Bezdomne koty z portu.. proszą o pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 23, 2011 7:07 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Welina, dziękuję, że chociaż zaglądasz do nas :1luvu:


welina pisze:Piękne te kotki.

Nie wszystkie :(

ten kotek jest bardzo biedny... Nie wiem, jak mu pomóc, bo ucieka, chowa się.
Obrazek


tu nasz portowy model ;)

Obrazek

Obrazek

a tu kotka-Mamuśka, z nr 6, poczuła wiosnę i turlała się :)

Obrazek

Kotek z nr 10, wypatrzyłam, że ma ucięte uszko - jest po sterylce :ok:

Obrazek

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 7:11 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

joluka Twojego kocurka spotkałam wczoraj, ale nie zdążyłam zrobić mu zdjęcia, bo schował się zaraz pod kontener :(

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 9:41 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

szkoda... - z chęcią zobaczyłabym jego pysiaczka :1luvu:

W takim razie - skoro dostąpiłam zaszczytu zostania matką chrzestną - ogłaszam, że słodki marmurek z nr 11 od dzisiaj nosi imię: MARCEPAN! :piwa:

Oczywiście wszelkie zdrabnianie dopuszczalne :wink: : Marcuś, Marculek itp. :D

Rozumiem, że w takim razie pierwsza rata powinna spłynąć do 15.04?

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Śro mar 23, 2011 9:46 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Justynko :!:
Będę do Was zaglądać i kibicować :ok: Muszę jednak zaznaczyć,że w spadku po tatusiu odziedziczyłam specyficzne ,czarne poczucie humoru.Nie wszyscy się na tym znają i przez to robię sobie mini wrogów. :mrgreen: :ryk: :ryk: :ryk:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 23, 2011 10:24 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

joluka pisze:szkoda... - z chęcią zobaczyłabym jego pysiaczka :1luvu:

W takim razie - skoro dostąpiłam zaszczytu zostania matką chrzestną - ogłaszam, że słodki marmurek z nr 11 od dzisiaj nosi imię: MARCEPAN! :piwa:

Oczywiście wszelkie zdrabnianie dopuszczalne :wink: : Marcuś, Marculek itp. :D

Rozumiem, że w takim razie pierwsza rata powinna spłynąć do 15.04?

Śliczne imię :ok:
Jego najłatwiej sfotografować przy karmieniu, a wczoraj miały już jedzenie w miskach, jak do nich przyszłam, więc wyszły tylko te bardziej pro ludzkie koty (i też nie wszystkie, bo nie było m.in. Helenki, ani kocura nazywanego kotem w kapturze i kotki z nr 8)...

Tak, do 15.04, choć wątpię, żeby nam się udało uzbierać do tego czasu pieniądze, żeby starczyło karmy na miesiąc :( bo jak na razie tylko Marcepan ma Opiekuna Wirtualnego.

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 10:27 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

welina pisze:Justynko :!:
Będę do Was zaglądać i kibicować :ok: Muszę jednak zaznaczyć,że w spadku po tatusiu odziedziczyłam specyficzne ,czarne poczucie humoru.Nie wszyscy się na tym znają i przez to robię sobie mini wrogów. :mrgreen: :ryk: :ryk: :ryk:

Dobrze w takim razie, że uprzedziłaś z tym czarnym humorem :ok: :ryk:

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 10:31 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

no to ja teraz kurczowo będę trzymała :ok: :ok: :ok: :ok: za opiekunów dla pozostałych kociaków :ok: :ok: :ok:

PROSIMY O POMOC W WYKARMIENIU TEGO STADKA!!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Śro mar 23, 2011 10:36 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Dziękuję za kciuki :ok:

Mam jeszcze kilka kotków, które mogłabym dodać, ale na razie się jeszcze chyba wstrzymam. Wybór kotów do Adopcji Wirtualnej jest duży :mrgreen: tylko Opiekunów brak....

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 11:12 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

wpisuję się na wątku :ok:

honda11

 
Posty: 6665
Od: Wto maja 27, 2008 10:43
Lokalizacja: Leszno / Wielkopolska

Post » Śro mar 23, 2011 11:14 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

honda11 pisze:wpisuję się na wątku :ok:

Cieszę się, że zajrzałaś do nas :)

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 11:16 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Przycupne tu.
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro mar 23, 2011 11:18 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

No widzę Justynko że wstawiłaś zdjęcie mojego faworyta. :D Cudny. Duży, czyściutki. Zadbany. Piękne futerko. Wyjątkowa uroda. :1luvu:

Pewnie wkrótce znajdzie Opiekuna. Koło takiego kociaka, nie da się przejść obojętnie. :lol:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 23, 2011 12:30 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Dorota pisze:Przycupne tu.

Witamy :)

iza71koty pisze:No widzę Justynko że wstawiłaś zdjęcie mojego faworyta. :D Cudny. Duży, czyściutki. Zadbany. Piękne futerko. Wyjątkowa uroda. :1luvu:

Pewnie wkrótce znajdzie Opiekuna. Koło takiego kociaka, nie da się przejść obojętnie. :lol:

Mówisz o kotku z nr 2, czy Wampirku? Bo opis do obu pasuje :ok:

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro mar 23, 2011 13:01 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

Miałam na myśli kotka numer 2 :D bo nie zauważyłam że i zdjęcie Wampirka :1luvu: wstawiłaś. :D Rzeczywiście. Obydwa są cudne. :1luvu: gabarytowo chyba 2 jest troszke większa? A czemu on się nazywa Wampir? Ząbki mu wystaja czy pierwszy do jedzonka?Ja mam w domu Mynię Wampirek. Jej wystają kły i dlatego ma takie imię. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 23, 2011 13:19 Re: Bezdomne, głodne koty z portu.. do ADOPCJI WIRTUALNYCH

iza71koty pisze: gabarytowo chyba 2 jest troszke większa?

Tak, jest większy i na pewno wygląda na starszego :) i bardzo lubi pozować do zdjęć, więc jeśli znajdzie Wirtualnego Opiekuna, to nie będę miała problemu, by mu je robić na bieżąco :ok:

iza71koty pisze:A czemu on się nazywa Wampir? Ząbki mu wystaja czy pierwszy do jedzonka?Ja mam w domu Mynię Wampirek. Jej wystają kły i dlatego ma takie imię. :D

Pracownicy portu go tak nazwali. Nawet nie wiem, z jakiego powodu :oops: Zwrócę uwagę na ząbki, może faktycznie mu wystają? W każdym razie to imię do niego pasuje i reaguje na nie :) Wspaniały i mądry kot z niego.

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 496 gości