nas nie uwierzy ;)

Z tego co wiem - tak.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 15:47 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Witam się dzisiaj... taki zapier*%$ w pracy, że nawet chwili wytchnienia mnie mam... ale po przeczytanych powyże postach może i lepiej, że czasu brak!
Obrazek

http://www.planetapupila.pl - najtańszy sklep w Warszawie!

Jus87

 
Posty: 1032
Od: Wto sie 17, 2010 13:01

Post » Śro lip 27, 2011 15:49 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Jus87 pisze:Witam się dzisiaj... taki zapier*%$ w pracy, że nawet chwili wytchnienia mnie mam... ale po przeczytanych powyże postach może i lepiej, że czasu brak!

Jak sądzę podziękowania za powstanie tej sytuacji należy kierować do Marzeni11
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 15:52 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

magdaradek pisze:Ja natomiast nie wierzę w "niewychodzenie" tymczasów, a tylko rezydentów. Bo jak to niby miałoby być zorganizowane?
Wszystkie tymczasy są zamykane, by nie wychodziły? Chyba nawet w bardzo dużym domu nie ma aż tylu pomieszczeń. No, chyba że smarti nie izoluje swoich tymczasów :roll:
no bo w wiedzę kotów o tym, kto może wychodzić a kto nie, kto jest rezydentem a kto tymczasem to chyba żadne z nas nie uwierzy ;)

Wszystkie tymczasy są oddzielone od rezydentów. Tak samo kotki niesterylizowane od kocurów, grzyby są oddzielnie, oddzielnie maluchy nieszczepione od maluchów szczepionych, oddzielnie koty dorosłe. Oddzielnie koty, które się nie lubią, a też są takie. Oddzielnie (był) Carlito z Bellą, jako rezydenci, którzy też nie wychodzą. Oddzielnie koty nowe, z kwarantanną.

Łączone są tylko koty, które przechodzą to samo, są na tym samym etapie szczepień, odrobaczania itd. O tym samym statusie zdrowotnym, jakbym to miała skrócić ;) I które się lubią i akceptują.
Ostatnio edytowano Śro lip 27, 2011 15:57 przez Szalony Kot, łącznie edytowano 1 raz

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 15:54 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Szalony Kot pisze:
magdaradek pisze:Ja natomiast nie wierzę w "niewychodzenie" tymczasów, a tylko rezydentów. Bo jak to niby miałoby być zorganizowane?
Wszystkie tymczasy są zamykane, by nie wychodziły? Chyba nawet w bardzo dużym domu nie ma aż tylu pomieszczeń. No, chyba że smarti nie izoluje swoich tymczasów :roll:
no bo w wiedzę kotów o tym, kto może wychodzić a kto nie, kto jest rezydentem a kto tymczasem to chyba żadne z nas nie uwierzy ;)

Wszystkie tymczasy są oddzielone od rezydentów. Tak samo kotki niesterylizowane od kocurów, grzyby są oddzielnie, oddzielnie maluchy nieszczepione od maluchów szczepionych, oddzielnie koty dorosłe. Oddzielnie koty, które się nie lubią, a też są takie. Oddzielnie Carlito z Bellą, jako rezydenci, którzy też nie wychodzą. Oddzielnie koty nowe, z kwarantanną.

Łączone są tylko koty, które przechodzą to samo, są na tym samym etapie szczepień, odrobaczania itd. O tym samym statusie zdrowotnym, jakbym to miała skrócić ;) I które się lubią i akceptują.

Na miłość boską, czy ten kot żyje, czy nie??? To jest paranoja, co się tu wyprawia :?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 15:56 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Przepraszam. Do mnie jeszcze nie dotarło, że nie żyje. W sensie - ja tego nie wiem.
Powinno być:
Oddzielnie był Carlito z Bellą, jako niewychodzący rezydenci.

Przepraszam, nie krzyczcie, dajcie porozmawiać :>

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 15:58 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Wiecie co? Postanowiłam dzisiaj, że zapytam TŻ-a czy kupi mi Ferrari, żeby wozić koty na sterylki ;) myślicie, że to fajny pomysł? Miałyby odrobinę przyjemności zanim pójdą do DS :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

http://www.planetapupila.pl - najtańszy sklep w Warszawie!

Jus87

 
Posty: 1032
Od: Wto sie 17, 2010 13:01


Post » Śro lip 27, 2011 16:00 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Czy ja bym mogła prosić Marzenię11, która - jak widzę - jest na forum, żeby wyjaśniła tę sytuację?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2011 18:47 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

JolaJ pisze:
kiche_wilczyca pisze:Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego napisano na wątku, że Carlito czuje się świetnie i jest pod najlepszą opieką, a w rzeczywistości kot nie żyje?????

A dlaczego ktoś miałby Tobie coś wyjaśniać? Znałaś tego kota, łożyłaś na niego, a może oferowałaś lepszą formę pomocy która została odrzucona w wyniku czego kot nie żyje?
Uczestniczysz w wątku czy pojawiasz się wtedy gdy trzeba namieszać?
To samo tyczy się pań casica i pcimolki, oraz tych które zaraz tu dotrą.

SzalonyKocie, jako, że przejęłaś konstuktywnie prowadzenie dialogu i jesteś tutaj jedyną rozsądną osobą zdolną do tego, dobrze by by było, gdybyś szczekające pieski zagoniła do budy. Bardzo trudno rozmawia się w jazgocie głupoty.

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 27, 2011 18:52 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

PcimOlki pisze:SzalonyKocie, jako, że przejęłaś konstuktywnie prowadzenie dialogu i jesteś tutaj jedyną rozsądną osobą zdolną do tego, dobrze by by było, gdybyś szczekające pieski zagoniła do budy. Bardzo trudno rozmawia się w jazgocie głupoty.

No to już, na co czekasz?
Waruj! :twisted:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro lip 27, 2011 19:23 Re: DT Smarti5-Pierwsze urodziny DT Smarti !!!

Erin pisze:
PcimOlki pisze:SzalonyKocie, jako, że przejęłaś konstuktywnie prowadzenie dialogu i jesteś tutaj jedyną rozsądną osobą zdolną do tego, dobrze by by było, gdybyś szczekające pieski zagoniła do budy. Bardzo trudno rozmawia się w jazgocie głupoty.

No to już, na co czekasz?
Waruj! :twisted:

Brawo! zrozumiał :mrgreen: a raczej zrozumiała pcigeja :mrgreen:
posłuszny szczeniak :D
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Silverblue i 475 gości