KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 11, 2011 13:43 Re: Chatka

Ja nie moge. Na Caly tydzien przenosźe sie do Zagorza bo kolezanka wyjezdza i zostaje z 5-latka i praca na rano i moje koty same :cry:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 14:20 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

wolontariusz pisze:Czy ktoś może jutro być na rannym dyżurze (tzn. wtorek rano)???
Pytam osoby, które jeszcze nie napisały czy mogą czy nie!!!!


Ja nie

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 18:22 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

Gracja po wizycie u weta: wynik jest niestety niezadawalajacy /przypielam na tablicy/ dalej ma brac te same leki tzle ze tabl.co 3 dni a dalacin jak dotychczas wszystko opisalam i przypielam.
Tabl.zakupilam u weta sa w witrynie i wzielam recepte na dalacin tez jest przypieta na okienku.
Dobrze byloby przeczytac na ulotce ile mozna uzywac od rozrobienia i czy to co jest jeszcze sie nadaje do uzywania.
Gracja powinna jesc dietetycznie dla alergikow i mokre i suche tylko czy zechce oto jest pytanie najczesciej tego koty nie chca jesc.
Karmy mokre sa dwie nazwy ich na karteczce powiesilam na okienku trzeba by sprobowac i kupic.
Dzis w wet.nie bylo zadnej.
Natomiast such dla alergikow kupilam mala torebke /jest w malej szafeczce/ i juz jej nasypalam ale czy sie chwyie nie wiem.
Belmondo tez na poczatku nie chcial a teraz wcina bo jest na Renalu, Warka tez chetnie je obecnie Diabetik ale i tez Obesiti i Fibre.

Jutro przed 10 podjedziemy i zrobimy dyzur lacznie z podaniem lekow Gracji bo z tabl.u niej gorzej.
http://www.youtube.com/watch?v=KWXhyA9b4fA
Obrazek http://www.nadziejanadom.org
Tajger,Chrupka,Pela,Kapsel,Czaruś
Benek [*] Lucuś-Belmondo[*]

jadziaII

 
Posty: 1357
Od: Pt lip 04, 2008 21:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 18:56 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

jadziaII pisze:Gracja po wizycie u weta: wynik jest niestety niezadawalajacy /przypielam na tablicy/ dalej ma brac te same leki tzle ze tabl.co 3 dni a dalacin jak dotychczas wszystko opisalam i przypielam.
Jutro przed 10 podjedziemy i zrobimy dyzur lacznie z podaniem lekow Gracji bo z tabl.u niej gorzej.

Jadziu nie zauważyłam wyniku z badania :( co powiedziała p. Doktor co jej jest? suche zjadła natomiast jeśli chodzi o mokre nie mam czasu jechać kupić tego :( Dalacin od chwili rozrobienia jest ważny 2 tygodnie.
W ewidencja kółkami zaznaczyłam kiedy należy podawać Promo Vet wypada chyba jutro (w niedzielę nie dostała bo nie było) więc jeśli co trzy dni to dla mnie wypada jutro (12.04.), potem w piątek (15.04) a potem w poniedziałek (18.04.). Nie wiem co powiedziała Pani Doktor ale dla mnie te jej dziąsłą nei wyglądają najlepiej :)

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 19:01 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

ooooo i mamy kolejną seteczkę :)
Obrazek

Madziula

 
Posty: 2513
Od: Wto sty 25, 2005 15:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 19:23 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

Madziula pisze:ooooo i mamy kolejną seteczkę :)

No tak czas założyć nowy wątek :D

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 19:27 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

piszę się na dyżur 22 rano

Bona44

 
Posty: 753
Od: Nie lut 07, 2010 14:45
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Pon kwi 11, 2011 20:13 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

Jadziu i Wiesiu ja jutro będę około 8 30 - trzeba koteczki obrobić bo o 10 jestem umówiony z Panią Dr. w Elfiku. Zabieramy dzieci i ruszamy do KCH. Będę wdzięczny jeśli poczekacie na nas. Już myślałem, że nikt nie będzie więc poprzekładałem sobie pracę i Panią Prezes też muszę wcześniej obslużyć (catering).
Dorotka wspominała o jakiś gadżetach dla Elfika???? Zbytnio nie wiem o co chodzi, więc proszę o informację.
Pani Dr mówiła, że może dzieci adoptują wirtualnie jakiegoś koteczka:)
Jadziu i Wiesiu mam nadzieję, że spotkamy się przed wizytą bo trzeba Gremliny umyć a ja nie mam ręki do medycznego obrabiania koteczków - ja tylko sprzątam, daje jedzonko i transporuję. Aczkolwiek postępy robię - podałem advocata naszym koteczkom w ogrodzie:) - nawet Pani Prezes jest ze mnie dumna:)
Dzięki, że znaleźliście czas.
Pozdrawiam
ObrazekObrazek

jedno serce, jedna miłość - tylko MAN UTD i żona :-)

wolontariusz

 
Posty: 624
Od: Pt mar 25, 2011 9:14

Post » Pon kwi 11, 2011 20:19 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

No i muszę posprzątać wszystkie nasze pety (moje, Pani z banku i innych) i pomalować trawnik, żeby bylo ładnie:)
ObrazekObrazek

jedno serce, jedna miłość - tylko MAN UTD i żona :-)

wolontariusz

 
Posty: 624
Od: Pt mar 25, 2011 9:14

Post » Pon kwi 11, 2011 20:33 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

terenia1 pisze:
jadziaII pisze:Gracja po wizycie u weta: wynik jest niestety niezadawalajacy /przypielam na tablicy/ dalej ma brac te same leki tzle ze tabl.co 3 dni a dalacin jak dotychczas wszystko opisalam i przypielam.
Jutro przed 10 podjedziemy i zrobimy dyzur lacznie z podaniem lekow Gracji bo z tabl.u niej gorzej.

Jadziu nie zauważyłam wyniku z badania :( co powiedziała p. Doktor co jej jest? suche zjadła natomiast jeśli chodzi o mokre nie mam czasu jechać kupić tego :( Dalacin od chwili rozrobienia jest ważny 2 tygodnie.
W ewidencja kółkami zaznaczyłam kiedy należy podawać Promo Vet wypada chyba jutro (w niedzielę nie dostała bo nie było) więc jeśli co trzy dni to dla mnie wypada jutro (12.04.), potem w piątek (15.04) a potem w poniedziałek (18.04.). Nie wiem co powiedziała Pani Doktor ale dla mnie te jej dziąsłą nei wyglądają najlepiej :)

Tereniu, Jadziu - ja postaram się po południu przyjechać z jakimiś saszetkami dla alergików . Ostrzegam Was jednak że koty wcale nie lubią tych saszetek :( kupię ze 2 rodzaje jak będą - może Gracja coś zje, ale specjalnie nie mam nadziei. W razie czego trzeba zapytać u lekarza - może by świeże mięsko jadła ? Na ogół świeże bardzo kotom smakuje.Gracja wcinała np. wątróbkę aż miło było popatrzeć :)

gosiakot

 
Posty: 1574
Od: Śro mar 24, 2010 21:08

Post » Pon kwi 11, 2011 20:38 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

viewtopic.php?f=1&t=126508&p=7348044#p7348044
zapraszam nowy wątek otwarty :D

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 11, 2011 22:09 Re: KOCIA CHATKA - kociochatkowe kociaczki szukają domków

Zamykam :)

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39241
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 145 gości