Legowisko dla kota- porady, wytyczne

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 26, 2018 20:26 Re: Legowisko dla kota- porady, wytyczne

Niektóre koty nie lubią przybytku i czasem legowisko i drapak dla nich wystarczy. Ja mam rozwydrzoną łajzę, która musi mieć kilka miejsc, bo każde służy do czegoś innego.
Zaczynałam od drapaka drzewka i jednej kuwety i powoli drogracałam jej bagaż wiedząc co preferuje.

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 28, 2018 13:00 Re: Legowisko dla kota- porady, wytyczne

Z kotami nie da się nic przewidzieć. Ja mam teraz taką agentkę, która posiada trzy legowiska różnego typu i kształtu w różnych miejscach domu, ale i tak śpi albo w pościeli (naszej), albo na fotelu (nie lubi, gdy ktoś na nim siada i go zajmuje). W związku z tym nie ścielimy tego łóżka na dzień. Na nim Matylda sypia w dzień, no a w nocy wiadomo, że śpi się jak ludzie, czyli z głową na poduszce i przykryta kołdrą. Wygląda to aż nienormalnie! A nasze poprzednie koty bardzo sobie ceniły swoje legowiska. Te, które ma Matylda w sumie stoją nieużywane.

Agnieszka2009

 
Posty: 499
Od: Sob sty 10, 2009 16:57

Post » Pon maja 28, 2018 14:37 Re: Legowisko dla kota- porady, wytyczne

Ok, dzięki za rady i ostudzenie naszych zapędów :D

Marcepanowe

 
Posty: 23
Od: Śro maja 16, 2018 15:56
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 28, 2018 14:42 Re: Legowisko dla kota- porady, wytyczne

Generalnie to jest tak, że można kupić kotu pozłacane łoże z baldachimem, a on i tak będzie wolał przyciasne pudełko po butach :)
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 28, 2018 17:02 Re: Legowisko dla kota- porady, wytyczne

felin pisze:Generalnie to jest tak, że można kupić kotu pozłacane łoże z baldachimem, a on i tak będzie wolał przyciasne pudełko po butach :)

No, moje wybitnie kochają kartony, im bardziej złachane, tym atrakcyjniejsze do spania :mrgreen:
Ale trzeba im wymieniać, bo szybko się nudzą :20147
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Google [Bot] i 429 gości