Bezdomne koty z portu.. proszą o pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 25, 2011 7:35 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Tysiek pisze:Pozdrowienia od moich podwórkowców - Franka i Mamby :wink:

Obrazek

Mamba, domyślam się, jest czarna? Piękna :1luvu: :1luvu: :1luvu: Franek też niczego sobie ;)






Bardzo prosimy o wsparcie na zakup karmy :(

Fundacja Kocia Dolina
Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000
koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" lub "na koty z portu w Stepnicy"

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt mar 25, 2011 8:42 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Witam Wszystkich z rana :wink: :ok: ,koty również :catmilk: :cat3: :catmilk:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 25, 2011 10:13 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

podnoszę - może ktoś jeszcze zakocha się w którymś z kociaków i wesprze datkiem..... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pt mar 25, 2011 12:17 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Kociaki szukają Opiekunów Wirtualnych:


1. Bardzo bojaźliwy kotek, nie daje do siebie za blisko podejść. Nie znam jego płci i trudno mi określić wiek. Jest w złej kondycji, bardzo chudy, ma jakieś zmiany skórne. Nie ma jeszcze imienia. Szuka Opiekuna Wirtualnego.

Obrazek Obrazek Obrazek

2. Duży, kilkuletni kocur, wykastrowany. Ciekawie umaszczony, z uroczą, białą końcówką ogonka. Ostatnio bardzo chętnie pozował do zdjęć i nawet dał się pogłaskać :) Nie ma jeszcze imienia i szuka Opiekuna Wirtualnego.

Obrazek Obrazek Obrazek

3. Kocurek, wykastrowany, dość masywny. Ze względu na umaszczenie nazywany przez pracowników portu "kotem w kapturze" ;) Ostrożny, raczej nie daje się pogłaskać, ale podchodzi dość blisko do człowieka.
Nie ma jeszcze imienia. Szuka Wirtualnego Opiekuna.

Obrazek Obrazek

4. WAMPIR. Bardzo oswojony, kilkuletni, wykastrowany kocur. Zawsze wychodzi na powitanie każdemu, kto wchodzi na teren portu i domaga się głaskania :)
Szuka Opiekuna Wirtualnego.

Obrazek Obrazek Obrazek

5. Młodziutki, około roczny kocurek. Maści biało szarej. W porcie od niedawna. Miły w kontaktach. Daje się pogłaskać. Nie ma jeszcze imienia. Szuka Opiekuna Wirtualnego.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

6. Kilkuletnia kotka, wysterylizowana w zeszłym roku. Jest w dobrej kondycji, bardzo lubi jeść. Ładnie umaszczona, biało - marmurkowa. Jest ostrożna i płochliwa. Nie daje się pogłaskać.
W zeszłym roku przesiedziała u mnie w garażu ok 3 miesięcy, razem ze swoimi kociakami. Obie miałyśmy siebie dość, ale został mi do niej ogromny sentyment :)
Nazywałam ją "Mamuśką", ale czekamy na propozycję imienia Wirtualnego Opiekuna.

Obrazek Obrazek Obrazek

7. HELENA - młoda, oswojona kotka, niedawno wysterylizowana, szuka DT/DS (wątek Heleny)
Szukamy również Wirtualnego Opiekuna dla Heleny.

Obrazek Obrazek


8. Młoda kotka, wysterylizowana w zeszłym roku. Jest drobnej budowy, ale w dobrej kondycji, ma lśniącą sierść. Ostrożna, i jednocześnie dość ciekawska, nie podchodzi za blisko do człowieka, ale też nie chowa się od razu pod kontenerem, jak większość portowych kotów. Szuka Wirtualnego Opiekuna, który nada jej imię.

Obrazek Obrazek

9. Kotka, wysterylizowana w zeszłym roku. Kilkuletnia. Biało-szara, z pyszczka bardzo podobna do kotki z nr 6. Podejrzewam, że są spokrewnione. Bojaźliwa, trzyma się z daleka od ludzi lub chowa się pod kontenerem. Kicia nie ma jeszcze imienia. Szuka Wirtualnego Opiekuna.

Obrazek Obrazek


10. Biało-szary kotek. Wygląda na młodego. Dość drobnej budowy. Nie wiem, czy jest wykastrowany, bo możliwe, że jest w porcie od niedawna (choć nie mam 100% pewności, bo jest tam sporo podobnie umaszczonych kotów). Raczej ostrożny. Trzyma się z boku. Szuka Wirtualnego Opiekuna. Nie ma jeszcze imienia.

Obrazek Obrazek Obrazek

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt mar 25, 2011 12:20 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Kochani. Te fantastyczne kociaki bardzo na Was liczą. Każda ofiarowana pomoc, każdy Nowy Wirtualny Opiekun to ich szansa na przetrwanie. Szansa na to, że Karmicielka nie pójdzie do nich z pustymi rękami. Bardzo Prosimy o Pomoc dla nich.Wiele razy już zaznały co to głód. :| Prosimy Pomóżcie zmienić ich los.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt mar 25, 2011 12:30 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Cudak1 pisze:7. HELENA - młoda, oswojona kotka, niedawno wysterylizowana, szuka DT/DS (wątek Heleny)

Helena jest już w DT u AlfaLS w Szczecinie :1luvu: Szukamy dla niej idealnego domku :ok:

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt mar 25, 2011 13:49 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Cudak1 pisze:
Cudak1 pisze:7. HELENA - młoda, oswojona kotka, niedawno wysterylizowana, szuka DT/DS (wątek Heleny)

Helena jest już w DT u AlfaLS w Szczecinie :1luvu: Szukamy dla niej idealnego domku :ok:

:ok:
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Pt mar 25, 2011 17:39 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Podnoszę... Pilnie szukamy Opiekunów Wirtualnych dla naszych portowych kociaków :1luvu:

Kotek nr dostał imię od weliny - Kicia :1luvu:

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt mar 25, 2011 19:04 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Cudak1 pisze:Podnoszę... Pilnie szukamy Opiekunów Wirtualnych dla naszych portowych kociaków :1luvu:

Kotek nr dostał imię od weliny - Kicia :1luvu:

Dziękuję Ci Justynko :1luvu: :1luvu: :1luvu: to na cześć mojej ukochanej Kici z banerka która już nie żyje.Żałuję,że na stać mnie na następną adopcjię :( :oops:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 25, 2011 20:55 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Welina, ja się cieszę, że z nami jesteś na wątku :1luvu: i kibicujesz kociakom :1luvu:

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt mar 25, 2011 21:40 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Namęczyłam się przy bazarku dla Joli.goc -bo żem gapa w tych sprawach :( :oops: padłam :roll:( tam mam wirtualne adoptusie )
Wszystkim mówię Dobranoc :1luvu:

Teraz zbieram rzeczy dla Was i mojej KICI,choć z imienia :ok:

Jestem piękna KICIA-zaadoptujcie mnie
:1luvu: :1luvu:



Obrazek Obrazek Obrazek

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 25, 2011 21:56 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

welina pisze:Namęczyłam się przy bazarku dla Joli.goc -bo żem gapa w tych sprawach :( :oops: padłam :roll:( tam mam wirtualne adoptusie )
Wszystkim mówię Dobranoc :1luvu:

Teraz zbieram rzeczy dla Was i mojej KICI,choć z imienia :ok:

Jestem piękna KICIA-zaadoptujcie mnie
:1luvu: :1luvu:



Obrazek Obrazek Obrazek

Fakt!! Kicia jest piękna. :ok: Za domek.!!!
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Sob mar 26, 2011 9:42 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Witam Wszystkich :1luvu:
Justynko-wczoraj się dziwiłaś ( dziś w Warszawie śnieg :roll: )

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 26, 2011 10:22 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

welina pisze:Namęczyłam się przy bazarku dla Joli.goc -bo żem gapa w tych sprawach :( :oops: padłam :roll:( tam mam wirtualne adoptusie )

Welina, podaj link do bazarku - będziemy podnosić chociaż :ok:


welina pisze:Teraz zbieram rzeczy dla Was i mojej KICI,choć z imienia :ok:

Dziękuję :1luvu:

cypisek pisze:Fakt!! Kicia jest piękna. :ok: Za domek.!!!

Kicia niestety szuka tylko Wirtualnego Opiekuna :( do adopcji "realnej" nie może iść, bo to dzikusek (nawet leczyć jej nie możemy...)

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Sob mar 26, 2011 10:23 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

welina pisze:Witam Wszystkich :1luvu:
Justynko-wczoraj się dziwiłaś ( dziś w Warszawie śnieg :roll: )

Czyli jednak - nowe zdjęcia Tofika mogą być ze śniegiem :mrgreen:

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 523 gości