Paluch5 - potrzebujemy dt dla Paluszków!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 05, 2011 10:32 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

:kotek:
Ostatnio edytowano Pon mar 07, 2011 22:31 przez jamkasica, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 05, 2011 12:15 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Tosia vel Nova nie ma 2 lat, wet mówi że ma najwyżej rok.
AnielkaG
 

Post » Sob mar 05, 2011 12:25 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

na karcie miała wpisane 10 miesięcy- przy przyjęciu, także te "2 lata" to nie jest nawet szacowanie schronowe..
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 05, 2011 12:38 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

AnielkaG pisze:Tosia vel Nova nie ma 2 lat, wet mówi że ma najwyżej rok.

I co z Tosią? Nie jest taka chora jak wyglądało? Co jeszcze wet mówi?

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Sob mar 05, 2011 15:46 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

jamkasica pisze:zaznaczam :kotek:

edit: oj chyba kiepsko u mnie z rachunkami bo zajęłam pierwszy na drugiej :roll: Najwyżej tu będe wrzucać dsy.

Jamkasico, to zemsta za to, że jako wolontariat-Paluch zajęłam post rozliczeniowy? :ryk:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob mar 05, 2011 17:11 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Tosia dziś kichnęła 2 razy, ale nie ma kataru, oczy ładne. Wet kazał popatrzeć przez kilka dni, wtedy ewentualnie da antybiotyk. Jutro pójdziemy. Grzyb bez dramatu. Ma apetyt, dobry humor, dużo śpi w dzień, ale wszystkie koty śpią. Śpi na łóżku albo pod kaloryferem. Kupę robi ładną (to chyba ona)
Harry gorszy ogólnie, bardzo wychudzony, ma katar ale też nie jakiś dramatyczny i sporo placków grzyba. Dziś je non stop, już zwymiotował 0,5 kg chrupek, potem się napił i znów do michy. Zabrałam. Ma biegunkę, ale możliwe że to od tej ilości jedzenia.
Wściekle miziasty.
Jak na razie to są najzdrowsze koty z Palucha w mojej karierze.
AnielkaG
 

Post » Sob mar 05, 2011 17:37 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

:kotek:
Obrazek Obrazek ObrazekFranek, Tośka, Kredka i LusiObrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
Lalunia [*] zawsze w naszych sercach

EdytaB_a

 
Posty: 3162
Od: Śro gru 15, 2010 10:21
Lokalizacja: okolice warszawy

Post » Sob mar 05, 2011 18:18 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Szalony Kot pisze:
jamkasica pisze:zaznaczam :kotek:

edit: oj chyba kiepsko u mnie z rachunkami bo zajęłam pierwszy na drugiej :roll: Najwyżej tu będe wrzucać dsy.

Jamkasico, to zemsta za to, że jako wolontariat-Paluch zajęłam post rozliczeniowy? :ryk:


:twisted:
ależ ze mnie geniusz zła :ryk:
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 05, 2011 18:28 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

dziewczyny, Harry trafił na Paluch razem z czarną kotką, z tej samej ulicy, błagam sprawdźcie co z nią numer 12/11, to pewnie jego siostra, wygląda na to ze ktoś się pozbył zbędnego miotu :twisted:
Rudy (ten od małego) jest z kolei z malutkiej uliczki w Aninie, pewnie ktos umarł i dom wzięli, a kota nie
czasem mam ochotę pojeździć po tych miejscach i powiesić ogłoszenia" proszę o kontakt osobę która miała styczność z kotem X z powodu choroby zakaźnej zagrażającej życiu..." , ale mogłoby dojść do serii masowych otruć
Ostatnio edytowano Sob mar 05, 2011 18:42 przez AnielkaG, łącznie edytowano 1 raz
AnielkaG
 


Post » Sob mar 05, 2011 18:51 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

AnielkaG pisze:dziewczyny, Harry trafił na Paluch razem z czarną kotką, z tej samej ulicy, błagam sprawdźcie co z nią numer 12/11

Napisałam PW

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Sob mar 05, 2011 19:08 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Kurcze, nie mam czasu na napisanie nawet dwóch słów.
Dziękuję magaaa za propozycję pomocy. Myślę, że lek przyda się bardziej innym kotkom. Gdyż...

Hermes jest w świetnej formie. Tyje jak na drożdżach. Bawi się z moimi kotami i zjada 1,5 puszki dziennie. Chyba zaczniemy robić fotki do ogłoszeń.

Księżna Kluska nie chce przyjmować leków. Ale mimo to całkiem nieźle chodzi i .... skacze 8O Dzisiaj byłam podać jej leki i nieźle się broniła. W czwartek wizyta na Gagarina. Będzie coś więcej wiadomo. Moim skromnym zdaniem reaguje na leki.

Ozymandias

 
Posty: 364
Od: Pon maja 18, 2009 8:41
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 05, 2011 23:41 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Znaczę ;)

Dziś poszedł na pewno czarny, kilkuletni kocur, który w zeszłą sobotę zakończył leczenie :ok: :ok: Siedział w szafie nad Sugarem.

12/11 na pewno jest na 10 i ma to oczko jedno kiepskie... Dziś rozmawiałam o niej w związku z poszukiwaniem,Magaaaa, tej czarnej, ale ona ma czerwoną obrożę, a Wy mówiłyście, że khaki. I ona jest taka właśnie w jego wieku, a nie dorosła.

alareipan

 
Posty: 7217
Od: Wto lip 22, 2008 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 06, 2011 0:16 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Harry wykąpany i nasmarowany na grzyba. Nie zjadł mokrej kolacji, ale bawił się piłeczką i myszką, ciągle mruczy. jest ZA miły :( Tosia to już całkiem zdrowa. Je wszystko co dam (czyli kurczaka, gourmeta i animondę), dokładnie i metodycznie, potem się umyje i drzemka blisko kaloryfera. Też mruczy i się bawi. Grzyba ma niewiele, umyta. Cała trójka zrobiła pokazowe kupale. Jest nieźle. Blusia mruczy i ugniata. Chyba Harry ją napadł, bo było pełno futra na podłodze. :?
AnielkaG
 

Post » Nie mar 06, 2011 2:10 Re: Paluch 5 - dziewczyny rezerwujcie miejsca na wątku!

Ta czarnucha biedna z 10 miała czerwoną obrożę ze startym numerem.
Kasia chciała zobaczyc nr i nie było go widac.
I na oko było widac że to smark mały jeszcze.

A Pcheł jak tam? :1luvu:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 246 gości