WAW-Mikunia. Bardzo smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 10, 2011 7:20 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

jessssu co za smutna kicia,
Trzymam :ok:
Obrazek Obrazek ObrazekFranek, Tośka, Kredka i LusiObrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
Lalunia [*] zawsze w naszych sercach

EdytaB_a

 
Posty: 3162
Od: Śro gru 15, 2010 10:21
Lokalizacja: okolice warszawy

Post » Wto maja 10, 2011 7:57 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

:!:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 7:58 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Taaak a w realu jeszcze smutniejsza :cry:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Wto maja 10, 2011 8:58 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

:kotek:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Wto maja 10, 2011 9:13 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

EdytaB_a pisze:jessssu co za smutna kicia,
Trzymam :ok:

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 10, 2011 9:15 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

jestem :kotek: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy



Post » Wto maja 10, 2011 11:01 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

:ok: :!: :!: :!:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 11:52 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Ceny badan krwi w olsztynskiej Poliklinice
(nie przypuszczam, zeby w Szczytnie bardzo odbiegaly):

morfologia - 10 zl,
biochemia - 40,
testy fiv, felv - 90.

Zwierz musi byc na czczo.
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto maja 10, 2011 11:59 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Dorota, a o nas zapomniałaś? :twisted:

Moje Kochanie jest weterynarzem, możemy pojechać, pobrać, przetestować.

Możemy pojechać dzisiaj, albo jutro. W czwartek nie będę miał samochodu. W piątek Moje Kochanie jedzie do Warszawy...

PrzemekK

 
Posty: 912
Od: Sob gru 09, 2006 19:56
Lokalizacja: Smoląg (pomorskie)

Post » Wto maja 10, 2011 12:02 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

PrzemekK pisze:Dorota, a o nas zapomniałaś? :twisted:

Moje Kochanie jest weterynarzem, możemy pojechać, pobrać, przetestować.

Możemy pojechać dzisiaj, albo jutro. W czwartek nie będę miał samochodu. W piątek Moje Kochanie jedzie do Warszawy...


Przemek, kocham Was! :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto maja 10, 2011 12:05 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

PrzemekK pisze:Dorota, a o nas zapomniałaś? :twisted:
Moje Kochanie jest weterynarzem, możemy pojechać, pobrać, przetestować.
Możemy pojechać dzisiaj, albo jutro. W czwartek nie będę miał samochodu. W piątek Moje Kochanie jedzie do Warszawy...


Przemku!!! Obrazek
i jego "Moje Kochanie"!!!Obrazek

mavi

 
Posty: 2244
Od: Czw sie 26, 2010 18:45

Post » Wto maja 10, 2011 12:08 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

:piwa: jak się cieszę :1luvu:
Obrazek Obrazek ObrazekFranek, Tośka, Kredka i LusiObrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
Lalunia [*] zawsze w naszych sercach

EdytaB_a

 
Posty: 3162
Od: Śro gru 15, 2010 10:21
Lokalizacja: okolice warszawy

Post » Wto maja 10, 2011 14:02 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Już jestem online - proszę o odpowiedź na pytania:

1. W jakich godzinach można wejść do schroniska?
Mogę być w Szczytnie jutro najwcześniej ok.16-tej sam, z żonką nie wcześniej niż o 18-tej.

2. Rozważamy ewentualne zabranie kota od razu do Olsztyna, zrobienie badań tutaj i wywiezienie w piątek do Wa-wy. Oczywiście przy optymistycznym założeniu, że jest zdrowa. Jeżeli nie, co dalej z kotą? Sami mamy koty, możemy ją chwilę potrzymać w łazience, ale jak długo? Ktoś zna jakąkolwiek historię chorób w szczycieńskim schronie?

3. Jeśli wszystko będzie dobrze, czy DT może ją w piątek wieczorem odebrać gdzieś z centrum stolicy?

PrzemekK

 
Posty: 912
Od: Sob gru 09, 2006 19:56
Lokalizacja: Smoląg (pomorskie)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Szymkowa i 507 gości