WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY.. Przylepka umarła (*)(*)(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 14, 2011 18:06 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Jak wspomniałam na wątku szczycieńskim idę szukać Renifera (mojego TŻ-a) - coby się zapytać.
Po całodziennej wizycie w lecznicy z Milą i Miką i obiedzie wygalopował chyba kosić trawę :?:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Sob maja 14, 2011 18:07 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Kurczę, troszkę szkoda :?
Ale dla Mruśkowa to by było za daleko nakładać drogi chyba.
A domek nie może podjechać po kicię?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob maja 14, 2011 18:13 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Erin pisze:Kurczę, troszkę szkoda :?
Ale dla Mruśkowa to by było za daleko nakładać drogi chyba.
A domek nie może podjechać po kicię?


No chyba jakby mógł to by dawno podjechał, bo bardzo przeżywa że trikolorka ciągle siedzi w schronisku (DS się zgłosił 24 kwietnia). Ale przyznaję, że nie jestem w 100% pewien jak to jest. Może dopytam się villamo5 i horacy 7...

Adam
aburacze
 

Post » Sob maja 14, 2011 18:15 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Przylepka jest przyjażnie nastawiona do innych kotów? bo nawet nie zapytałam zasugerowana jej przylepna naturą...

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Sob maja 14, 2011 18:25 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Kotki (płci żeńskiej) są wszystkie na jednej kociarni i nie widziałam, żeby do jakiejkolwiek agresji dochodziło.
Mila, która 3 tygodnie temu upuściła asystentce Pani doktor więcej krwi niż sama oddała mimo trzymanai przez cztery osoby i dwóch ręczników... (z tego samego schroniska) ustępuje wszystkim moim wariaciuńciom nawet na agresje wariatki nie odpowiada...
Tak że nie wyobrażam sobie, żeby przylepa nagle zmieniła się w potwora wobec kotów.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Sob maja 14, 2011 20:45 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Wiesz ,Zosiu zapytałam na wsiaki słuczaj bo będę chciała póżniej dać Przylepę na kociarnię....[nie mylić z kociarnią w schronie :? ]

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie maja 15, 2011 0:54 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

:ok: :ok:
:ok: :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie maja 15, 2011 9:10 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

dzisiaj spokojniejszy dzień - postaram się wszystko ogarnąć, bo się trochę gubię u kogo jest dt, u kogo tdt i gdzie ma być sterylka.. :oops: :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 15, 2011 9:28 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

No więc tak:
- TDT - tu wiedzę posiada Mruśkowo, co do jednego; drugi może dać Mama Soni93
- sterylka - w Białymstoku, w lecznicy, w której robią cięcie boczne
- DT - w Sokółce, u J.D.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie maja 15, 2011 9:33 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

czyli najpierw będę rozmawiać z Mruśkowo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 15, 2011 10:49 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Nie rozmawiałam jeszcze z Mruśkowo - odsypia operację swojej kici.. Ale myślę sobie, po doświadczeniach z Miką - że najpierw zrobimy wszystko, aby Przylepie znaleźć tdt w Warszawie po to, by móc ją dobrze zdiagnozować na Białobrzeskiej. I w zależności od tego co się dzieje z jej uszkiem (i w ogole z jej zdrowiem), albo leczyć ją tu, na miejscu (jeśli to coś powaznego itp.) bądź już w dt.. Co o tym sądzicie? :kotek:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 15, 2011 11:10 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

W sumie zdiagnozowanie w W-wie nie byłoby takie złe.
A myślisz, że można by było tam Przylepkę ciachnąć?
Ewentualnie w innej lecznicy w W-wie? Kasę jakoś zbierzemy.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie maja 15, 2011 11:17 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Wszystko zależy od tego czy będzie wymagała leczenia i jak długiego i na ile mógłby być tdt itp. Za dużo jest niewiadomych na ten moment... muszę pogadać z Mruśkowo jak się wyśpi :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 15, 2011 11:18 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

W takim razie czekamy, aż Mruśkowo opuści objęcia Księcia Morfeusza :P
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie maja 15, 2011 11:59 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Dobra, jestem. Marzenia daj mi dwie minuty na zrobienie kawy i nastawienie kroplówki z kotem.
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 237 gości