Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 22, 2011 20:24 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Dziwny :? I niemiluch straszny :evil:

Odebrałam koty po sterylkach. Wojtek, dzięki za pomoc w dźwiganiu :1luvu:
Ciachnięte zostały:
Wicek
Wacek
Dorotka
Gucio
Kizi
Pipi
Korniszon.

W piątek cięcia dalszy ciąg. :ok:
ObrazekObrazekObrazek


_________________

marija

 
Posty: 2315
Od: Czw gru 28, 2006 22:44
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 22, 2011 20:43 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

i one po operacji wróciły do tego syfu ? jak tam jest brudno .... jak ta Pani mogła w takim syfie mieszkać ? :evil:
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Czw cze 23, 2011 8:06 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

#MAGDA# pisze:i one po operacji wróciły do tego syfu ? jak tam jest brudno .... jak ta Pani mogła w takim syfie mieszkać ? :evil:

Zapewniam Cię, że niejedna taka pseudowłaścicielka mieszka w takim syfie i skazuje na taki syf koty :evil: Zajrzyj tutaj, ręce same opadają:
viewtopic.php?f=1&t=128251
Tylko kotków żal :(

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Czw cze 23, 2011 10:48 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Dzień dobry!

CatAngel napisała do mnie wczoraj, ale dopiero dzisiaj mogłem zrobić kotom Allegro, oto link do aukcji:
http://allegro.pl/eksmitki-28-kotow-pot ... 52689.html

Dałem wszystkie możliwe wyróżnienia, żeby lepiej je wypromować. Mam nadzieję, że koty szybko znajdą domy.

Pozdrawiam!

Adam
aburacze
 

Post » Czw cze 23, 2011 13:04 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

issey32 pisze:
#MAGDA# pisze:i one po operacji wróciły do tego syfu ? jak tam jest brudno .... jak ta Pani mogła w takim syfie mieszkać ? :evil:

Zapewniam Cię, że niejedna taka pseudowłaścicielka mieszka w takim syfie i skazuje na taki syf koty :evil: Zajrzyj tutaj, ręce same opadają:
viewtopic.php?f=1&t=128251
Tylko kotków żal :(

A konkretniej, żeby nie szukać, to 2-gi post od dołu tutaj -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=128251&start=270
"Niektórym ludziom aż chce się przybić piątkę! ...W twarz. ... Krzesłem."
Obrazek
Obrazek
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ludmiłku... [*] żegnaj Najukochańszy Przyjacielu...30.12.2011r.
Mikusiu... [*] Ty też...17.04.2013r.
Obrazek

Szejbal

 
Posty: 2215
Od: Czw maja 08, 2008 23:16
Lokalizacja: Krosno/ (czasem Rzeszów)

Post » Czw cze 23, 2011 13:39 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Dzień dobry ponownie!

Bałem się że ogłoszeń na Allegro nikt prawie dziś nie będzie oglądać, ale tak źle nie jest, bo po 3 godzinach kotki maja prawie 40 odsłon i obserwatora. Nieźle jak na dzień świąteczny zwłaszcza.

Pozdrawiam!

Adam
aburacze
 

Post » Czw cze 23, 2011 18:18 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Allego piękne, dzięki Adam :1luvu:
Dostałam propozycję płatnego tymczasu dla kilku kotów. Bardzo się cieszę, choć boję się jak poradzimy sobie finansowo :cry: Muszę się jeszcze dziś pobić z myślami....
ObrazekObrazekObrazek


_________________

marija

 
Posty: 2315
Od: Czw gru 28, 2006 22:44
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 23, 2011 18:49 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Szejbal pisze:
issey32 pisze:
#MAGDA# pisze:i one po operacji wróciły do tego syfu ? jak tam jest brudno .... jak ta Pani mogła w takim syfie mieszkać ? :evil:

Zapewniam Cię, że niejedna taka pseudowłaścicielka mieszka w takim syfie i skazuje na taki syf koty :evil: Zajrzyj tutaj, ręce same opadają:
viewtopic.php?f=1&t=128251
Tylko kotków żal :(

A konkretniej, żeby nie szukać, to 2-gi post od dołu tutaj -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=128251&start=270


mogę zaklnąć ....kurka wodna mać a potem ludzie gadają, że koty śmierdzą...no żesz .... podziwiam Was dziewczyny ..... WIELKI SZACUN !!!!
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Czw cze 23, 2011 19:15 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Zaznaczam :cry:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw cze 23, 2011 19:43 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

marija pisze:Dostałam propozycję płatnego tymczasu dla kilku kotów. Bardzo się cieszę, choć boję się jak poradzimy sobie finansowo :cry: Muszę się jeszcze dziś pobić z myślami....


No tak, płatny tymczas to jednak nie jest chyba docelowe rozwiązanie. Jeszcze mamy tydzień jak rozumiem (czy mniej)? Na Allegro jest sporo odsłon, bo w tym momencie 76 (i obserwator) - ogłoszenie przegoniło inne które wystawiałem w poniedziałek rano, uważam że to sporo jak na okres świąteczno-urlopowy.

Liczę ze Facebook sporo da - CatAngel robi wspaniałą robotę :1luvu:

Adam
aburacze
 

Post » Czw cze 23, 2011 21:05 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

marija pisze:Allego piękne, dzięki Adam :1luvu:
Dostałam propozycję płatnego tymczasu dla kilku kotów. Bardzo się cieszę, choć boję się jak poradzimy sobie finansowo :cry: Muszę się jeszcze dziś pobić z myślami....



Dziewczyna napisała do mnie na FB o tymczasy, ale ja jej jeszcze nic nie odpisałam,no bo nie wiem co, marija podać Ci może na nią tak awaryjnie namiary :?:
Ostatnio edytowano Czw cze 23, 2011 21:51 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 23, 2011 21:48 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Zapiszę sobie ... Koty są przepiękne ...
ObrazekObrazekObrazek

Nemi

 
Posty: 3134
Od: Nie wrz 13, 2009 10:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 24, 2011 7:17 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

marija pisze:Dziwny :? I niemiluch straszny :evil:

Odebrałam koty po sterylkach. Wojtek, dzięki za pomoc w dźwiganiu :1luvu:
Ciachnięte zostały:
Wicek
Wacek
Dorotka
Gucio
Kizi
Pipi
Korniszon.

W piątek cięcia dalszy ciąg. :ok:


Ależ duzo sterylek... :roll:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Pt cze 24, 2011 8:02 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Zaznaczę sobie, bo problem mamy podobny. U nas to trwa już od lutego i pozytywnego końca nie widać. Współczuję bardzo, bo znam tą bezsilność :(
http://imageshack.us/g/7/obraz027t.jpg/
http://imageshack.us/g/855/obraz003ml.jpg/
To tylko namiastka .

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt cze 24, 2011 11:06 Re: Z komornikiem w tle. ..KOCI DRAMAT. BŁAGAM O POMOC!!!!!!

Dzisiaj z Dite zawiozłyśmy następną partię kotów na ciachnięcie. Pojechały:
Drapek
Madzia
Kinia
Lizus
Brudas
Ptyś
i jeszcze jakieś- nie pamiętam- jak odbierzemy to dopiszę.

Na pobranie krwi i koopy do badań pojechała też Łatka. To ta, o którą mnie pan dr zrugał. Czyli jednak potrzeba była :roll:

Z tym płatnym dt nie chciałabym a) zapętlić się finansowo b) ze względu na niechodliwość kotów uziemić dt na dłuższy czas.
Jakby nie spojrzeć- doopa z tyły :cry:
ObrazekObrazekObrazek


_________________

marija

 
Posty: 2315
Od: Czw gru 28, 2006 22:44
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szymkowa i 522 gości