KOTY z RUDY ŚL. Wysypisko niechcianych zwierząt.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 31, 2011 12:46 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

justyna8585 pisze:
margoth82 pisze:Mruczuś zabrany. Niestety okoliczności towarzyszące bardzo smutne :(
Justynko jesteś bardzo, bardzo dzielna



Wczorajszy dzień,to znowu przykład przeznaczenia,a jeśli P.Czypionka przeżyje,to będzie to tylko zasługa splotu okolczności-dom u znajomej Justyny,to że w sob. P.czypionka nie pozwoliła mi zabrać Mruczusia i coś,co wszystko splata-pomoc Margoth82 w tym danym dniu,godzinie.Ja codziennie bywam u niej,ale wieczorem ok 19 30-20 00,jak ide z psami.Gdyby Margoth nie zaproponowała transportu ,to już nic nie dałoby się zrobić,bo przyszłabym za późno :(

Ja jestem jeszcze w szoku,nie wiem jak po tym Mruczuś zachowa sie...On wszystko widział,podchodził :(

P.Czypionka nie odzyskała przytomności,a rokowania są bardzo złe...Nie wiadomo jak długo była niedotleniona,zanim przyszłam :(

dziękuje Margoth82,Justynie i P.Celinie,która adoptowała Mruczusia,P.Czypionka na pewno też bardzo dziękuje.

Właśnie trafiłam na Wasz wątek, przeczytałam 8O i muszę napisać, że wielki szacun Dziewczyny, bo myślę, że uratowałyście tej pani życie.
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw mar 31, 2011 13:08 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Cookie1706 pisze:
Cookie1706 pisze:A mój Alfik (kot, którego zgarnęłam z ulicy-pan, który go dokarmiał prosił o pomoc) będzie miał jutro rano kastrację...
3majcie :ok: za mojego maluszka, bardzo był wystraszony :cry:
Zostały mi do złapania jeszcze dwie sztuki- jego rodzeństwo :mrgreen:

A Alfik jest już w domku po zabiegu i ma się dobrze :mrgreen:
Zaczynam szukać mu lokum na stałe :love:

Czy Alfik to jest taka dzika dzicz czy już się troszkę zsocjalizował? Pewna miła osoba szuka młodego miziaka, ale dopiero od czerwca.
I jakieś zdjęcia by się przydały (łatwiej będzie go reklamować :wink: )
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw mar 31, 2011 13:10 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

chce bardzo podzięekać wspaniałej margoth82 i jej TŻ ze przywieźli Mruczusia :1luvu:
Justyna8585 to dzieki tobie P Czypionka ma jakies szanse na przezycie bo gdyby nie Ty i Twoja reanimacja to juz by było za pózno ...

Przed chwilka rozmawiałam z Celiną , Mruczuś juz szaleje i bawi sie jak szalony , jeść juz też je :) Celina bardzo dziekuje Wam wszystkim :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw mar 31, 2011 17:25 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Beasia pisze:
Cookie1706 pisze:
Cookie1706 pisze:A mój Alfik (kot, którego zgarnęłam z ulicy-pan, który go dokarmiał prosił o pomoc) będzie miał jutro rano kastrację...
3majcie :ok: za mojego maluszka, bardzo był wystraszony :cry:
Zostały mi do złapania jeszcze dwie sztuki- jego rodzeństwo :mrgreen:

A Alfik jest już w domku po zabiegu i ma się dobrze :mrgreen:
Zaczynam szukać mu lokum na stałe :love:

Czy Alfik to jest taka dzika dzicz czy już się troszkę zsocjalizował? Pewna miła osoba szuka młodego miziaka, ale dopiero od czerwca.
I jakieś zdjęcia by się przydały (łatwiej będzie go reklamować :wink: )

Zdjęcia Alfika przesłałam Ani mms'em.
w niedziele zrobię małemu większą sesje :smokin:

Alfik nie jest dziki, boi się jeszcze troszkę ale jest w porządku :kotek:
Nadaje się do domu zarówno z innymi kotami jak i z psami :mrgreen:
Ostatnio edytowano Czw mar 31, 2011 17:49 przez Cookie1706, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 31, 2011 17:26 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Justynka rispekt za panią Czpionkę,
jesteś wielka :king:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 31, 2011 17:50 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

A tak w ogóle to witam serdecznie Beatko i zapraszam do częstego odwiedzania Naszego wątku :smokin:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 31, 2011 19:01 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

O kurczę, mam nadzieję że jednak p. Czypionka wyjdzie z tego... Całe szczęście że ja znalazlyscie :roll:
Obrazek

slapcio

 
Posty: 9370
Od: Śro paź 31, 2007 12:51
Lokalizacja: przeszczepiona na Podlasie

Post » Czw mar 31, 2011 19:33 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Cookie1706 pisze:A tak w ogóle to witam serdecznie Beatko i zapraszam do częstego odwiedzania Naszego wątku :smokin:

Serdecznie dziekuje za tak miłe powitanie :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Jeśli chodzi o zdjęcia Alfika, to nie widziałam bo Ania jest na urlopie, więc poczekam na weekendowa sesję.
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw mar 31, 2011 19:39 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

To wątek małej Pinezki :D

viewtopic.php?f=13&t=126088
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Czw mar 31, 2011 19:52 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Beasia pisze:
Cookie1706 pisze:A tak w ogóle to witam serdecznie Beatko i zapraszam do częstego odwiedzania Naszego wątku :smokin:

Serdecznie dziekuje za tak miłe powitanie :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Jeśli chodzi o zdjęcia Alfika, to nie widziałam bo Ania jest na urlopie, więc poczekam na weekendowa sesję.

Podaj mi swój numer telefonu na pw to wyślę Ci zdjęcia mojej przylepki :mrgreen:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 31, 2011 20:11 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

oOuwa, ja na tymczasie oprócz słodkiej Stelli, która w sobotę może już znajdzie domek, mam jeszcze postrzeloną Julinkę (dziś była sterylka a już myziu-liziu-gryziu ze Stellą odchodzi :roll: oraz przesłodką Koibito (kochanie po japońsku).
Julinka:
Obrazek
i Koibito:
Obrazek
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw mar 31, 2011 20:16 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Koibito- świetnie imię :smokin:
Ty to masz łeb :smiech3:

Dzwoniłam do Ciebie w środę, co by się umówić na wizytę z ELikiem, ale miałaś wyłączony fon :cry:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 31, 2011 20:35 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

Jak przed 16.30 to jeszcze miałam wyłączony bo w pracy mi nie wolno :roll: Wiesz - taka dola helpdeska...Nic to - zobaczymy jak na tamtego zareaguje - w sumie to to jest najważniejsze.
A Koibito czyli kochanie (w takim zmysłowym a nie czułostkowym znaczeniu) to stąd, że to kicia co często w nocy przyłazi i zanim zaśnie wtulona we mnie potrafi wymyć głowę, szyję, rękę, nogę - co podejdzie. Nad ranem najczęściej jest powtórka :) No i wszystkie koty u mnie też próbuje myć - nawet większe od siebie. No słodziak przesłodki z niej :1luvu:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw mar 31, 2011 20:36 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

:love:
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 31, 2011 21:13 Re: Schronisko w Rudzie Śl.-koty w dt i w schronisku czekają...

[/quote]
Właśnie trafiłam na Wasz wątek, przeczytałam 8O i muszę napisać, że wielki szacun Dziewczyny, bo myślę, że uratowałyście tej pani życie.[/quote]

Justynka uratowała i to naprawdę.

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 516 gości