inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 23, 2011 10:49 inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

kto z was ma doswiadczenia z inmodulenem jako stymulatorem odposnosci w wypadkach nawracajacych infekcji drog oddechowych ?
mam dwie koteczki od 3 miesiecy ktore przyszly do mnie z kalici w stanei hard core - dzieury w jezyku itp...
po leczeniu zapadly na grzyba , grzyb doleczony nawrot zapalenie krtani, juz mialy byc sterylizowane i trafic do adopcji i dupa znowu obie zapalenie krtani
zrobione testy zeby wykluczyc jakies swinstwo - wszystko oki wiec jako ze inmodulen jest relatywie tani w stosunku do zylexisu pomyslalam ze moze ja tym " przeczesze"

kto uzywa ? uzywal z jakim skutkiem ?

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Śro lut 23, 2011 10:51 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

ja uzywalam, jest skuteczny przy przewleklych infekcjach
mozna podawac nawet do 3 ml
mozna podawac tez scanomune
ale to powinien zdecydowac wet
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro lut 23, 2011 11:18 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

moj wet nie ma doswiadczen z inmodulenem wiec nie rzekl niczego wnoszacego :)
a wlasnie mam przewlekle infekcje - jednorazowo 3 ml na kota ? bo w ulotce jest napisane ze 1 ml na 10 kg masy ciala owcy :)
doczytalam gdzies ze na kota ktos dawal 0.5 ml ?
a czy podskornie czy domiesniowo ?

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Śro lut 23, 2011 11:21 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

Podłączę sie do pytania.
W Opolu immodulenu nie ma szans dostać, wetka sie dowiadywała.
Czy w Warszawie, w którejś lecznicy można kupić na fakturę?
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Śro lut 23, 2011 11:28 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

tak w warszawie mozna zamowic - wiem ze jest w hurtowni weterynaryjnej i butelka tam nie jest droga bo kosztuje ok 70 zlotych pytanie jakie narzuci sobie lecznica swoje do zarobienia

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Śro lut 23, 2011 11:41 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

kiedys gdy ja uzywalam nie byl jeszcze legalny
tak, podawalismy od 1 ml do 3 ml nawet
nic sie nie stalo, a bylo lepiej

podam Ci kontakt na pw w sprawie opinii o tym leku
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro lut 23, 2011 11:43 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

dziekuje bardzo bo moja biala Bianeczka juz jest tyloma lekami faszerowana ze za chwile zacznie swiecic ...

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Śro lut 23, 2011 11:51 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

a podskornie czy domiesniowo ? bo ulotka mowi ze domeisniowo ....

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Nie lut 27, 2011 8:36 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

antoninaśnieżka pisze:tak w warszawie mozna zamowic - wiem ze jest w hurtowni weterynaryjnej i butelka tam nie jest droga bo kosztuje ok 70 zlotych pytanie jakie narzuci sobie lecznica swoje do zarobienia

Czy ktoś mógłby się dowiedzieć, ile kosztowałaby butelka (na fakturę dla fundacji)?
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Sob lip 15, 2023 1:10 Re: inmodulen - kto uzywal i jakie ma doswiadczenia

Hej , mam kota kichającego z nawracającym glutem , antybiotyki działają krótko, a w posiewach za każdym razem wychodzą inne bakterie. Jest to powikłanie albo po wirusowym kk albo po drapnięciu - drugi kot drapnął go po grzbiecie nosa , w tym miejscu ma teraz zgrubienie z blizną.
Zamówiłam u weta Inmodulen, dzisiaj podałam 0,5 ml podskórnie, jednak w ulotce jest napisane domięśniowo. :?
Chciałabym też to podać rocznemu kotu z Felv+ po przebytym fipie w celu podniesienia WBC.

Jak podawaliście Inmodulen, czy będzie działał podany podskórnie?
Jak długo stosować? Co drugi dzień?

Ghiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Od: Wto cze 08, 2010 20:02
Lokalizacja: Lubin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 492 gości