Strona 1 z 3

Pusia

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:38
przez Mary Dove
Wszyscy wiedza skąd u mnie Pussy. Pusia jest kochanym kotkiem. Czy naprawde nie widzicie jej mordki? Czy nikt nie dostrzega słodkiego błysku w jej oczach? Proszę wszystkich - nie rozstrząsajcie jej pochodzenia, bo mnie sie chce płakać, gdy widzę, ze Pussy jest traktowana jak gorszy kociak, bo nie ma rodowodu. Zobaczcie jaka jest piękna :) Pomóżcie i mnie cieszyc sie jej obecnościa. Nie przyszłam na forum dla kłótni i obelg. Przyszłam, bo jak kazdy z was kocham koty. Zrobiłam błąd. I obiecuję(Macda :!: :) ), że nastepny będzie z hodowli.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:44
przez Basia_G
Mary,
tłumaczono Ci już poprzednio ,więc nie będę powielac słów.
Widze, że Pusinka słodka i kochana.Życze Ci, aby się zdrowo chowała, aby dawał Ci dużo radości i była słodziutka jak na małego zbója przyustało..

Wydaje mi się, że te tłumaczenia biorą się właśnie stąd. Wielkrotnie wałkowano TEN temat i wiadome jest, że takie kotki jak Pusia, mają raczej mało szczęścia. Ten co Ci ja sprzedał, miałto w tyłku, czy była najedzona, czy nie miała kontaktu z obcymi kotami, czy nie było jej zimno. Pusia była dla niego tylko pieniądzem. Tak jak jej matka, która będzie rodzić po kilka miotów w roku, az nastąpi koniec i wtedy znajdzie taką kotkę jak Pusia.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:46
przez kinus
Mary - kota akceptuje. On nie mial i nie ma nic do gadania, ze sie na tym swiecie pojawil. Twojej decyzji kupna kociaka w Vivasyberiana nie akceptuje. Wg mnie to byla Twoja fanaberia. Sorki za ostre slowa, ale tak to odbieram -> wy jestescie walnieci i gadajcie sobie co chcecie, a ja i tak zrobie co chce. I dobrze, ale nie oczekuj teraz akceptacji Twojej decyzji.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:46
przez Agi
Więc może nie zaczynajmy od nowa dyskusji która do niczego nie doprowadzi :roll:
Mary, masz bardzo ładnego kotka. I pozostańmy przy tym. Myślę, że wszystko juz zostało powiedziane, niestety nie każdy potrafi pewne rzeczy przyjąć do wiadomości. EOT.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:48
przez eve69
podpisuje sie pod kinus

kicia jest sliczna, ciekawe ile takich kic jeszcze wyda na swiat jej nieszczesna matka zanim zostanie wymieniona na mlodszy egzemplarz, pewnie ktoras z siostr -mlodszych- twojej Pusi

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:49
przez Oberhexe
Mary... Pusia nie jest gorsza i nikt tego nie twierdził. To jej "hodowca" był gorszy, bo w imię zysku za nic miał dobro kociaka. I tylko o to chodzi, o niepopieranie pseudohodowli. Nic więcej.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:51
przez Mary Dove
Chcecie zakończenia tematu. Proszę bardzo. Ale proszę o to samo.

Od razu mi jakos przyjemniej :) Ja też chcę wiedzieć, że mam ślicznego kotka :oops:

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:53
przez sara
Śliczna kicia :1luvu:

Ja długo marzyłam o syberyjczyku nevie, jestem fanką Endiego, Maurycego i teraz Pusi.

Nie udało się z nevą, ale teraz jest u mnie Ibis - rudy syberyjczyk.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:56
przez Mary Dove
kinus pisze:Mary - kota akceptuje. On nie mial i nie ma nic do gadania, ze sie na tym swiecie pojawil. Twojej decyzji kupna kociaka w Vivasyberiana nie akceptuje. Wg mnie to byla Twoja fanaberia. Sorki za ostre slowa, ale tak to odbieram -> wy jestescie walnieci i gadajcie sobie co chcecie, a ja i tak zrobie co chce. I dobrze, ale nie oczekuj teraz akceptacji Twojej decyzji.


Nie oczekuję akceptacji decyzji. Była moja i ponoszę pełną odpowiedzialność za wszystko. Chcę akceptacji kota takiego jakim jest. To wszystko. Proszę, dajcie już spokój mojej fanaberii.

Sara, bardzo Ci dziękuję. Pusia sie rumieni.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 11:57
przez kinus
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=424321&highlight=#424321
Chyba jednak przesadzasz z tym, ze nikt nie mowi, jaki kot jest sliczny.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 12:00
przez Mary Dove
kinus pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=424321&highlight=#424321
Chyba jednak przesadzasz z tym, ze nikt nie mowi, jaki kot jest sliczny.


Znam swoje tematy.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 12:02
przez kinus
Mary Dove pisze:
kinus pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=424321&highlight=#424321
Chyba jednak przesadzasz z tym, ze nikt nie mowi, jaki kot jest sliczny.


Znam swoje tematy.

Chyba jednak nie do konca. Dla mnie to koniec tematu i wybacz (ale dyskusji z Toba). Milego chowania sie kotka.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 12:05
przez Mary Dove
kinus pisze:Chyba jednak nie do konca. Dla mnie to koniec tematu i wybacz (ale dyskusji z Toba). Milego chowania sie kotka.


Poczytaj zablokowany temat. Tam jest wspomniane o tych, którzy doceniają piękno kota nie za pochodzenie. I za to bardzo dziękuję.
Nie gniewam sie, jakoś specjalnie mi nie zależy na tej dyskusji, bo widać nie zrozumiałaś mojego pierwszego postu w tym temacie.

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 12:06
przez Katy
Kinus, ale gdzie Mary Dove napisala, ze nikt nie mowi, ze kot jest sliczny? :roll:

Re: Pusia

PostNapisane: Śro sty 28, 2004 12:12
przez kinus
Mary Dove pisze: Pusia jest kochanym kotkiem. Czy naprawde nie widzicie jej mordki? Czy nikt nie dostrzega słodkiego błysku w jej oczach? [...]Zobaczcie jaka jest piękna :) Pomóżcie i mnie cieszyc sie jej obecnościa.

Tu.
Watek tamten czytalam.