Paluch5 - potrzebujemy dt dla Paluszków!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 07, 2011 0:38 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Lala vel Wilma w DT u Magaaaa
Obrazek

Blusia w DT u Smarti
Obrazek

Nasza Ruda? :> w DT Smarti
Obrazek
Jak to nie nasza, to mam jeszcze dwa inne typy.

Trusię można przenieść :)

I Sisterki do DSów! :>

Obrazek
A to widziałam i się zakochałam ^^
Ostatnio edytowano Pon mar 07, 2011 0:54 przez Szalony Kot, łącznie edytowano 2 razy

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon mar 07, 2011 0:43 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Szalony, nie Lala tylko Wilma.
Bardzo proszę o zmianę. Przecież siostra Księcia Harrego nie moze mieć na imię Lala...
8)

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon mar 07, 2011 0:49 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Dziecko wybrało Lalę, nie mogę inaczej, w papierach tez tak ma :twisted:
Jakby Cię pół dnia molestowała wszędobylska ośmiolatka (swoją drogą urocza), to też byłaby Lala :P

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon mar 07, 2011 0:57 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Hm. W papierach sobie może być i Hermenegilda.
Ale nie znam żadnej Lali. To jest Wilma :ok:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14


Post » Pon mar 07, 2011 1:12 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Szalony Kot pisze:Się nie znasz 8)

No nie znam się :oops:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon mar 07, 2011 7:00 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Ja sobie wypraszam. Ja Lalę znam. Tą już u Edyty :)
ObrazekObrazek

naline

 
Posty: 2067
Od: Pt lip 02, 2010 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 07, 2011 7:55 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

No dobra to małe gadatkliwe , które Sz K i Naline + cały personel (z Dyr włącznie) męczyło w niedzielę na Paluchu to moja Ola.
Dzięki dziewczyny za opiekę :piwa:

Co do imienia to się nie wypowiadam bo nie słyszałam ale swoją drogą Lalunia niech będzie tylko jedna :ok:

Kiciaste zawiezione do Smarti cudne . Biała z rudym (Kocie to ta fotka) jest przeprze przez cudnym miziakiem . W drodze do Smarti jak przestawałam ją glaskać to dostawałam packi łapką dla przypomnienia jakie mam obowiązki :lol: . Do tego odważna i wydaje mi sie, że spałnia wszystkie wymogi kota nakolankowo-miziastego.

Niebieska to takie cichutkie piękne stworzonko. Niech tylko katar wyleczy to pokaże na co ją stać.

Trusia biedactwo z pięknymi wielkimi oczami. W rękach Smarti i jej TŻ-a z pewnością wyzdrowieje i wypięknieje.

Trzymam :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek ObrazekFranek, Tośka, Kredka i LusiObrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
Lalunia [*] zawsze w naszych sercach

EdytaB_a

 
Posty: 3162
Od: Śro gru 15, 2010 10:21
Lokalizacja: okolice warszawy

Post » Pon mar 07, 2011 8:48 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

naline pisze:Ja sobie wypraszam. Ja Lalę znam. Tą już u Edyty :)

No własnie - Lala jest tylko jedna :ok:
Wilma też :ryk:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon mar 07, 2011 9:19 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Wilma jest Wilma, imię Lala do niej nie pasuje. To kotka z charakterem, takie lubię najbardziej. Największą indywidualistka jest Blusia. Ptyś zajął wczoraj na chwilę jej koszyk, to w akcie protestu śpi w jego skrzynce do dziś.
AnielkaG
 

Post » Pon mar 07, 2011 10:36 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Margerita dzisiaj z samego rana miała operację, tę plastyczną.
Już się wybudziła i żąda żarcia.
Wetka prosi zabierać pannę, bo jest strasznie milusia i nie daj Boże... No i wykarmić ją to prawdziwe wyzwanie. :1luvu: :ok:
Po południu / wieczorem po Nią pojadę.
Moze jakieś focie się uda zrobic.

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon mar 07, 2011 10:49 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Zaznaczam 8)
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11


Post » Pon mar 07, 2011 17:19 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

A w ogóle to czy ktoś wie, ile obecnie kotów jest na P.?

około 50
Wilma zostaje u mnie w DT, nie chcę jej stresować podróżą, dziś czuje się o wiele lepiej niż wczoraj, non stop je. Albo się myje. Albo się mizia.
Harry ma dobrą mofologię. Dziś tylko apetyt nie bardzo. Gotuję mu właśnie ulubionego kurczaka.
Tosia to już kwitnąca, nawet nie kicha.
AnielkaG
 

Post » Pon mar 07, 2011 17:24 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Anielka, Wilma zostaje na DT teraz czy w ogóle już do Magiii nie pojedzie? :) Bo nie wiem, co wpisać na pierwszej stronie :)

I dobrze, że z Harrym trochę lepiej :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], włóczka i 295 gości