ŚLEPACZKI cz.V-"mój ślepaczek" - wołam do tablicy opiekunów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Czy potrzebny jest Klub Ślepaczków?

Ankieta wygasła Nie lis 18, 2012 12:15

1.Bardzo-to skarbnica wiedzy o kotach niewidzących i wsparcie
28
93%
2.Tak sobie - bez klubu tez można sobie poradzić
2
7%
3. Nie - po co zajmować sie kotami chorymi lub kalekimi
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 30

Post » Wto paź 16, 2012 18:16 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

ewexoxo pisze:Jeżeli ktoś jeszcze nie doczytał to pochwale się tutaj - ślepaczki z facebooka mają wsparcie w postaci osoby, która będzie nam pomagać w obróbce zdjęć :dance: :dance2:

W razie czego to ja też mogę przyciąć i wrzucić do shostowania :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto paź 16, 2012 18:23 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

meg11 pisze:
ewexoxo pisze:Jeżeli ktoś jeszcze nie doczytał to pochwale się tutaj - ślepaczki z facebooka mają wsparcie w postaci osoby, która będzie nam pomagać w obróbce zdjęć :dance: :dance2:

W razie czego to ja też mogę przyciąć i wrzucić do shostowania :mrgreen:

Do czego? 8O
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Wto paź 16, 2012 18:30 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

ewexoxo pisze:Do czego? 8O

Żeby zdjęcia pojawiły się na forum trzeba je wrzucić na serwer hostujący, tak żeby pokazał się link, który wklejamy na forum.
Fachowa nazwa to właśnie hostowanie :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto paź 16, 2012 18:34 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

meg11 pisze:
ewexoxo pisze:Do czego? 8O

Żeby zdjęcia pojawiły się na forum trzeba je wrzucić na serwer hostujący, tak żeby pokazał się link, który wklejamy na forum.
Fachowa nazwa to właśnie hostowanie :mrgreen:

To mogłabyś pomagać na forum, bo wiele osób nie ma w tym wprawy :ok:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Wto paź 16, 2012 19:45 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

ewexoxo pisze:
meg11 pisze:
ewexoxo pisze:Do czego? 8O

Żeby zdjęcia pojawiły się na forum trzeba je wrzucić na serwer hostujący, tak żeby pokazał się link, który wklejamy na forum.
Fachowa nazwa to właśnie hostowanie :mrgreen:

To mogłabyś pomagać na forum, bo wiele osób nie ma w tym wprawy :ok:

Nie widzę żadnego problemu :mrgreen: Każdy kto chce może mi na meila wysyłać zdjęcia a ja będę wrzucać na forum.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto paź 16, 2012 19:50 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

meg11 pisze:
ewexoxo pisze:
meg11 pisze:
ewexoxo pisze:Do czego? 8O

Żeby zdjęcia pojawiły się na forum trzeba je wrzucić na serwer hostujący, tak żeby pokazał się link, który wklejamy na forum.
Fachowa nazwa to właśnie hostowanie :mrgreen:

To mogłabyś pomagać na forum, bo wiele osób nie ma w tym wprawy :ok:

Nie widzę żadnego problemu :mrgreen: Każdy kto chce może mi na meila wysyłać zdjęcia a ja będę wrzucać na forum.

:ok:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro paź 17, 2012 14:19 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

ewexoxo, a zaglądałaś na stronke kociej republiki- u nas link na 1 stronie- tam sa kocie historie ślepaczków, mysle,że Anija zgodzi sie , aby je wykorzystac na fb :wink:

http://kocia_stronka.republika.pl/inne.html

http://kocia_stronka.republika.pl/oczy.html

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 17, 2012 16:09 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

alessandra pisze:ewexoxo, a zaglądałaś na stronke kociej republiki- u nas link na 1 stronie- tam sa kocie historie ślepaczków, mysle,że Anija zgodzi sie , aby je wykorzystac na fb :wink:

http://kocia_stronka.republika.pl/inne.html

http://kocia_stronka.republika.pl/oczy.html


Jeżeli się zgodzi to chętnie wykorzystamy albo np. będę wrzucała link do konkretnej strony, może też ktoś więcej zaglądnie i poczyta? :wink:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Czw paź 18, 2012 10:19 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

ewexoxo :1luvu: :1luvu: :1luvu: jestem pod wielkim wrażeniem Twojej wspaniałej roboty na rzecz ślepaczków :!: Nieustające dzięki Ci za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wspaniale, że Twój entuzjazm jest zaraźliwy i przyciąga coraz to nowe osoby :D
Z powodów osobistych rzadko bywam teraz na forum, więc nijak chwilowo przydać się nie mogę :oops: Obiecuję poprawę :wink:


Informacja dla wielkopolanek:
17,18.11.2012 w Poznaniu (lecznica w Borówcu) będzie przyjmował dr Jacek Garncarz - najlepszy wet - okulista w Polsce.
Zapisy trwają, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 0-22 858 80 62
Ewelinko, może warto byłoby tę informację umieścić na FB :oops:

Alessandro Droga, czy macie pomysł, do której fundacji możemy się zwrócić o stałe udostępnienie konta na zbiórki Klubu Ślepaczków czy nadal szukamy?
Czy nadal można przesyłać składkę na konto AgaPap?


Pozdrawiam wszystkie ślepaczki, ich opiekunów i przyjaciół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw paź 18, 2012 10:33 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

Proponowałabym żeby na razie nie wysyłać pieniędzy do mnie na konto.

Z tego co wiem alessandra prowadzi rozmowy z jedną z Fundacji czy moznaby i technicznie jak by to zrobić żeby do nich pieniądze spływały. Wiec wolałabym coby już od października wtedy na nich płacić jeśli się alessandra dogada.

Czy ktoś wie komu za wrzesień przesłać dofinansowanie - do wydania jest tylko 140 złotych.
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Czw paź 18, 2012 10:43 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

Właśnie kombinuję z jednym kotem na stronie, bo dziewczyna chce wpłacać co miesiąc pieniądze w ramach "adopcji wirtualnej". I załatwiamy to poprzez SOZ - żeby pieniądze mogły być przekazywane oficjalnie.
Nie ma problemu jeżeli jest to wysłany worek karmy, ale wpłata nawet kilkunastu złotych co miesiąc - już jest problemem :(
Jeżeli kot jest pod opieką fundacji lub innej organizacji pro-zwierzęcej jest łatwiej, bo do przelewów bezpośrednio na konto osoby prowadzącej DT rzeczywiście może sięktoś później przyczepić :| a problemów nam nie potrzeba.
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Czw paź 18, 2012 10:47 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

AgaPap Droga, bardzo dziękuję Ci za informację :D
W takim razie czekamy z wpłatami na uzgodnienia Alessandry :ok: :ok: :ok:
Może uda się połączyć stałe wpłaty na Fundusz z wpłatami z FB, mam nadzieję że tak :D


Nie było mnie długo, więc nie wiem czy ktoś we wrześniu znalazł się w pilnej potrzebie :oops:
Pewnie dziewczyny podpowiedzą :wink: :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw paź 18, 2012 10:48 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

jerzykowka pisze:Informacja dla wielkopolanek:
17,18.11.2012 w Poznaniu (lecznica w Borówcu) będzie przyjmował dr Jacek Garncarz - najlepszy wet - okulista w Polsce.
Zapisy trwają, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 0-22 858 80 62
Ewelinko, może warto byłoby tę informację umieścić na FB :oops:



Czy ktoś z was zna osobiście dr Garncarza? Może udało by się z nim porozmawiać, żeby nawiązać współpracę w ramach facebooka? Wiem, że to jest jeden z najlepszych okulistów, więc może podzieliłby się z nami swoją wiedzą, publikacjami w ramach kocich przypadłości? Może udostępnialibyśmy o nim informacje, itp. Przecież dla niego to jest reklama.
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Czw paź 18, 2012 10:58 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

ewexoxo pisze:
jerzykowka pisze:Informacja dla wielkopolanek:
17,18.11.2012 w Poznaniu (lecznica w Borówcu) będzie przyjmował dr Jacek Garncarz - najlepszy wet - okulista w Polsce.
Zapisy trwają, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 0-22 858 80 62
Ewelinko, może warto byłoby tę informację umieścić na FB :oops:



Czy ktoś z was zna osobiście dr Garncarza? Może udało by się z nim porozmawiać, żeby nawiązać współpracę w ramach facebooka? Wiem, że to jest jeden z najlepszych okulistów, więc może podzieliłby się z nami swoją wiedzą, publikacjami w ramach kocich przypadłości? Może udostępnialibyśmy o nim informacje, itp. Przecież dla niego to jest reklama.


Chyba Bożena zna go lepiej, ale mogło mi się coś pomylić :oops:
Ja tylko raz byłam u niego z Bąbelkiem. W razie czego mogę podpytać podczas planowanej listopadowej wizyty, ale zdecydowanie lepiej gdyby zajęła się tym osoba, która zna dr. Garncarza choć troszkę.
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw paź 18, 2012 11:07 Re: ŚLEPACZKI cz.V-propozycja zmian i ślepaczki będą na fb :

jerzykowka pisze:
ewexoxo pisze:
jerzykowka pisze:Informacja dla wielkopolanek:
17,18.11.2012 w Poznaniu (lecznica w Borówcu) będzie przyjmował dr Jacek Garncarz - najlepszy wet - okulista w Polsce.
Zapisy trwają, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 0-22 858 80 62
Ewelinko, może warto byłoby tę informację umieścić na FB :oops:



Czy ktoś z was zna osobiście dr Garncarza? Może udało by się z nim porozmawiać, żeby nawiązać współpracę w ramach facebooka? Wiem, że to jest jeden z najlepszych okulistów, więc może podzieliłby się z nami swoją wiedzą, publikacjami w ramach kocich przypadłości? Może udostępnialibyśmy o nim informacje, itp. Przecież dla niego to jest reklama.


Chyba Bożena zna go lepiej, ale mogło mi się coś pomylić :oops:
Ja tylko raz byłam u niego z Bąbelkiem. W razie czego mogę podpytać podczas planowanej listopadowej wizyty, ale zdecydowanie lepiej gdyby zajęła się tym osoba, która zna dr. Garncarza choć troszkę.


Myślę, że to by było dobre, bo wówczas bez żadnych problemów moglibyśmy np. publikować informacje o terminach dyżurów.
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Gosiagosia, kicalka, Marmotka, skaz, wicherek i 233 gości