KOTY z RUDY ŚL. Wysypisko niechcianych zwierząt.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 28, 2011 12:08 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Dorota Wojciechowska pisze:
justyna8585 pisze:Dodałam jeszcze Ines i wystraszoną kotke u Mar9.

Bazarek na sterylke tej kotki u Mar9
viewtopic.php?f=20&t=125953&start=0

No Ines mam nadzieje że nie zagrzeje długo miejsca w Kociej Chatce.
Miałam wczoraj dopołudnia dyżur i min. Ines zostaała wymyziana na 20-tą stronę.
To niesamowicie proludzki kotek.
Chodzi za człowiekiem jak piesek, kręci ósemki i oczywiście non stop miauczy i prosi na ręce , na ręce
Jest niesamowita, wtula się pod tą pachę nadal namietnie i ciamkać by chciała 8O normalnie ile się nagadałam że ciocia nie ma cycuszka pod pachą :ryk:
Naprawde super kicia z niej.
A i oczywiście schylenie się do kosza, lub szukanie czegoś w szafie to tylko w towarzystwie Ines - na plecach oczywiście :1luvu: :1luvu: :1luvu:


W schronisku też była taka słodka :)

Zrobię jej ogłoszenia...jaki kontakt podawać?

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon mar 28, 2011 17:08 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Stella ma szanse na dom w Katowicach - pytanie tylko jak znosi psy?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon mar 28, 2011 17:55 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Witamy Annaa, Dorotko, Martynko i Slapcio :piwa:

Zapraszamy na bazarki zarówno schroniskowe jak i te dla mar9 :smokin:

I zachęcamy do dalszej dyskusji na Naszym wątku :spin2:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 17:57 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Dorota Wojciechowska pisze:
justyna8585 pisze:Dodałam jeszcze Ines i wystraszoną kotke u Mar9.

Bazarek na sterylke tej kotki u Mar9
viewtopic.php?f=20&t=125953&start=0

No Ines mam nadzieje że nie zagrzeje długo miejsca w Kociej Chatce.
Miałam wczoraj dopołudnia dyżur i min. Ines zostaała wymyziana na 20-tą stronę.
To niesamowicie proludzki kotek.
Chodzi za człowiekiem jak piesek, kręci ósemki i oczywiście non stop miauczy i prosi na ręce , na ręce
Jest niesamowita, wtula się pod tą pachę nadal namietnie i ciamkać by chciała 8O normalnie ile się nagadałam że ciocia nie ma cycuszka pod pachą :ryk:
Naprawde super kicia z niej.
A i oczywiście schylenie się do kosza, lub szukanie czegoś w szafie to tylko w towarzystwie Ines - na plecach oczywiście :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ja jak dzisiaj byłam w Kociej Chatce widziałam jak Czarna Ines liże worek na śmieci :smiech3:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 18:06 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Alienor pisze:Stella ma szanse na dom w Katowicach - pytanie tylko jak znosi psy?



O ile pamiętam,to ona ustawiała szczeniaki na kociarni,nie bała sie ich w ogóle...nie wiem jak byłoby ze starszym psem.Masz jak sprawdzić reakcje na psa?

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon mar 28, 2011 18:10 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Witaj Justynka :pisanie:
Byłaś w ten weekend w schronisku?
Co tam się dzieje?
Justynka kierownik mówiła mi, że ostatnio w jeden weekend ludzie oddali aż 15 psiaków :evil: :evil: :evil:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 18:19 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Cookie1706 pisze:Witaj Justynka :pisanie:
Byłaś w ten weekend w schronisku?
Co tam się dzieje?
Justynka kierownik mówiła mi, że ostatnio w jeden weekend ludzie oddali aż 15 psiaków :evil: :evil: :evil:



Nie byłam z powodu tego głupiego królika,ale wybieram sie jutro.Z psami jest ,że tak powiem -masakra.Ludziom odbija do reszty.Dzisiaj ul. facet jechał sobie na rowerze,a za nim malamut bez smyczy.To ruchliwa ulica.Jeszcze facet wołał go-Misiu,Misiu,szybciej...
Ludzie oddają zwierzaki pod byle pretekstem.Lepiej,żeby oddawali,niż wrzucali do psów,bo to w 99 % kończy sie zagryzieniem.Brakuje wolontariuszy.

Boje sie tego okresu z małymi kotami...

Tak przy okazji...P.Czypionka nie chce oddać Mruczusia,mimo że sama bardzo źle sie czuje.2 godz. przekonywałam ją,brak mi argumentów,a nie chcę powiedzieć,że po prostu kot ją przeżyje i co potem.W końcu powiedziała,że odda go,jak przyniose jej innego i ta os. przyjedzie i przekona ją,że kot będzie miał sie dobrze.Już 2 domy zrezygnowały,jak powiedziałam o co chodzi,bo nie chcą mieć na sumieniu cierpienia P.Czypionki.Justyna&zwierzaki miałaby dla niego dom i to u swojej znajomej,tylko jak ja go mam odebrać? :( Ta Pani też nie ma jak podjechać...

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon mar 28, 2011 18:32 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Kurczę ja teraz nie mam jak przyjeżdżać do schroniska, bo mój mąż wyjeżdża na weekendy a ja nie mam samochodu :cry:
Ani mąż miał stłuczkę i ich auto stoi w warsztacie :cry: także juz drugi transport odpada.
A z Sosnowca do Rudy autobusem da sie dojechać tylko z przesiadkami...dwie godziny jazdy...
Może uda mi się namówić kogoś ze znajomuch na wolontariat w ten weekend, mam przecież ten pełny wór kocy dla podopiecznych schroniska :spin2:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 18:47 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

To zawieź jej innego jakiegoś, starszego np. Jak jej stan zdrowia się pogorszy, to i tak kot szukać będzie ds albo st na cito, a skoro Mruczuś ma szanse na dom już teraz, to lepiej, żeby poszedł, póki młody jest...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon mar 28, 2011 19:15 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

No kiepsko z psem do sprawdzenia - Maksiu od sąsiadów nienawidzi kotów a do pana od Kitki nie mam kontaktu :? Ale może go jutro spotkam to wezmę kicię na smycz i się zobaczy. Grunt, że nie dostaje paniki na widok psa - mamy na Kociej Chatce Mecenasa, który w schronisku był gotów zejść ze strachu, tak go stresowały szczekające psy :( No i mam nadzieję, że nie będzie za ostra do psiny :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon mar 28, 2011 19:19 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

3mam :ok: za powodzenie misji :wink:
I jakby trzeba było pomóc to służę swoim psiakiem Elim :1luvu:
On uwielbia koty, czasami wydaję mi się, że sam uważa się za jednego z nich :smiech3:
Możemy ich spotkać :mrgreen:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 19:24 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

A mój Alfik (kot, którego zgarnęłam z ulicy-pan, który go dokarmiał prosił o pomoc) będzie miał jutro rano kastrację...
3majcie :ok: za mojego maluszka, bardzo był wystraszony :cry:
Zostały mi do złapania jeszcze dwie sztuki- jego rodzeństwo :mrgreen:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 20:43 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

:ok: :ok: :ok: :ok: za kastrację i :ok: :ok: :ok: :ok: za łapankę
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon mar 28, 2011 21:01 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Dzięki, :ok: się przydadzą :wink:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 28, 2011 22:14 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Przed chwilka rozmawiałam z Celiną która chce adoptować pingwinka Mruczka od P Czypionki , bardzo sie jej podoba , tylko ze nie mamy transportu Ruda - Tychy :x Czy ktos może pomóc :?
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Blue, Szymkowa, WendellPlalt, Zeeni i 507 gości