Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 24, 2011 17:59 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Ja robię ze swojego konta na morusku więc mail jest mój tel nigdy tam nie wpisuję bo później wszystkie poprzednie ogłoszenia mają ten nr, ale w treści zawsze widnieje tel oraz mail osoby u której jest kot. Co jest najlepesze nie było takiego czegoś na morusku z tym tel i mailem :? od niedawna tak jest.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 25, 2011 11:15 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

zapiszę sobie :)

Kociabanda2

 
Posty: 238
Od: Czw lut 04, 2010 10:17
Lokalizacja: Jabłonna k.Warszawy

Post » Pon lut 28, 2011 14:44 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

zaznaczam 8)
Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

Obrazek

jojo

 
Posty: 11799
Od: Pon kwi 26, 2004 19:52
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto mar 01, 2011 18:01 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Tak z pierwszym dniem miesiąca - wdrożyliśmy duże i zapowiadane od jakiegoś czasu zmiany u nas na portalu.

Od dziś - dla ogłoszeniodawców:
System powiadamiania na e-mail o zatwierdzonym ogłoszeniu przez administrację - czyli widoczności już na stronie
oraz informacja o zbliżającym się wygaśnięciu wstawionego ogłoszenia (3 dni przed końcem wyświetlania).
Szanujemy prywatność - dlatego jest możliwość rezygnacji z powyższego infa.

Dla szukających kota w ogłoszeniach:
Od dziś można przeglądać zdjęcia znajdujące się w ogłoszeniu w formie "slajdów w tle ogłoszenia".
Efekt dla oka bardzo przyjemy - wystarczy kliknąć w pierwszą miniaturkę.

Zmian na portalu z dniem dzisiejszym jest zdecydowanie więcej lecz nie będę zanudzać.
Zainteresowanych zapraszam - link: http://www.domowe-tygrysy.info/nowosci, ... p,155.html

Dla nas, tworzących portal było to duże wyzwanie. A przed nami - nowy, osobny dział: Adopcje kotów. To dopiero wyzwanie ...
Pomysł jest, realizacja w trakcie i to już wkrótce ruszy ....

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

Post » Wto mar 01, 2011 18:22 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Ale wtedy ten dział nie będzie aby dublował ogłoszeń i tak..?
No bo czym różnią się "adopcje kotów" od "oddam kota"?

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto mar 01, 2011 18:38 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Teoretyczne będzie ... ale:

- tam tylko będą najnowsze ogłoszenia (skrótowo i przechodzić się będzie do wybranego lub wszystkich innych),
- będzie spory nacisk na edukację oraz tematy "tajemnicze" np. co to takiego umowa adopcyjna i z czym, jak, to się je
(pomysł powstał po XXXXXXX pytaniach jakie pojawiają się w naszej skrzynce jak i skrzynkach wolontariuszy)
- będzie też skrót informacji z działu niusy SOS,
- będzie ....

I mógłbym tak wymieniać. Ale o co chodzi z tym adopcjami.
Niestety ludzie są leniwi. Jak google mówi, że (podając adres) coś jest - to musi być. Lecz jak jest, każdy wie ...
Dlatego chcemy różne działy połączyć i osoby same będą decydować co chcą zobaczyć.

Tam też zastosujemy nowy silnik, który obecnie jest już wdrożony w wyszukiwarce google (na PL dopiero będzie). Da to spory zapas na przyszłość i możliwości ...

Wolontariat stwierdził, że pomysł jest trafiony, gdyż będzie to niejako zbiór wszystkich informacji związanych z pomocą dla kotów w jednym miejscu - czyli coś ala strona główna.
Nie trzeba skakać pomiędzy nowościami, ogłoszeniami itp.

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

Post » Wto mar 01, 2011 19:01 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Tylko, że potem robi się jak na kotach:
http://www.koty.pl/
Tutaj są ogłoszenia "oddam kota" i "kącik adopcyjny" i np ja na wszelki wypadek dodaję ogłoszenia dwa razy :/ Dwa razy więcej roboty :/

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto mar 01, 2011 19:16 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

U nas to zostało przemyślane - raz dodajesz - a będzie widoczne w ogłoszeniach jak i w adopcjach (o ile dotyczyć będzie ogłoszeń oddam kota - być może też ogłoszeń przyjmę kota - czyli coś ala info dla każdej ze stron) :wink: .

Dlatego spokojnie, daj nam szanse - a zobaczysz, że można zrobić coś, co jest bardzo przemyślanie ...

Sporo nad tym siedzę, kombinuję, dyskutuję z zainteresowanymi. I nie uruchamiam do momentu ostatnich testów - a efekt zaskoczy - na 100% na +.

Tak też było z dzisiejszą zmianą, która pisana była od 4 miesięcy. Był pomysł, dyskusja jak to ma wyglądać technicznie i od strony użytkownika, potem realizacja, testy ... a dziś ujrzało światło dzienne.

Szalony kocie - daj szanse :wink: . Sami piszemy co chcemy mieć na portalu a rączki mamy tylko dwie :wink: Pomysły - zawsze chętnie przyjmujemy na naszej skrzynce. Jak są do zrealizowania - co wiesz doskonale (chociażby z długością ogłoszenia) realizujemy od ręki lub dajemy do prac na przyszłość ...

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU


Post » Pt mar 04, 2011 9:54 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Próbuje wstawić ogłoszenie na Szerloku za free i ..... nie daje rady :evil:
Zaznaczam - za darmo - no i ciągle wyskakuje mi - cena nieprawidłowa 8O
Helpunku!

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11916
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Pt mar 04, 2011 9:57 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Fredziolina pisze:Próbuje wstawić ogłoszenie na Szerloku za free i ..... nie daje rady :evil:
Zaznaczam - za darmo - no i ciągle wyskakuje mi - cena nieprawidłowa 8O
Helpunku!


Mają błąd dzisiaj :wink: bo to samo miałam :D Na chwile obecną nie wstawisz niestety :(

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 04, 2011 10:04 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Mi ostatnio często wyskakuje błąd na gumtree, że niby łamię regulamin :/

A w ogóle to dodałam kilka stron - jedne niesprawdzone totalnie jeszcze, inne o zakresie lokalnym, wszystko w drugim poście :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt mar 04, 2011 10:05 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

CatAngel pisze:
Fredziolina pisze:Próbuje wstawić ogłoszenie na Szerloku za free i ..... nie daje rady :evil:
Zaznaczam - za darmo - no i ciągle wyskakuje mi - cena nieprawidłowa 8O
Helpunku!


Mają błąd dzisiaj :wink: bo to samo miałam :D Na chwile obecną nie wstawisz niestety :(



o jeny :evil:a ja wolne chwile i chciałam se na ich stronie poklikać :mrgreen:


na których portalach można e-mailem odświeżać ogłoszenia?
nie mam siły ciągle ich wstawiać, łatwiej i szybciej jest odświeżyć :mrgreen:

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11916
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Pt mar 04, 2011 10:12 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Fredziolina pisze:
CatAngel pisze:
Fredziolina pisze:Próbuje wstawić ogłoszenie na Szerloku za free i ..... nie daje rady :evil:
Zaznaczam - za darmo - no i ciągle wyskakuje mi - cena nieprawidłowa 8O
Helpunku!


Mają błąd dzisiaj :wink: bo to samo miałam :D Na chwile obecną nie wstawisz niestety :(



o jeny :evil:a ja wolne chwile i chciałam se na ich stronie poklikać :mrgreen:


na których portalach można e-mailem odświeżać ogłoszenia?
nie mam siły ciągle ich wstawiać, łatwiej i szybciej jest odświeżyć :mrgreen:



Ojjjjjj sporo tego :D jak znajdę chwilę wypiszę tutaj :) i Martyna doda na pierwszą stronę :D chyba, że wcześniej wypisze :)

Edit: Tam gdzie ja ogłaszam to przynajmniej ze 120stron przychodzą linki na maila.

WłaściWie wszystkie które Martyna wypisała na pierwszej stronie mają odświeżanie :ok:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto mar 08, 2011 22:15 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

:conf: :strach: chyba poprosze Was o ogłoszenia za piniondze :mrgreen: Ja tego nie ogarniam. Macie doświadczenie, a ja bym się musiała z miesiąc uczyć :mrgreen:
Domowe Tygrysy - wiem, znam, lubię też tam jestem :kotek: :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Szeska i 359 gości