Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 18, 2011 16:07 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

o rany, 3 lata doświadczenia w ogłaszaniu i adopcjach kotów mam streścić w jeden post 8O :mrgreen:
Nie wystarczy, że JA mówię, że warto? 8O :mrgreen:

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią

Post » Wto sty 18, 2011 16:31 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Nooo, to byłoby miłe, ale ogólnie chodzi mi o taki prosty opis - czy to miejsce wymaga rejestracji, czy jest darmowe, czy są jakieś fajne dodatkowe opcje, czy jest limit słów... jakies takie rózności, na które warto uważać ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sty 19, 2011 19:12 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Zapisuję.

Cudak1

 
Posty: 4124
Od: Pt wrz 04, 2009 17:39
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro sty 19, 2011 21:51 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

jak tylko znajdę wolną chwilkę, opiszę, czemu te, ile zdjęć itd.
Wszystkie wymienione mają opcje darmowe. Plus płatne dodatkowo podwieszanie w przypadku allegro i alegratki.

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią


Post » Wto sty 25, 2011 11:51 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Zaznaczam, muszę sama zacząć robić ogłoszenia, bo aż wstyd :oops:
najszczesliwsza
 

Post » Wto sty 25, 2011 12:00 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

ja właśnie robię ogłoszenia 8) chętnie się podszkolę

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 29, 2011 22:20 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

To i ja się wypowiem, bardziej jako ta, która szukała:
Moim pierwszym pomysłem gdzie poszukać ogłoszeń był portal gumtree.pl
http://warszawa.gumtree.pl/f-Zwierzaki-koty-kocieta-W0QQCatIdZ9125QQgalleryZtrue
- przy okazji filtrowałam ogłoszenia pod względem miejscowości.
Warto, akurat w nim, dopisać że kiziak jest do oddania nie do sprzedania, wiek, opis i zdjęcia oczywiście :)
Portal darmowy i popularny
(sprzedałam na nim samochód i znalazłam mieszkanie wynajmowane stąd skierowałam się tam na początek).

No to tyle chciałam napisać.

lottaa

 
Posty: 98
Od: Sob sty 29, 2011 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 31, 2011 15:44 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Dzięki!
W gumtree fajne jest też to, że od czasu do czasu (ale bez przesady, często to nie...) pojawia się ogłoszenie w stylu przygarnę/ przyjmę. Tylko trzeba być czujnym, bo wiadomo - podaż jest większa niż popyt...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon sty 31, 2011 15:47 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

zaznaczam :ok:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 31, 2011 19:29 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Witajcie ...

Miło mi, że zauważany jest coraz częściej nasz portal Domowych Tygrysów na miau.pl (bo w necie - to wiemy, że nas widać :wink: i widać to na widocznym na stronie liczniku odwiedzin).
Portal jest dostępny w necie od dwóch lat i stale zdobywa sobie nowych użytkowników. Spora część (co może dziwić) jest z zagranicy.
Prowadzimy go w ramach swojego wolnego czasu - lecz dosyć intensywnie go rozwijamy. Piszemy o wszystkim co związane jest z mruczkami. Zresztą już sam nagłówek mówi: Koty portal Domowych Tygrysów - od dachowca po rasowca ...
Piszemy porady, doradzamy, pomagamy w codziennym życiu z mruczkami. Użytkownikom dajemy miejsce na album swojego kota. Lubimy też podyskutować na naszym forum - ale bez zbędnych wojen, po prostu rozmawiamy zawsze po przyjacielsku ...

Co do ogłoszeń ... Wszystkie dodawane ogłoszenia są bezpłatne i bez limitów ilościowych.

Można je dodawać bez logowania (z jednym foto), a osoby posiadające konto - mają możliwość dodania 1 zdjęcia głównego i 9-ciu dodatkowych.
Dodatkowo będąc zalogowanym użytkownikiem ma się dostęp do swojego menu ze wszystkimi wstawionymi przez siebie ogłoszeniami.
Można tam przedłużyć ważność ogłoszenia, edytować, dodać kolejne fotki, sprawdzić status ogłoszenia, skasować itp.
Co ważne - nie limitujemy wielkości wstawianych fotek oraz nie ograniczamy ilości znaków wpisu w jednym ogłoszeniu (dlatego często można u nas poczytać spore laboraty w ogłoszeniach ... )
Nie robimy przeszkód dla kont grupowych - dla nas liczą się przede wszystkim koty i to co dla nich razem robimy ...

Od stycznia wprowadziliśmy rewolucyjne rozwiązanie którego nie oferuje żaden portal - bezpłatne ogłoszenia wyróżnione tzw. KODnius.
Każdy kto nadsyła do nas jakieś informacje, w formie zredagowanego artykułu do działu nowości - w zamian otrzymuje KOD na bezpłatne ogłoszenie wyróżnione.
Wystarczy wysłać do nas artykuł z tytułem KODnius - i temat, oraz co ważne - zgodę na publikację.
Tematów do kocich nowości jest sporo: akcje adopcyjne, spotkania, pokazy - jednym słowem wszystko co ma cokolwiek wspólnego z mruczkami.

W lutym planujemy kolejne zmiany na prośbę ogłoszeniodawców (w szczególności są to pomysły wolontariuszy).
Pojawi się w końcu długo oczekiwany system przypominający o kończących się oraz zatwierdzonych przez administrację ogłoszeniach ...
Zmian zresztą w dziale nowości na przełomie luty-marzec będzie więcej ... i mamy nadzieję, że wszystkie na plus.

Bardzo chętnie zamieszczamy każde materiały z zakresu akcji pomocy zwierzakom.

Mamy też własny hosting zdjęć kotów do adopcji - też w formie bezpłatnej dla wolontariatu.
Serwer jest na szybkim łączu, ze sporą pojemnością (dlatego nie planujemy ograniczać wielkością kont użytkowników).
Wystarczy zgłoszenie z informacją co i gdzie się działa, i otrzymuje się dostęp do założenia konta.
Więcej o naszym hostingu można znaleźć w tym miejscu: viewtopic.php?f=8&t=120358
Jako ciekawostkę dodam, że logo kota w sercu w hostingu powstało dla nas w studiu graficznym we Włoszech.
Po modyfikacji w systemie o których pisałem wyżej trafi również do adopcyjnych ogłoszeń jako logo działu.

Pozdrawiam serdecznie
w naszym i kocim imieniu
GreGoR

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

Post » Śro lut 02, 2011 8:16 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

ja najwięcej odpowiedzi dostałam z gumtree :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 02, 2011 9:14 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Byle sensownych :) Soją drogą to też ciekawy aspekt - z których miejsc i portali ogłoszeniowych ludzie są najbardziej odpowiedzialni. A może wszędzie wszystkich po równo :/.

lottaa

 
Posty: 98
Od: Sob sty 29, 2011 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 02, 2011 10:02 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

najwięcej i najbardziej sensownych :mrgreen:
do jednej z tych osób poszła moja koteczka 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 02, 2011 12:36 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

U mnie najsensowniejsze odpowiedzi były z alegratki i strony schronu.
Za to najgłupsze z Metra :roll: , i najwięcej trzeba przyznać.

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 212 gości