WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY.. Przylepka umarła (*)(*)(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 20, 2013 13:05 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - pierwsze święta w dom

mamaGiny pisze:ode mnie też proszę mnóstwo mizianek i całusków :ok:

oczywiście :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 25, 2013 7:41 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - pierwsze święta w dom

Wygłaskana i wymiziana od ciotek i nie tylko i .... okazuje się, ze wiemy co było przyczyną dziwnego zachowania Przylepki... we wtorek zwymiotowała piękną, dorosłą i żywą jeszcze glizdę :roll: :strach: :strach: :strach: W środę poszłam z tabletką. Próbowałyśmy na wszystkie niesktueczne sposoby jej ją podać, aż w końcu zdecydowałyśmy się zaryzykować i włozyć jej prosto do pyska (mając na uwadze to, ze Przylepka od jakichs dwóch tygodni bez problemu pozwala sobie czyścić oczka :D ) i.... udało się bez najmniejszego problemu :piwa: :piwa: :piwa: trochę była zaskoczona i się chwilę zastanawiała, ze chyba się powinna na nas obrazić, bo coś tam jej zrobiłyśmy mało miłego... ale się nie obraziła. :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 25, 2013 11:43 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - pierwsze święta w dom

Fotki Przylepki piękne jestem pod wrażeniem jej niesamowitej przemiany Marzeniu.Dziękuję :P
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Pt sty 25, 2013 11:46 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - pierwsze święta w dom

żeby wszystkie schronowe przylepki trafiły na takie ręce :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sty 25, 2013 23:12 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - pierwsze święta w dom

horacy 7 pisze:Fotki Przylepki piękne jestem pod wrażeniem jej niesamowitej przemiany Marzeniu.Dziękuję :P

Basiu ja też. Niech te zdjęcia (między wieloma innymi) będą dla Ciebie wsparciem w trudniejszych dniach.
A jak będę miałą nowe to też je wstawię "ku pokrzepieniu serc" nas wszystkich. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 20, 2013 14:29 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - pierwsze święta w dom

Dzień Kota :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 20, 2013 14:39 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

jaka ona piękna 8O :love: :love: :love:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro lut 20, 2013 14:59 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

prześliczna :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lut 20, 2013 15:00 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

na zdjęciach nie widać jej wielkości -ona taka drobniutka jest
śliczna
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Śro lut 20, 2013 18:50 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

Ślicznotka :1luvu: :kotek: :1luvu:

Farcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1201
Od: Pon lis 22, 2010 14:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 22, 2013 12:40 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

:1luvu: :1luvu: Modelka do kocieigo kalendarza :1luvu: :1luvu:
Przesliczne pysio :love: :love:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt lut 22, 2013 13:15 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

:D
jest drobniutka - waży niecałe 3 kg a przecież chuda nie jest :mrgreen: i ogon puchaty, a biała końcówka, którą radośnie majta, jest po prostu rozczulająca :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio kotunia sobie rozdrapała łepek - jak nie będzie się goiło bądź będzie się dalej taj drapać to pojedzie na przegląd do wetki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 26, 2013 14:12 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

Od kilku dni mega stresującym a jednocześnie absorbującym i pochłaniającym Przylepkę zajęciem jest ... polowanie na gołębia, który przylatuje na jedzenie. Przylepka najbardziej jest sfrustrowana nawet nie z powodu braku możliwości chwycenia go we własne pazury, ale jego bezczelnością - ona wydaje różne dźwięki, czai się itp a on nic, zero reakcji.... a mógłby chociaż raz się przestraszyć i uciec. Niedobry.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 27, 2013 9:14 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

Jak czytałam pierwszy post, chciało mi się płakać, tak mi jej było szkoda. Zawsze myśląc o niej miałam przed oczami to jak się nie poddawała i ciągle próbowała, ciągle miała nadzieję, że wreszcie ktoś ją zabierze. I doczekała się, nie jest już niczyja. To naprawdę piękna historia :kotek:
Obrazek

Bumiś

 
Posty: 583
Od: Sob maja 12, 2012 8:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 27, 2013 9:51 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka - Dzień Kota! :)

Potrafi sobie zaskarbić ciepłe uczucia każdego człowieka, nawet nie lubiącego kotów.
No jakoś ma coś takiego w sobie. Ma cały świat pod łapkami z wyjątkiem bezczelnego gołębia za oknem :mrgreen:
Ostatnio miałam bardzo wazne i powazne spotkanie i umówiłam się u Przylepki. Oczywiście nie było możliwości, aby w nim nie uczestniczyła. W pewnym momencie weszła na szafkę przed dużym lustrem, stanęła na tylnych łapach i zaczęła się intensywnie wpatrywać - ale nie na siebie, jestem taka piekna, nie - ona się wpatrywała tak jakby chciała zobaczyć co jest w tym drugim pokoju (tzn tym ktory się obija w lustrze) :ryk: :ryk: :ryk: najpierw się wpatrywała co jest po lewej stronie, potem co jest z prawej strony - zaglądała tak sugestywnie, ze wszyscy parsknęli szczerym śmiechem.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 249 gości