Wątek Zdrojowych......

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 05, 2011 1:06 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Wystawiłam zdjecia kotów do adopcji wirtualnych. Jesli sa chętni, zapraszam :wink:
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro sty 05, 2011 9:07 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

trawko - fajnie, że jesteś :D

Zazdroszczę, że miałaś okazję poznać osobiście Zajonca :kotek: :D
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro sty 05, 2011 9:22 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Rozumie, że nic się nie zmieniło i opiekunką wirtualna Funcia jest - Magdalena a Trybułki - kwinta 8)

Czy kwota jest ustalona dla wszystkich, czy każdy wpłaca ile może?

Zapraszam do adopcji wirtualnej (zdjęcia na 1 stronie) :D
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro sty 05, 2011 9:31 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Te fotorelacje z Zajonczkiem w roli głównej zawsze mnie rozbawiały do łez, były takim balsamem na zło tego świata.
Jola robiła to tak umiejętnie, z takim talentem. Szkoda marnować taki talent. Zajonczka już nie ma z nami, wszyscy nad tym ubolewamy ale są inne kotki, które można wypromować w taki sposób. Dlatego bardzo by mnie ucieszył powrót Joli na forum.
Jolu, wróć..., Zajonczek na pewno chciałby tego
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro sty 05, 2011 9:55 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

Danusia

 
Posty: 119538
Od: Pon kwi 02, 2007 11:56
Lokalizacja: Opole

Post » Śro sty 05, 2011 10:05 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Iweta pisze:Rozumie, że nic się nie zmieniło i opiekunką wirtualna Funcia jest - Magdalena a Trybułki - kwinta 8)

Czy kwota jest ustalona dla wszystkich, czy każdy wpłaca ile może?

Zapraszam do adopcji wirtualnej (zdjęcia na 1 stronie) :D



Tak - Trybulka jest pod moją opieką wirtualną w dalszym ciągu, a co do kwoty, to nie ustalamy jednakowej, tylko wpłacam ile akurat mogę :D a ponieważ "jeszcze mogę" :wink: to pod tę kwotę mogę podciągnąć również Kruszkę :kotek: :ok:

Zapraszamy sympatyków kotów zdrojowych i Joli do pomocy, grosz do grosza i Joli będzie łatwiej :D :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro sty 05, 2011 10:38 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Z Kruszki to się już prawdziwa Krucha zrobiła :lol: , rośnie panna że hej :wink:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Śro sty 05, 2011 10:49 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

kwinta pisze:
Iweta pisze:Rozumie, że nic się nie zmieniło i opiekunką wirtualna Funcia jest - Magdalena a Trybułki - kwinta 8)

Czy kwota jest ustalona dla wszystkich, czy każdy wpłaca ile może?

Zapraszam do adopcji wirtualnej (zdjęcia na 1 stronie) :D



Tak - Trybulka jest pod moją opieką wirtualną w dalszym ciągu, a co do kwoty, to nie ustalamy jednakowej, tylko wpłacam ile akurat mogę :D a ponieważ "jeszcze mogę" :wink: to pod tę kwotę mogę podciągnąć również Kruszkę :kotek: :ok:

Zapraszamy sympatyków kotów zdrojowych i Joli do pomocy, grosz do grosza i Joli będzie łatwiej :D :ok:


Dziękuję i przypisuję do Ciebie jeszcze Kruszkę :1luvu:
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro sty 05, 2011 12:54 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Witajcie,
Może- ze względu na kryzys - propozycja, że każdy wpłaca ile może, byle regularnie, żeby Jola wiedziała na czym stoi. Przecież nie sądzę, żeby były przeszkody w opcji- dwu, trzech opiekunów wirtualnych do jednego kota. Ja się staram ze wszystkich sił, żeby Funcio dostał min. 30 zł co miesiąc, ale wiem, że to niewystarczająco na leczenie, odrobaczanie, jedzenie. I jak już wszystkie koty będą "zajęte" to chętnie odstąpię kawałek Funcia.
Jakby po kilka osób po 10 zł miesięcznie na jednego dało, to by się miesięczne stypendium dla każdego Zdrojowego uzbierało. Takie Stypendium im. Zajonca. Sprawa w systematyczności i uprzedzeniu, że się zaprzestaje plus zachęta żeby ktoś wszedł na to miejsce.

co za fo pa - zrobiłam błąd ortograficzny w imieniu Zajonca :oops:
Ostatnio edytowano Czw sty 06, 2011 17:56 przez Magdalena, łącznie edytowano 1 raz

Magdalena

 
Posty: 1513
Od: Sob maja 18, 2002 12:05
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post » Śro sty 05, 2011 13:05 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Magdalena pisze:Witajcie,
Może- ze względu na kryzys - propozycja, że każdy wpłaca ile może, byle regularnie, żeby Jola wiedziała na czym stoi. Przecież nie sądzę, żeby były przeszkody w opcji- dwu, trzech opiekunów wirtualnych do jednego kota. Ja się staram ze wszystkich sił, żeby Funcio dostał min. 30 zł co miesiąc, ale wiem, że to niewystarczająco na leczenie, odrobaczanie, jedzenie. I jak już wszystkie koty będą "zajęte" to chętnie odstąpię kawałek Funcia.
Jakby po kilka osób po 10 zł miesięcznie na jednego dało, to by się miesięczne stypendium dla każdego Zdrojowego uzbierało. Takie Stypendium im. Zająca. Sprawa w systematyczności i uprzedzeniu, że się zaprzestaje plus zachęta żeby ktoś wszedł na to miejsce.



Świetny pomysł :ok:
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro sty 05, 2011 13:13 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Iweto, przypominam się nieśmiało - rozmawiałyśmy jakiś czas temu na priv :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Moja mała Lolunia 07.03.2009 [']

Monisek

 
Posty: 2591
Od: Śro gru 27, 2006 13:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 05, 2011 13:44 Re: joli.goc "tymczasowy" wątek KOCIĄTEK ZDROJOWYCH :)

Iweta pisze:
Magdalena pisze:Witajcie,
Może- ze względu na kryzys - propozycja, że każdy wpłaca ile może, byle regularnie, żeby Jola wiedziała na czym stoi. Przecież nie sądzę, żeby były przeszkody w opcji- dwu, trzech opiekunów wirtualnych do jednego kota. Ja się staram ze wszystkich sił, żeby Funcio dostał min. 30 zł co miesiąc, ale wiem, że to niewystarczająco na leczenie, odrobaczanie, jedzenie. I jak już wszystkie koty będą "zajęte" to chętnie odstąpię kawałek Funcia.
Jakby po kilka osób po 10 zł miesięcznie na jednego dało, to by się miesięczne stypendium dla każdego Zdrojowego uzbierało. Takie Stypendium im. Zająca. Sprawa w systematyczności i uprzedzeniu, że się zaprzestaje plus zachęta żeby ktoś wszedł na to miejsce.



Świetny pomysł :ok:



Iweta, też myślę że to świetny pomysł.

Tytuł STYPENDIUM IM.ZAJONCA umieściłabym w tytule tego wątku.Co Ty na to ?
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro sty 05, 2011 14:12 Re: joli.goc-wątek zdrojowych kociątek- STYPENDIUM IM.ZAJONCA:))


Wdrażamy w zycie pomysł Magdaleny :ok:


STYPENDIUM IM.ZAJĄCA


Ze względu na kryzys - każdy wirtualny opiekun wpłaca ile może, byle regularnie, żeby Jola wiedziała na czym stoi.
Moze być dwóch, trzech opiekunów do jednego kota.

Gdyby kilka osób dało po 10 zł miesięcznie na jednego kota, to miesięczne uzbierałoby sie stypendium dla każdego Zdrojowego kociaka. .


Takie Stypendium im. Zająca :ok:

Sprawa w systematycznym płaceniu i uprzedzeniu, jesli się zaprzestaje płacic, plus zachęta żeby ktoś wszedł na to miejsce
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro sty 05, 2011 14:53 Re: joli.goc-wątek zdrojowych kociątek- STYPENDIUM IM.ZAJONCA:))

To mnie proszę wpisać przy Rudziku :D
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Śro sty 05, 2011 15:38 Re: joli.goc-wątek zdrojowych kociątek- STYPENDIUM IM.ZAJONCA:))

Jutro do Joli pojadą preparaty wzmacniające, niestety ze względu na koszty jest to właściwie kuracja raptem na 10 dni :(
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ryniek i 478 gości