KOTY z RUDY ŚL. Wysypisko niechcianych zwierząt.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 29, 2011 21:51 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

:ok: :ok: :ok: za Srebrną :pisanie:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 29, 2011 21:57 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Nikt już nie pamięta o Hapci,a ona wciąż szuka domu i siedzi ciągle na głowie Arnold2.

Mam dzisiaj strasznego doła przez zwierzaki i bez myślenia zrobiłam jej 5 ogłoszeń w dziale psy...przy ostatnim zorientowałam się,że to przecież kot...

Może ktoś będzie miał jakiś domek

Hapcia, ma ok 2 lat.Ma przepiękne umaszczenie i futerko.Jest kotką oswojoną,miłą,sympatyczną i bardzo rozczulającą.Bez problemu nawiązuje kontakt z człowiekiem i pozwala na pieszczoty.Polecana dla os. w średnim lub starszym wieku,a także dla rodziny ze starszymi dziećmi.Tylko i wyłącznie do domu niewychodzącego.Przebywa w domu tymczasowym w Rudzie Śląskiej,dokąd trafiła ze Schroniska.Została wysterylizowana,jest gotowa na adopcje.

Tak już bez tekstu Hapcia ma tendencje do ucieczek,ale to już lepiej przez telef. poinformować o tym.

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto mar 29, 2011 22:02 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Hapcia piękna :love: mam słabość do takich pręgusków :mrgreen:
Justynka nie łam się :spin2:
I nie miej doła...
Dzięki Tobie schronisko w Rudzie jest coraz lepsze i lepsze...
Nie poddawaj się i nie rób tego o czym mówiłaś mi jak rozmawiałyśmy przez telefon :!:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 29, 2011 22:19 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Cookie1706 pisze:A mój Alfik (kot, którego zgarnęłam z ulicy-pan, który go dokarmiał prosił o pomoc) będzie miał jutro rano kastrację...
3majcie :ok: za mojego maluszka, bardzo był wystraszony :cry:
Zostały mi do złapania jeszcze dwie sztuki- jego rodzeństwo :mrgreen:

A Alfik jest już w domku po zabiegu i ma się dobrze :mrgreen:
Zaczynam szukać mu lokum na stałe :love:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 29, 2011 22:23 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

:ok: :ok: :ok: za dobry domek dla Alfika :ok: :ok: :ok: Skoro był taki dzielny pozbywając się jajek, zasługuje na jakiś dodatek za rany na froncie walki z bezdomnością, ne? :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto mar 29, 2011 22:25 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Oj Alfik jest kochany... :love:
Bardzo spokojny i mruczasty :mrgreen:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 29, 2011 23:27 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

justyna8585 pisze:Mam nadzieje,że kotka w Kociej Chatce będzie zdrowa....

Justynko spokojnie damy radę - kicia jak przyjechała jadła bardzo ładnie i nic się nie działo, ale wiadomo jak to z kociakami po przeżyciach, dla niej stres dwukrotna zmiana pobytu, schronisko, sterylka i stres z niej wylazł niestety - kicia nie ma od wczoraj apetytu, ale też przypuszczamy robale bo na kociarni gdzie była wypuszczona dziewczyny znalazły wymiociny z glistami, i z kłakami siersci a była sama na kociarni. Dziś Mara podjechała z nią do weta, jutro powtórka bedzie dobrze kociaki schroniskowe to dla nas nie nowość. Kicia strasznie się leni dosłownie sierść wychodzi jej garściami i na dodatek ma łupież - no ale jest pod opieką weta i my też kici dogadzamy na ile to możliwe.

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 30, 2011 6:24 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

W to, że dogadzacie jak możecie nie wątpimy ani troszkę :wink:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 30, 2011 11:06 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

terenia1 pisze:
justyna8585 pisze:Mam nadzieje,że kotka w Kociej Chatce będzie zdrowa....

Justynko spokojnie damy radę - kicia jak przyjechała jadła bardzo ładnie i nic się nie działo, ale wiadomo jak to z kociakami po przeżyciach, dla niej stres dwukrotna zmiana pobytu, schronisko, sterylka i stres z niej wylazł niestety - kicia nie ma od wczoraj apetytu, ale też przypuszczamy robale bo na kociarni gdzie była wypuszczona dziewczyny znalazły wymiociny z glistami, i z kłakami siersci a była sama na kociarni. Dziś Mara podjechała z nią do weta, jutro powtórka bedzie dobrze kociaki schroniskowe to dla nas nie nowość. Kicia strasznie się leni dosłownie sierść wychodzi jej garściami i na dodatek ma łupież - no ale jest pod opieką weta i my też kici dogadzamy na ile to możliwe.


Wiem,że lepszej opieki nie mogła mieć :)

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Śro mar 30, 2011 12:08 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

O, a jak to sie stało, ze taka śliczność jak Hapcia mi "umknęła"? Uwielbiam takie klasyczne kotki :love: Tak ja trzeba reklamować - dla miłosników najprawdziwszej kociej klasyki :)
Obrazek

slapcio

 
Posty: 9370
Od: Śro paź 31, 2007 12:51
Lokalizacja: przeszczepiona na Podlasie

Post » Śro mar 30, 2011 16:04 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Wielkie podziękowania dla Margoth82 :) dzisiaj wieczorem zmierzy się z P.Czypionką i jeśli się dua,to zabierze Mruczusia do Tychów :)

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Śro mar 30, 2011 20:59 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Mruczuś zabrany. Niestety okoliczności towarzyszące bardzo smutne :(
Justynko jesteś bardzo, bardzo dzielna

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Czw mar 31, 2011 11:10 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

margoth82 pisze:Mruczuś zabrany. Niestety okoliczności towarzyszące bardzo smutne :(
Justynko jesteś bardzo, bardzo dzielna



Wczorajszy dzień,to znowu przykład przeznaczenia,a jeśli P.Czypionka przeżyje,to będzie to tylko zasługa splotu okolczności-dom u znajomej Justyny,to że w sob. P.czypionka nie pozwoliła mi zabrać Mruczusia i coś,co wszystko splata-pomoc Margoth82 w tym danym dniu,godzinie.Ja codziennie bywam u niej,ale wieczorem ok 19 30-20 00,jak ide z psami.Gdyby Margoth nie zaproponowała transportu ,to już nic nie dałoby się zrobić,bo przyszłabym za późno :(

Ja jestem jeszcze w szoku,nie wiem jak po tym Mruczuś zachowa sie...On wszystko widział,podchodził :(

P.Czypionka nie odzyskała przytomności,a rokowania są bardzo złe...Nie wiadomo jak długo była niedotleniona,zanim przyszłam :(

dziękuje Margoth82,Justynie i P.Celinie,która adoptowała Mruczusia,P.Czypionka na pewno też bardzo dziękuje.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Czw mar 31, 2011 12:21 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

8O 8O
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 31, 2011 12:30 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

ja cały czas myślę o p. Czypionce, mimo, że jej nie poznałam i trzymam kciuki.
Justynka naprawdę jesteś dzielna i niesamowita.

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Google [Bot], magnificent tree i 586 gości