Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 09, 2019 16:57 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Ewa.KM pisze:Ja wczoraj zamowiłam dwa takie pudełka https://allegro.pl/pudelko-styropianowe ... f4bbd61b40
Jak się sprawdza to dam znać. Niepokoi mnie ta wysokośc 21 plus 7 cm czyli to jest taki domek z nadstawką. Jak połaczę nadstawkę pianką to chyba bedzie ok. ten sam sprzedawca oferuje domki z wyciętym otworem, ale otwr robi bez sensu centralnie i za duzy https://allegro.pl/domek-dla-kota-styro ... 6e96321038

Hej, Ewa.KM sprawdziły się te pudła? przymierzam się do zakupu. Potrzebuję do piwnicy z otwartym okienkiem. Jak łączenie 2 pudeł? Jaki otwór zrobiłaś, raczej w górnym pudle, które będzie na dolnym "do góry nogami"... ?
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Od: Pon lip 06, 2009 14:17

Post » Wto wrz 10, 2019 9:40 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Tak pudła mają dobre wymiary i grubszy styropian niz Styromax P4 , ale cieńszy niz Styrpmax P540. Wiec dla kilku kotów nie bawiła bym sie w klejenie tych pudełek ale od razu zamówiła duze pudło P540 w Styromaxie. Ja zamawiałam te z Allegro dla pojedyńczych kotów, poprosiłam bez otworu i takie dostałam, szybko i sprawnie no i dostawa taniej niz w Styromaxie i mozna zamowic mniejsza ilość.
Ale po co kleic dwa jak mozna od razu mieć jedno i to z grubszymi bo 6 cm sciankami, a te z allegro mają 4 cm. Wiec reasumujac dla 1-2 kotów Allegro dla kilku kotów albo z przedsionkiem na jedzenie polecam Styromax P540
Obrazek

Ewa.KM

Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto wrz 10, 2019 12:23 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Ewa.KM pisze:Tak pudła mają dobre wymiary i grubszy styropian niz Styromax P4 , ale cieńszy niz Styrpmax P540. Wiec dla kilku kotów nie bawiła bym sie w klejenie tych pudełek ale od razu zamówiła duze pudło P540 w Styromaxie. Ja zamawiałam te z Allegro dla pojedyńczych kotów, poprosiłam bez otworu i takie dostałam, szybko i sprawnie no i dostawa taniej niz w Styromaxie i mozna zamowic mniejsza ilość.
Ale po co kleic dwa jak mozna od razu mieć jedno i to z grubszymi bo 6 cm sciankami, a te z allegro mają 4 cm. Wiec reasumujac dla 1-2 kotów Allegro dla kilku kotów albo z przedsionkiem na jedzenie polecam Styromax P540

Super, dziękuję. Zamówię w takim razie z allegro, bo dla 1-2 kotów na razie = raczej będą korzystały osobno z 2 budek, czyli to będą jedynki :), pudełka to dodatkowe schronienie po wejściu do piwnicy. :201494
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Od: Pon lip 06, 2009 14:17

[poprzednia]