WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY.. Przylepka umarła (*)(*)(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 25, 2012 9:26 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już bezpieczna w Wawie s

Marzenia11 pisze:NIESPODZIANKA :D :D :D
a po zabawie czas na relaks... :D
Obrazek

:lol: :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro kwi 25, 2012 16:02 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

:D też mnie ubawiło to zdjęcie.

A Przylepka spędza pierwszy cały dzień poza szafką w kuchni, czyli na bieganiu, ślizganiu się na dywanikach w przedpokoju a w chwilach odpoczynku polowaniu na to co jest POD nimi, trącaniu nóg człowieka łebkiem, polowaniu na niewiadomo co na ścianie, ganianiu, wskakiwaniu i nadrabianiu zaległości w jedzeniu - ktoś się skarzył że kotunia nie je mokrej karmy???? Błąd! Nieprawda! - co udowodniła zjadajć do godz. 13 3 puszeczki Gourmeta 8O :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 26, 2012 8:24 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już bezpieczna w Wawie s

Bardzo dziękuję JolaJ za feliway dla Przylepki :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zapraszam ponownie - niedługo koniec bazarku

Marzenia11 pisze:Bazarek na potrzeby Przylepki

viewtopic.php?f=20&t=141342

ZAPRASZAM!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 26, 2012 18:57 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

:kotek:
Ostatnio edytowano Nie gru 09, 2012 9:34 przez JolaJ, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 26, 2012 19:05 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

Marzenia11 pisze::D też mnie ubawiło to zdjęcie.

A Przylepka spędza pierwszy cały dzień poza szafką w kuchni, czyli na bieganiu, ślizganiu się na dywanikach w przedpokoju a w chwilach odpoczynku polowaniu na to co jest POD nimi, trącaniu nóg człowieka łebkiem, polowaniu na niewiadomo co na ścianie, ganianiu, wskakiwaniu i nadrabianiu zaległości w jedzeniu - ktoś się skarzył że kotunia nie je mokrej karmy???? Błąd! Nieprawda! - co udowodniła zjadajć do godz. 13 3 puszeczki Gourmeta 8O :D


obudziła się z zimowego snu :D :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 26, 2012 22:16 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

JolaJ pisze:Najlepszego Ciotka :balony: :catmilk: :cat3:


Dzięki :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 28, 2012 17:21 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

Przylepka ma kondycję nie do zdarcia - wczoraj biegała półtorej godziny non-stop, no.. miała 5 sekund przerwy :mrgreen: Je ogromne ilości mokrej karmy, ale mięska nie ruszy - obchodzi szerokim łukiem.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 01, 2012 9:59 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

Przylepka poluje na muchy :D żadnej nie odpuści. Robi to z instynktem łowcy i dziko paca łapą. Gdy mucha siada na żyrandolu bądź gdzieś wyżej Przylepka siada pod i czeka. Jest baaaardzo cierpliwa. :D jak dotąd strategia jest zawsze skuteczna bo się w końcu doczeka.

Przylepka duzo je i uwieeelbia już mokra karmę. Drze mordę jak nie dostanie jedzenia co 2 godziny :mrgreen:

Przylepka już od kilku dobrych dni absolutnie nie ukrywa się za szafką w kuchni. Śpi w łóżku 8O 8O 8O (nie "na łóżku") w pokoju z Szaronką i człowiekiem, a dzisiaj w nocy po raz pierwszy przyszła do łóżka i usiadła obok Szaronki i obie się intensywnie myły jaklby były najbrudniejszymo kotami świata :ryk: :ryk: :ryk:

Przylepka się już nauczyła bawić i robi to dokładnie tak jak Szaronka. :D

Ze zdrowiem troszkę na bakier ale damy radę. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 01, 2012 15:06 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

To dobre wiadomości są :)! To ja się baaaardzo cieszę :D.
Dziękuję. Trzymam kciuki za wszystkich :)!...

RudyiSrebrnyKot

 
Posty: 4830
Od: Nie paź 25, 2009 12:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto maja 01, 2012 21:52 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

RudyiSrebrnyKot pisze:To dobre wiadomości są :)! To ja się baaaardzo cieszę :D.

ależ cudne foty mam i niedługo wam je dam :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 01, 2012 22:15 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

przycupnę sobie jeśli można :oops:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Wto maja 01, 2012 22:37 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

ewexoxo pisze:przycupnę sobie jeśli można :oops:

:D jasne - jak najbardziej można :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 03, 2012 12:49 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Przylepka uwielbia schowki, szafiki itp. :mrgreen:
Obrazek

JolaJ - działa :D :D :D

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 03, 2012 14:09 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

sliczna dziewczynka :1luvu: a zauważyłaś jaka podobna do Brylanta z DT horacy? Jak rodzeństwo, ten sam pysio.
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Czw maja 03, 2012 14:12 Re: WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY..Przylepka już w Wawie s.15 FOTY :)

ewexoxo pisze:sliczna dziewczynka :1luvu: a zauważyłaś jaka podobna do Brylanta z DT horacy? Jak rodzeństwo, ten sam pysio.

pokrewieństwo nie wykluczone - w końcu to to samo źródło :mrgreen:
I jeszcze tak samo jak Mika (tez ze Szczytna) drapie się na stojąco :!: nie widziałam tego nigdy wcześniej u żadnego kota.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: EdwinTen, Silverblue, Szymkowa i 271 gości