PERITOL na apetyt DLA KOTA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 16, 2011 18:22 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

RC nie jest taki zły, ale wędliny!!!! Przecież tam mnóstwo soli, kotom tego nie wolno, a kitekat nie ma wcale mięsa, w nim 4% produktów pochodzenia zwierzęcego.Krzywdzisz swojego kota.Nie machaj mu saszetką przed nosem tylko idź do weta.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 16, 2011 18:56 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

ewar pisze:RC nie jest taki zły, ale wędliny!!!! Przecież tam mnóstwo soli, kotom tego nie wolno, a kitekat nie ma wcale mięsa, w nim 4% produktów pochodzenia zwierzęcego.Krzywdzisz swojego kota.Nie machaj mu saszetką przed nosem tylko idź do weta.


za taką cenę?to owszem,rc jest wręcz kiepskie.za taki skład powinno być tańsze.obecnie płaci się głównie za reklamę i to że są karmy dla różnych ras,co tylko łechce próżność.

co do wędlin,to się z Tobą zgadzam.całkowicie-tyle soli,przypraw,raz na jakiś czas maluśko nie zaszkodzi na pewno,ale regularnie nie wolno.możliwe że sól zawarta w wędlinach zniszczyła nerki Twojemu kotu.
zbadaj mu krew-morfologia z biochemią i mocz,jeśli chcesz by był zdrowy.
nie wolno podawać takich leków jak Peritol na własną rękę,bo możesz kotu zrobić krzywdę.
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro mar 16, 2011 19:52 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

ludzie wy wszyscy powariowaliście :) temat do zamknięcia już kupiłem peritol.

Claro

 
Posty: 9
Od: Śro mar 16, 2011 16:31

Post » Śro mar 16, 2011 19:57 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

PS wspólczuje waszym kotom co nie mogą zjesc sobie wedlinki i "kitkata" odbieracie kotu tego pozywienia ktore lubi najbardziej jestem ciekaw czym karmicie procz suchego pokarmu bo to co piszecie to sie wpale nie miesci.Jeden z drugim w dietetyka sie bawi a temat o czym innym.

Claro

 
Posty: 9
Od: Śro mar 16, 2011 16:31

Post » Śro mar 16, 2011 20:06 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

Claro pisze:To kup kotu taką saszetke pomachaj mu przed nosem a zobaczysz jak zacznie sie drzeć , daj kotu wybór a nie układasz diete za niego :)


Żadne wytłumaczenie. Moje koty reagują tak na każdą saszetkę. :) A co jedzą? głównie mięso. Doczytaj sobie.

Współczuję twoim kotom.
Obrazek

black_sheep

 
Posty: 387
Od: Wto mar 01, 2011 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 17, 2011 10:45 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

Tak mi szkoda tego kota, mam nadzieję,że przeżyje.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 17, 2011 10:58 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

Claro pisze:PS wspólczuje waszym kotom co nie mogą zjesc sobie wedlinki i "kitkata" odbieracie kotu tego pozywienia ktore lubi najbardziej jestem ciekaw czym karmicie procz suchego pokarmu bo to co piszecie to sie wpale nie miesci.Jeden z drugim w dietetyka sie bawi a temat o czym innym.


moje koty najbardziej lubią mięso.
surowe mięso,więc z bawieniem się w jasnowidza Ci nie wyszło :lol:
na żadnego syfnego kitkata nie ma takich arii operowych jak na wołowinę albo kaczuszkę :piwa:
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 17, 2011 14:53 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

Jezeli kot duzo śpi to nie jest z pewnościa to zdrowy objaw. Jak się zdecydowałeś na kota, to trzeba byc odpowiedzialnym i dbać o niego. Ty też czasami musisz iść do lekarza, dlaczego więc odmawiasz swojemu kotu prawa do chorowania? Po prostu nie chce Ci się jechać do weta i wolisz poświęcić swojego kota.

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro lis 01, 2023 13:08 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

Gdzie ja trafiłam przez przypadek… czy ten „koleś” i jego teorie tysiąca i jednej nocy to jakiś nieśmieszny żart ?!

SammySunshine

 
Posty: 20
Od: Czw sie 26, 2021 7:21

Post » Śro lis 01, 2023 14:01 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

SammySunshine pisze:Gdzie ja trafiłam przez przypadek… czy ten „koleś” i jego teorie tysiąca i jednej nocy to jakiś nieśmieszny żart ?!

Czasem zdarzają się takie wrzutki :?
Ale wątek jest z 2011 roku
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4492
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw lis 02, 2023 5:33 Re: PERITOL na apetyt DLA KOTA

Wiem wiem, ale nie omieszkałam skomentować, ponieważ aktualnie szukałam informacji dla swojego bejbiczka Sammy i po prostu mnie zmroziło, nie wiedziałam poważnie czy to jest jakiś nieśmieszny żart, czy ktoś jest po prostu takim ignorantem i chamem w dodatku (teksty do celu/do rzeczy czy jakoś tak) i zdziwiłam się również na spokój osób odpowiadających. Ja jestem z tych odpalających się raczej na skrajną głupotę, a tym bardziej kiedy krzywdzi to naszych małych futrzastych (dodatkowo ostatnio natknęłam się na jakieś dziwne informacje, że tutaj na forum są niemiłe i „fanatyczne” osoby, co tutaj pokazuje, że informacje te są totalnym absurdem).
Oby jak najmniej takich przypadków. I bądź co bądź dziękuje za odpowiedź

SammySunshine

 
Posty: 20
Od: Czw sie 26, 2021 7:21

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue i 532 gości