Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ..Osiem lat ...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 25, 2011 9:35 Re: Gołąbeczka [*], dług pozostał ...

No cóż, wracamy do rzeczywistości - urlop okraszony takimi atrakcjami jak ucieczka Arnolda, choroba/foch Łatki i włamanie do mieszkania dobiega końca. Nie muszę pisać, ze włamanie nie poprawiło mojej ogólnej sytuacji finansowej a bezwzględna już konieczność wstawienia drzwi antywłamaniowych stanowi w zasadzie gwoździk do trumny. Ale to nie są sprawy kocie ...
Nie ma dnia, żebym nie myślała o malutkiej - nie mam jej już prawie miesiąc, a ja dopiero wyrzucałam drobiazgi, którymi lubiła się bawić ... tak miałam zakodowane, żeby tego nie ruszać, bo to kocia zabawka, że dopiero do mnie dotarło, że tego kota już nie ma :cry: . Żal straszny miesza się ze wspomnieniami z okresu, kiedy była w najlepszej formie ... taka słodko-gorzka mieszanka ...
A z rzeczy przyziemnych, według rozliczenia mam jeszcze blisko 500 zł do spłacenia za jej leczenie - w zasadzie TYLKO 500, biorąc pod uwagę łączny koszt leczenia i to tylko dzięki Wam, wszystkim, było możliwe. Zaraz poodświeżam bazarki, chociaż to kiepski moment, na początku miesiąca pewnie doją nowe. Gdyby ktoś zechciał dołożyć się gotówkowo lub bazarkowo, będę bardzo wdzięczna :oops:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon wrz 05, 2011 19:02 Re: Gołąbeczka [*], dług pozostał ...

Aktualizowałam post rozliczeniowy, zaraz robię kolejny bazarek - wszystkim, którzy mnie wsparli bardzo dziękuję :oops: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon wrz 19, 2011 21:17 Re: Gołąbeczka [*], dług pozostał ...

Na dług po leczeniu ptaszynki - zapraszam:

viewtopic.php?f=20&t=133334
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Wto wrz 20, 2011 7:20 Re: Gołąbeczka [*], dług pozostał ...

Afatima pisze:Na dług po leczeniu ptaszynki - zapraszam:

viewtopic.php?f=20&t=133334


Dzięki, kochana - aktualizowałam post rozliczeniowy, po wczorajszych wpływach mam nieco ponad 100 zł do spłacenia - dzięki Wam, wszystkim :oops: :1luvu: . Oczywiście to, co wpłynie ponad kwotę moich zobowiązań, przekażę na JOKOT.
Trudno mi tu zaglądać, za każdym razem łzy stają w oczach - ale niesamowite wsparcie, jakie dostałam jest dla mnie wielką pociechą ...

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon wrz 26, 2011 20:46 Re: Gołąbeczka [*], dług pozostał ...

:( sledziłam watek i moge sobie wyobrazic jak ciezko :(
Obrazek

katarina75

 
Posty: 109
Od: Wto wrz 08, 2009 10:22
Lokalizacja: Żory

Post » Czw wrz 29, 2011 20:10 Re: Gołąbeczka [*], dług pozostał ...

No ciężko ... łzy mam w oczach za każdym razem, jak tu coś wpisuję :( .

Dzisiaj, dzięki hojności Darczyńców :1luvu: dług za leczenie Gołąbki został ostatecznie spłacony - po weryfikacji wszystkich wpłat wyszła nadwyżka, którą przekazuję na konto JOKOT.
Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy pomogli mi - wystawiając bazarki czy też na nich kupując - spłacić zobowiązanie. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy byli z nami w tym trudnym czasie i ze mną, potem, kiedy Gołąbki już nie było.
Wiele dni trwało, zanim dotarło do mnie, że jej nie ma, że ulubiony sznurek czy plastikowe kółko jest już pełnoprawnym śmieciem a nie ulubioną zabawką starannie kładzioną w zasięgu łapek. Była niezwykłym kotem - umiała naklepać 6 kilowego kocura - szybki chap w zad i ucieczka do transportera, pocieszka mała. Zawsze blisko posłanka stawiłam jej zestaw misek, żeby jadła swoje chrupki. Kiedy na jakiś czas przeniosła się na legowisko w kuchni, to wszystko powędrował za nią. Tam przyjmowała gości dumnie na blacie :wink:
Tak dzielnie znosiła swoją chorobę, leki, procedury medyczne. Nie mogła być dzielna bardziej - i nie mogła być dzielna dłużej :( . Zrobiłam dla niej co mogłam - i nie dało się zrobić więcej ...
Tak mi żal, kiedy o niej myślę ale teraz jest pewnie wielką, silną, zdrową kocicą za TM ... może dalej grucha, bo inaczej jej nie poznam, kiedy się spotkamy. Wątek zostanie otwarty - wspominkowo, a może komuś przydadzą się zawarte tu informacje.
Żegnaj, Mały Kocie, Twoje ziemskie zobowiązania dzisiaj się skończyły.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Czw wrz 29, 2011 20:26 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Na pewno biega szczęśliwa za TM...
Będzie mi jej bardzo brakować :kotek: :kotek: :kotek:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

joarkadia

 
Posty: 2847
Od: Śro wrz 15, 2010 21:30
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Wto paź 11, 2011 9:02 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Gołąbeczko[*]

Maria Szczyglińska

 
Posty: 653
Od: Pt gru 03, 2010 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 01, 2011 16:13 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Dzisiaj upływają 3 miesiące od śmierci Gołąbki - i dzień jest odpowiedni na wspomnienia ... rok temu ganiała Trawisa z zadartym ogonem, chowając się przed nim w takie zakamarki, gdzie nie mógł jej dosięgnąć ... a teraz jej nie ma.
Myślę, że tam gdzie jest, jest szczęśliwa i zdrowa. Szkoda, że nie mogło być tak tutaj ...

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro lis 02, 2011 0:09 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Jest zdrowa, łapie motyle i nic już nie boli. Czeka na Ciebie.
Nie umiem odpiąć banerka :( jeszcze nie.
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Nie sty 01, 2012 11:26 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Śpij słodko, Gołąbeczko, ciężka noc za Tobą ... jestem pewna, że ganiałaś z zadartym ogonem po nocnym niebie i polowałaś na fajerwerki i lampiony ...

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie sty 01, 2012 11:30 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Wspominałam wczoraj wszystkie koty, które odeszły w zeszłym roku. W tym i Gołąbeczkę, bo jakoś zapadła w serce.

Mam nadzieję, że razem brykają szczęśliwe i zdrowe.
Obrazek
Obrazek

kamari

 
Posty: 13152
Od: Pt lip 04, 2008 6:20
Lokalizacja: Siedlce

Post » Nie sty 01, 2012 11:40 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Gołąbeczko, szalej po tym niebie w idealnym zdrowiu :1luvu:
Bardzo nam Ciebie tutaj brakuje.....
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

joarkadia

 
Posty: 2847
Od: Śro wrz 15, 2010 21:30
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Pon sty 16, 2012 18:50 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

zawsze tak bardzo boli jak odchodzą.... szkoda Gołąbeczki, popłakałam się, tak pieknie piszesz, Alix, umiesz ubrac uczucia w słowa....

\*/ kiciu kochana.... :cry:

Alix, przytulam :1luvu: :(

tillibulek

 
Posty: 15689
Od: Czw gru 18, 2008 15:04
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Pon lut 13, 2012 20:19 Re: Gołąbeczka [*], dług spłacony, żal pozostał ...

Banerek ku pamięci :1luvu:


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hf8r9][IMG]http://i.imgur.com/rWPNP.png[/IMG][/url]



Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hf8r9][IMG]http://i.imgur.com/hAtyX.png[/IMG][/url]


:ok:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 486 gości